>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy na obstawianiu da się zarobić??

Status
Zamknięty.
S 0

solopablo91

Użytkownik
Witam
Mam na imię Paweł i jestem tu nowy. Tak jak w tytule interesuje mnie czy naprawdę da się zarobić coś na obstawianiu meczów. Moje dotychczasowe doświadczenie jest takie że będąc jeszcze w szkole obstawiałem w STSach (najwyższa wygrana -kurs około 60) oraz miałem konto na internetowych jednak koniec końców zawsze przegrywałem i przestawałem.
Obecnie mam odłożone pieniądze i chciałbym jej pomnożyć. Nie wychodzę z założenia że wszystko postawić na raz i niech się dzieje co chce. Tylko stawiać kilka razy w tygodniu 50zł na 2-3 spotkania o łącznym kursie 2.0. Wiadomo zawsze człowiek by nie wygrywał no ale może ktoś tak gra?
Jak myślicie ma to jakiś sens? Może mielibyście jakieś porady w tej sprawie?
Druga sprawa to chciałbym się zapytać czy &quot;współpraca bukmacherska&quot; jest legalna. Otóż wyjaśnię co mnie spotkało na początku roku zaraz po sylwestrze. Miałem ostatnie 100zł odłożone a że jestem (innego słowa nie znajduje) sknerą to je dusiłem w portfelu. Pech chciał że będąc na czacie spotkałem człowieka o nicku &quot;współpraca bukmacherska&quot;. Mówił że ma pewne typy, że już tak gra z innymi, że sobie chwalą, że pojedyncze spotkania tylko. Mieliśmy się dzielić po równo wygraną 50%-50% plus oczywiście dla mnie zwrot wkładu. Jak człowiek nie ma pracy to chwyta się wielu rzeczy żeby jakoś dorobić, nie zawsze logicznie rozumując bo kto wie kto siedzi po drugiej stronie. Skończyło się tak że wszystko postawiłem na jeden mecz (bo za mniej podobno się nie opłaca). Kupon nie wszedł i już więcej do mnie nie napisał.
Nie wiem czy to jest legalne ale z mojej strony to napewno było naiwne.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Najlepiej zacznij sobie grać na &quot; sucho &quot; czyli obstawiaj sobie spotkania na kartce i wybierz najlepszy system dla siebie . Załóż sobie od razu próg stawek oraz ile chcesz wygrać w tygodniu/miesiącu .
Na początku jednak polecam grę małymi stawkami żeby nie obudzić się z ręką w nocniku .
Ja np zaczynałem 5-6 spotkań za stawke 10 i wygrane w stylu 100 ( analogicznie można za połowę )
Co do drugiego punktu to dałeś się wpuścić w maliny druga osoba tylko chciała na tobie zarobić a co do legalności hmm taka sama jak abonament rtv .
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Najlepiej zacznij sobie grać na &quot; sucho &quot; czyli obstawiaj sobie spotkania na kartce
Możesz też znaleźć jakiś arkusz kalkulacyjny, gdzie będziesz miał bardzo przejrzyście zobrazowane swoje wyniki. Przykładowy arkusz :
http://www.youtube.com/watch?v=SJAJsE7YczU

Zapraszam też do działu &quot;Systemy bukmacherskie&quot;. Jeżeli się postarasz znajdziesz tam kilka ciekawych pomysłów na grę.

Innym sposobem na pomnożenie kapitału jest pobieranie typów od najlepszych typerów z forum. Pamiętaj jednak robisz to na własną odpowiedzialność, oni nie ponoszą odpowiedzialności za możliwe straty.

