>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

czy na pewno value?

krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do doświadczonych graczy, jednocześnie proszę o radę.

stawiam wysokie kursy, i chce się dowiedzieć czy na pewno stawiam value. do tej pory stawiałem płaską stawką, teraz chce przejsc na Kellyego (z analizy wynika, że zysk byłby 7 razy większy). Jeżeli gram value to Kelly się sprawdzi, ale nie jestem co do tego przekonany. Proszę o podpowiedź.

postawiłem 553 zakłady w płaskiej stawce.
średni kurs wyniósł 8,16
średni wygrany kurs około 6,70
skuteczność 17,36%
yield 18,33%

mam nadzieje ze podpowiecie mi cos na temat value. wiem, ze im wyzszy kurs tym wieksza musi byc proba, ale nie wiem czy 500 wystarczy, czy moze 5 000? proszę o szybką odpowiedź, będę wdzieczny za jakies wskazowki ;)

Pozdrawiam
KS
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Ja gram trochę niższe kursy, średnia 4,5. W twoim wypadku próba ok 800 - 1000 bylaby wystarczająca, 5000 to za dużo ????
Yield oznacza średnią wartość valuebetów prze ciebie zagranych. 18% to bardzo dobry wynik, lecz może być zawyżony. Mając próbę z 1000 spotkań yield może troszkę spaść (choć nie musi).
Im wyższ kurs, tym rzadziej pada wygrana, więc musisz mniejszą stawkę stawiać i przygotować się na dlugą czarną serię.
Takie stawkowanie jest bardzo efektywne:
13% budżetu / kurs. W twoim przypadku byłoby to 8 - 10%.
Więc np. przy kursie 6.0 stawka wynosi 10% / 6.0 = 1.66%budżetu
Najlepiej zrób symulację w excelu (zakładam, że masz archiwum zakładów) i porównaj plaską stawkę, kelly i te stawkowanie które podalem. Ustal najoptymalniejszy wariant ryzyka do zysków i wybierz dla siebie odpowiedni.
Jeśli chodzi o stawki kelly&#39;ego to możesz więcej zyskać w krótkim okresie czasu, lecz w przypadku dlugiej czarnej serii nie jest ciekawie.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do doświadczonych graczy, jednocześnie proszę o radę.
stawiam wysokie kursy, i chce się dowiedzieć czy na pewno stawiam value. do tej pory stawiałem płaską stawką, teraz chce przejsc na Kellyego (z analizy wynika, że zysk byłby 7 razy większy). Jeżeli gram value to Kelly się sprawdzi, ale nie jestem co do tego przekonany. Proszę o podpowiedź.
postawiłem 553 zakłady w płaskiej stawce.
średni kurs wyniósł 8,16
średni wygrany kurs około 6,70
skuteczność 17,36%
yield 18,33%
mam nadzieje ze podpowiecie mi cos na temat value. wiem, ze im wyzszy kurs tym wieksza musi byc proba, ale nie wiem czy 500 wystarczy, czy moze 5 000? proszę o szybką odpowiedź, będę wdzieczny za jakies wskazowki ;)
Pozdrawiam
KS
Z tego co napisałeś to wynika że faktycznie grasz valuebety. Skoro średni kurs to 8,16, to matematycznie powinieneś mieć skuteczność lekko ponad 12%. Następnie średni wygrany kurs to 6,70 czyli wg matematyki powinieneś mieć skuteczność prawie 15%. A w rzeczywistości masz ponad 17%. Innymi słowy grasz valuebety.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
dzieki za odpowiedzi, bukzaplac, miales racje co do kellyego, dluzsza czarna seria niezle nadwyrezyla mi budzet, ale przynajmniej mam nauczke :] od sierpnia nowy sezon, na pewno do tego wrócę, może zastosuję Twoją metodę stawkowania, chociaż nie wiem z czego ona wynika, możesz mi to podpowiedzieć? dlaczego akurat 13% ? albo 10?
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
Moi przedmówcy wszystko świetnie napisali, a wynika, że i z ciebie dobry typer jest, bo Twoje value grubo powyżej 1.1 .
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
dzieki za odpowiedzi, bukzaplac, miales racje co do kellyego, dluzsza czarna seria niezle nadwyrezyla mi budzet, ale przynajmniej mam nauczke :] od sierpnia nowy sezon, na pewno do tego wrócę, może zastosuję Twoją metodę stawkowania, chociaż nie wiem z czego ona wynika, możesz mi to podpowiedzieć? dlaczego akurat 13% ? albo 10?
zależy od średniej kursów i stopnia ryzyka jakie jesteś w stanie podjąć. im większy procent budżetu na kupon tym większe prawd bankructwa.
np. w swoim temacie przy średniej 4.0 gram za 7%, więc bardzo ostrożnie. jeśli posiadasz archiwum meczy, to tak jak pisałem wcześniej zrób symulację i sprawdź czy przypadkeim byś nie zbankrutował ???? , jeśli tak to obniż ten procent
 
Do góry Bottom