>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy nalezy mi sie zwrot?

sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
stawiłem dzisiaj mecz z ligi Izraelskiej o godzinie 20:49 (zakład był w ofercie z godzina 22:00). Mecz rozpoczął się o godznie 20:30, jak wyzej napisalem zagrałem go o 20:49. Czy nalezy mi się zwrot? Zakład został nietrafiony. Podejrzewam, że gdybym trafil to by mi go anulowali... Warto pisać do supportu czy stoje na przegranej pozycji?
e:
buk to betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
stawiłem dzisiaj mecz z ligi Izraelskiej o godzinie 20:49 (zakład był w ofercie z godzina 22:00). Mecz rozpoczął się o godznie 20:30, jak wyzej napisalem zagrałem go o 20:49. Czy nalezy mi się zwrot? Zakład został nietrafiony. Podejrzewam, że gdybym trafil to by mi go anulowali... Warto pisać do supportu czy stoje na przegranej pozycji?
Pisz, pisz. Może ktoś zagrał też po czasie i mu akurat weszło?
Powinni zrobić zwrot, ale zależy od buka.
B365 moim zdaniem zrobiłby, jednak nie wiem jak z Twoim.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
stawiłem dzisiaj mecz z ligi Izraelskiej o godzinie 20:49 (zakład był w ofercie z godzina 22:00). Mecz rozpoczął się o godznie 20:30, jak wyzej napisalem zagrałem go o 20:49. Czy nalezy mi się zwrot? Zakład został nietrafiony. Podejrzewam, że gdybym trafil to by mi go anulowali... Warto pisać do supportu czy stoje na przegranej pozycji?
Ja wczoraj w STS, miałem postawiony Zenit w siatę i było napisane że grali o 14:30, a przed 15 było już po meczu, błąd u nich, ale zakład trafiony.
Choć, kiedyś miałem taki przypadek w BWIN i zakład był nietrafiony, ale potem sami poprawili, nic nie pisałem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
wg mnie tak bo tu jest napisane że mecz zaczął się o 20.30 ale czasu miejscowego a w Polsce była 19.30. tak więc tylko napisać do supportu i nie powinni utrudniać sprawy.
 
D 0

david011

Użytkownik
A czasem nie masz ustawione w betcity czasu gmt +4? Bo również stawiałem tam ten mecz i był do 22:00 ale czasu gmt+4, czyli u nas do 19. A mecz naszego czasu rozpoczął się o 19:30.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Hello!
Betcity site indicated Moscow time (GMT +4) for all matches.
Your bet at 20:49 MSK, match start at 22:30 MSK
For CET time, bet at 17:49, match start 19;30 CET


Ale daje sobie palca uciac, ze przed 22 mecz byl caly czas w ofercie
 
L 0

lopiiigrd

Użytkownik
miałem podobną sytuację mecz sie zaczynał o 23:00 a ja zawarłem zakład o 22:57 - typ był trafiony ale przez 24h od zakończenia meczu widniał jako wciąż aktywny. Pozostałe 3 z czterokrotnego zakładu kombinacyjnego weszły i wtedy rozliczyli mi ten jeden zakład 1:1 ( ogólny kurs kuponu spadł oczywiście ale nie anulowali całego kuponika ) tłumaczenie było takie, że z powodu zawarcia zakładu po rozpoczęciu spotkania został rozliczony jako poprawny z kursem 1:1
 
Do góry Bottom