>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy STS może mi wejść na konto bankowe?>

P 0

pawel92

Użytkownik
Cześć, mam takie pytanie może ktoś z was znalazł się w podobnej sytuacji, i prosiłbym o poradę. Obstawiłem na zakładach live w sts kupon kurs 8 za 30 zł, mieli bład systemu i mecz był zakonczony a mozna bylo obstawic. Wygrałem i przelałem wygrana na konto w banku i teraz na sts mam minus ta kwotę. Kobieta z pomocy napisała mi że muszę to uregulować, ale oczywiscie moge tez napisac pisemna reklamacje. Znalezliscie sie w podobnej sytuacji i czy jest sens pisać do nich? Zakład został porpawnie zawarty pisało przy zawieraniu wieć za bład systemu powinni oni odpowiadac.Czy sts ma prawo mi wejść na koto bankowe i odebrać tą kwotę czy poprostu przerzucic sie na innego buka i nic z tym nie robic? Pozdrawiam
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Nie maja prawa wchodzic na konto bankowe,mozesz byc spokojny, tym bardziej ze wygrales nieduza sume. Graj u innego buka, moze z czasem Ci wyzeruja konto w gescie dobrej woli jak to robi np Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy sts ma prawo mi wejść na koto bankowe i odebrać tą kwotę czy poprostu przerzucic sie na innego buka i nic z tym nie robic? Pozdrawiam
Nikt nie ma do tego prawa. Jeżeli był bład w systemie poprostu ich strata. Masz teraz dwie opcje spłacić debet i korzystać konta sts albo nie spłacić i nie móc z niego korzystać. Możesz to spłacić kiedy Ci pasuje za tydzien miesiac czy rok. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwosci korzystania z konta sts.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jak to już ktoś tu kiedyś podsumował taką sytuację - ich błąd,a za błędy się płaci.
Mnie się nasuwają 2 pytania,jaki to był mecz i czemu tylko za 30zł.
Ja mam stan konta na minusie w Comeon, ale nie upominają się o wpłatę,poczekam,może mi wyzerują kiedyś.
Co do STS to znając ich - nie wyzerują Ci konta z własnej woli - o ile nie wpłacisz,zawsze już będziesz miał tam konto na minusie,ale możesz grać w stacjonarnych oddziałach lub u konkurencji.
 
P 0

pawel92

Użytkownik
Tylko za 30 bo nie wierzyłem w to co widzę a miałem tylko 30 zł na koncie i nie zdążyłem zrobić przelewu a bałem się że już nie zdąże. Wcześniej puściłem za 10 na próbe czyli w sumie za 40 i tak 250 na plus chytry nie jestem a wiem że większą kwotę by nie odpuścili : )
Był to niedzielny mecz Aberdeen- Motherwell mecz stanał w 82 min przy wyniku 0:0 a było 0:1 dla motherwel kurs na dokładny wynik wyniósł 8 : )
Jakie buki polecacie teraz w takim razie ;d ?
Najlepiej jakby było przejrzyste menu z językiem polskim : )
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
A, bo to na dokładny wynik,ja kiedyś obstawiłem kilka minut po strzelonej bramce,bo kursy były jakby jej nie było,ale w panice zamiast stawiać kto pierwszy strzeli czy coś,to postawiłem czysty win,na szczęście weszło.
Tak ogólnie to wg mnie dobry jest bet365 , a jak chcesz z tych &quot;legalnych&quot; ziemniaków to tylko z STSem miałem do czynienia,a język polski to raczej wszędzie jest,chyba tylko w jakichś niszowych lokalnych,małych bukach może nie być polskiego języka.
Przejrzyste menu to kwestia przyzwyczajenia,na początku każde wydaje się &quot;dziwne&quot;,po jakimś czasie się człowiek przyzwyczaja.
 
Do góry Bottom