stawiać kilka razy w tygodniu 50zł na 2-3 spotkania o łącznym kursie 2.0. Wiadomo zawsze człowiek by nie wygrywał no ale może ktoś tak gra?
Ja tak czasami gram. Dlaczego tylko czasami ? Bo nie zawsze są odpowiednie zdarzenia do takiej gry, żeby być na ✅ przy takiej takim sposobie gry musisz mieć skuteczność ponad 50% ( jeżeli mamy na myśli kurs &gt;2 ), więc granie przypadkowych meczy nie wchodzi w grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Proszę mi wybaczyć, że nie czytałem postów powyżej, ale moim zdaniem najlepiej grać single. Sam gram single różną stawką od 10 zł. do 1 tyś. (wiadomo, im większa stawka tym mniejszy kurs oraz większe prawdopodobieństwo wygranej zespołu/gracza). Możesz stawiać sobie po 2-10 spotkań, ale po co sobie utrudniać? Ale zrobisz jak uważasz, ja tylko polecam Ci &quot;swój&quot; sposób gry. ;) I nigdy nie rób tak, że gdy przegrasz to nagle chcesz się odkuć na bukmacherze, on tylko na to liczy! Myśl dużo spokojnie, nie kieruj się zawsze h2h, czytaj analizy w odpowiednich działach i będzie dobrze.
Najlepiej grać wg. mnie tenis, są tylko 2 możliwości wygranej (koszykówka, snooker itp. też oczywiście, ale na tenisie się znam najbardziej), a nie tak jak w piłce 1 X 2.
Graj sobie tak aby na dzień być 20 złotych do przodu i będziesz z czasem już miał frajdę większą i zaczniesz też większymi stawkami grać, umiejętność też Ci dojdzie z czasem - typowania rzecz jasna.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
nie da sie, a tematy na forum sa tego najlepzym przykladem.
Powiedział to on, jedyny słuszny i sprawiedliwy. Zjadł też wszystkie rozumy na świecie i ma wyłączność na mówienie prawdy. Wszyscy pozostali to oszuści, naiwniacy i nieuki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Graj sobie tak aby na dzień być 20 złotych do przodu
od 10 zł. do 1 tyś. (wiadomo, im większa stawka tym mniejszy kurs...
oraz ile chcesz wygrać w tygodniu/miesiącu .
Bzdura goni bzdurę! Jeżeli macie mu udzielać takich rad to sobie darujcie. Jak można w ogóle w bukmacherce zakładać ile chce się wygrać w tygodniu/miesiącu?
A co do samego autora tematu, to ocknij się. 100 zł to dla Ciebie wielki pieniądz i marzysz o wielkiej forsie nie mając kompletnie pojęcia o bukmacherce. Zanim zaczniesz wygrywać minie trochę czasu, albo będziesz dobry, albo zły. Tu nie ma tak, że jakiś zielony totalny amator przychodzi sobie, zakłada konto w necie i nagle robi ze 100 zł fortunę. Bukmacherzy to nie instytucja charytatywna do wypłacania pieniędzy, musisz być lepszy od oddsmakerów, znać się na jakiejś dyscyplinie i do tego mieć pojęcie o oczywistych oczywistościach już wyżej wspomnianych czyli granie z głową, nie szukanie spotkań na siłę, single itd. Takie banały każdy poważny dobry typer zna.
Wejdź sobie w temat Fanatyka w Vipach, człowiek udowodnił na forum, że wygrał 14 tysięcy, tak samo jak i dobry typer Obserwator, ciągle jest na plusie.
Cały temat z cyklu &quot;marzenia ściętej głowy&quot;, nie znam się na tym/nie potrafię, ale marzę o łatwej szybkiej forsie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

