>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy sa teraz problemy z wplata ?

massiv 9

massiv

Użytkownik
na infolinii jest kolejka, na maile nie odpisują beznadzieja zwłaszcza, że reklamacje zgłaszałem już wczoraj
 
A 0

aaaaaarti

Użytkownik
ja także dalej nic nie mam i żadnego odzewu z ich strony, jaja sobie robią z ludzi. Teraz spróbowałem wpłacić drobną kwotę żeby sprawdzić czy działa i dalej wyskakuje:
&quot;Transakcja niekompletna, do chwili obecnej nie otrzymaliśmy potwierdzenia poprawnej wpłaty.
Opis błędu: Przekroczony czas na dokonanie transakcji ! (err102)&quot;
Trochę za długo to trwa jeśli ktoś wpłacał wczoraj o 15 i nic do teraz nie dostał. A dodzwonił się ktoś może do nich?
 
P 0

pawelnew

Użytkownik
Czy ktoś z Was wpłacających na skrill w dniu wczorajszym otrzymał już przelew ?
To już kpina ze strony serwisu przelewy24 , prawie 30 godzin bez odpowiedzi i bez kasy.
Co dziwne 200 zł wpłacone kontrolnie jeszcze podczas problemów z serwisem już mi zaksięgowano a 1000 zł z wczoraj nie.

Bardzo ciekawe podejście.
 
P 0

porramsiqsi

Użytkownik
Dziś wpłaciłem po godz. 14:40 z mbanku do przelewy24. Po godz. 15 złożyłem reklamację. Przyszedł ticket. Po godz. 17:39 zaksięgowali tak jak trzeba.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kiedyś miałem sytuację że dopiero po jednym dniu p24 wysłało do mb potwierdzenie zrealizowania przelewu i wtedy kasa pojawiła się na mb.
 
R 23

rutra

Użytkownik
RUTRA a kiedy wpłacałeś te pieniądze? dzisiaj?
Wczoraj ok. 22 przelałem pieniądze na swoje konto.
Dzisiaj ok. 16 dostałem e-maila, że pieniądze zostały wysłane.
No i później jak sprawdzałem to doszło, nie wiem może ok. 17, może 18.
 
P 0

pawelnew

Użytkownik
Po rozmowie z konsultantem kasa na koncie w dwie sekundy.
Mają tak dużo reklamacji że na razie nie wprowadzają reklamacji mailowych tylko telefoniczne.
 
Do góry Bottom