solopablo91

Użytkownik
Bzdura goni bzdurę! Jeżeli macie mu udzielać takich rad to sobie darujcie.
....
A co do samego autora tematu, to ocknij się.
...
Cały temat z cyklu &quot;marzenia ściętej głowy&quot;, nie znam się na tym/nie potrafię, ale marzę o łatwej szybkiej forsie.
AKA SHAKAL dosłownie zlinczowałeś mnie jako autora tego postu jak innych którzy byli skłonni podzielić się swoimi przemyśleniami. Każdy ma prawo do zadawania pytań (nawet tak naiwnych jak ja-w końcu to forum to dyskusji, a gdzie można zadawać naiwne pytania jak nie w internecie?) oraz do wyrażenia swojej opinii i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Bzdura goni bzdurę! Jeżeli macie mu udzielać takich rad to sobie darujcie. Jak można w ogóle w bukmacherce zakładać ile chce się wygrać w tygodniu/miesiącu?
A co do samego autora tematu, to ocknij się. 100 zł to dla Ciebie wielki pieniądz i marzysz o wielkiej forsie nie mając kompletnie pojęcia o bukmacherce. Zanim zaczniesz wygrywać minie trochę czasu, albo będziesz dobry, albo zły. Tu nie ma tak, że jakiś zielony totalny amator przychodzi sobie, zakłada konto w necie i nagle robi ze 100 zł fortunę. Bukmacherzy to nie instytucja charytatywna do wypłacania pieniędzy, musisz być lepszy od oddsmakerów, znać się na jakiejś dyscyplinie i do tego mieć pojęcie o oczywistych oczywistościach już wyżej wspomnianych czyli granie z głową, nie szukanie spotkań na siłę, single itd. Takie banały każdy poważny dobry typer zna.
Wejdź sobie w temat Fanatyka w Vipach, człowiek udowodnił na forum, że wygrał 14 tysięcy, tak samo jak i dobry typer Obserwator, ciągle jest na plusie.
Cały temat z cyklu &quot;marzenia ściętej głowy&quot;, nie znam się na tym/nie potrafię, ale marzę o łatwej szybkiej forsie.
Przecież wyciągnie z tego wnioski sam ... ale lepiej pisać bzdury bo jakby inaczej . Przecież mogę sobie założyć że z 100zł w miesiac chce zrobic 1000zł i na tym zaprzestać granie można ? można ...
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Wg mnie, granie ma jedynie sens u bukmachera z jak najnizsza marza, Pinnacle tudziez Marathonbet - tam da sie cos wygrywac dlugofalowo, cala reszta komercyjnych firm, ktore kusza bonusami i ladnym design&#39;em strony sa tylko dla zabawy, a nie powaznego grania.
Tylko single, tylko jw Pinnacle - Marathon, madre stawkowanie, stosowanie mini-progresji co jakis czas, i mozna wygrywac. Wiedza tez jest oczywiscie potrzebna, dobrze sobie wybrac jedna-dwie dyscypliny i na nich sie skupic.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
cala reszta komercyjnych firm, ktore kusza bonusami i ladnym design&#39;em strony sa tylko dla zabawy, a nie powaznego grania.
Tylko te &quot;komercyjne&quot; firmy mają czasem naprawdę niezłe &quot;promocje&quot;, można złapać potężne value. Nawet w STSie czy Fortunie warto mieć konto, zapłacić czasem &quot;haracz&quot;. Ogólnie jak najlepiej założyć konto w możliwie największej liczbie buków i polować na okazje. Czemu z tego nie korzystać? ;)
I tak z perspektywy czasu mój wniosek - grać tylko wtedy, gdy naszym zdaniem kurs jest sporo zawyżony. Naprawdę podziwiam osoby, które selekcjonują powyżej 100 typów miesięcznie i są na ✅, trzeba naprawdę mieć typerskie umiejętności.
Popieram sugestię by sprawdzić się najpierw grając na kartce.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Bzdura goni bzdurę! Jeżeli macie mu udzielać takich rad to sobie darujcie. Jak można w ogóle w bukmacherce zakładać ile chce się wygrać w tygodniu/miesiącu?
A co do samego autora tematu, to ocknij się. 100 zł to dla Ciebie wielki pieniądz i marzysz o wielkiej forsie nie mając kompletnie pojęcia o bukmacherce. Zanim zaczniesz wygrywać minie trochę czasu, albo będziesz dobry, albo zły. Tu nie ma tak, że jakiś zielony totalny amator przychodzi sobie, zakłada konto w necie i nagle robi ze 100 zł fortunę. Bukmacherzy to nie instytucja charytatywna do wypłacania pieniędzy, musisz być lepszy od oddsmakerów, znać się na jakiejś dyscyplinie i do tego mieć pojęcie o oczywistych oczywistościach już wyżej wspomnianych czyli granie z głową, nie szukanie spotkań na siłę, single itd. Takie banały każdy poważny dobry typer zna.
Wejdź sobie w temat Fanatyka w Vipach, człowiek udowodnił na forum, że wygrał 14 tysięcy, tak samo jak i dobry typer Obserwator, ciągle jest na plusie.
Cały temat z cyklu &quot;marzenia ściętej głowy&quot;, nie znam się na tym/nie potrafię, ale marzę o łatwej szybkiej forsie.
To kozaczku podziel się swoim sposobem? Nie da się 20 złotych na dzień wyciągnąć? Bzdury piszę? Bardzo dziwne - więc jestem magikiem, a bukmacher to instytucja charytatywna ;) Przestań tutaj wielce nie wiadomo kogo zgrywać, bo Ci żyłka pęknie. Każdy tutaj podzieli się swoim sposobem gry, dał jakieś rady, a Ty? Szukaj tematów gdzie możesz trollować jak 13 letnie dziecko dalej, ok? Bez obranego celu nie ma co grać... Piszesz czasem ciekawe analizy, ale czasem jak napiszesz coś w innym dziale to za głowe się chwycić tylko można. Jak już wspomniałem: zimna głowa + poświęcenie się dyscyplinie, którą się lubi i można obstawiać. (zysk + przyjemność w jednym)
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Tylko te &quot;komercyjne&quot; firmy mają czasem naprawdę niezłe &quot;promocje&quot;, można złapać potężne value. Nawet w STSie czy Fortunie warto mieć konto, zapłacić czasem &quot;haracz&quot;. Ogólnie jak najlepiej założyć konto w możliwie największej liczbie buków i polować na okazje. Czemu z tego nie korzystać? ;)

I tak z perspektywy czasu mój wniosek - grać tylko wtedy, gdy naszym zdaniem kurs jest sporo zawyżony. Naprawdę podziwiam osoby, które selekcjonują powyżej 100 typów miesięcznie i są na ✅, trzeba naprawdę mieć typerskie umiejętności.

Popieram sugestię by sprawdzić się najpierw grając na kartce.
Zwroc uwage, ze napisalem &quot;dlugofalowo&quot;. Krotkofalowo owszem, swietnie skorzystac z bonusa, ale nie powinien on byc powodem, ktory by zadecydowal, aby korzystac dluzej z uslug danej firmy.
 
A 13

atak.

Użytkownik
Zadaj sobie pytanie-znam się na tym? Jak Nie to nawet nie zaczynaj ,bo stracisz czas i peniądze ,jak tak to spróbuj coś wygrać.Serdecznie polecam Typy dariusa w dziele bundesliga ,gość wie co pisze. Swoją drogą nastaw się ,że możesz przegrać wszystko.
Nikt Ci pieniążków za darmo nie pomnoży, analogicznie z normalną pracą-wykonasz swoje obowiązki dostaniesz zapłatę ,tak samo i u bukmachera.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Zwroc uwage, ze napisalem &quot;dlugofalowo&quot;. Krotkofalowo owszem, swietnie skorzystac z bonusa, ale nie powinien on byc powodem, ktory by zadecydowal, aby korzystac dluzej z uslug danej firmy.
Ja chyba też napisałem trochę niezrozumiale, gdyż tak naprawdę nie chodziło mi o korzystanie z bonusów, tylko różnych zakładów, których Pinnacle czy buki azjatyckie nie oferują (np. zakłady specjalne o zawyżonych kursach, takie perełki można czasem znaleźć)
Również dobrze mieć konta u dużej ilości buków, by korzystać z jak najwyższych kursów - w dluższym okresie to też ma znaczenie.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Zadaj sobie pytanie-znam się na tym? Jak Nie to nawet nie zaczynaj ,bo stracisz czas i peniądze ,jak tak to spróbuj coś wygrać.Serdecznie polecam Typy dariusa w dziele bundesliga ,gość wie co pisze. Swoją drogą nastaw się ,że możesz przegrać wszystko.
Nikt Ci pieniążków za darmo nie pomnoży, analogicznie z normalną pracą-wykonasz swoje obowiązki dostaniesz zapłatę ,tak samo i u bukmachera.

A moim zdaniem w tym momencie nawet użytkownik nie mający bladego pojęcia o typowaniu jest w stanie na podstawie FB wygenerować zysk, jeśli posiada trochę cierpliwości i umie czytać ze zrozumieniem. Ja osobiście w tym roku zarobiłem na takich dyscyplinach jak wyścigi konne, kolarstwo, żużel, lekkoatletyka, UFC - choć nie interesuję się tym wcale. Jest kilka tematów, działów na forum, które spokojnie można grać razem z użytkownikami i ciężko będzie na tym stracić.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
nie da sie, a tematy na forum sa tego najlepzym przykladem.
i to jest niestety bolesna , ale prawdziwa odpowiedz
kto wygrywa ? NIKT zawsze tam komus siadzie jakis kupon ale tak ogolnie to kazdy do tylu
na punkcie byl taki gosc co to pokazywal wygrane kupony a jeden gosc mu powiedzial - sluchaj pokaz te przegrane i co ? Juz z nim nie gadal!
ogolnie na dluga mete kazdy jest do tylu
choc cwaniakow nigdzie nie brakuje co powiedza jak to ogrywaja buka
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Kuerten ty tak poważnie czy żartujesz ? Zapraszam do tematu Obserwatora i Szefa Elity jeśli chodzi o to forum. A jest jeszcze tutaj kilkunastu żyjących z gry co za bardzo się nie udzielają bo po co.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
dobrze to napisales kilkunastu a moze napiszesz ilu przegrywajacych ?!
jakos buki maja sie dobrze oplacaja punkty, pracownikow, media, podatki etc jak uwazasz za czyje pieniazki ??
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Kuerten ty tak poważnie czy żartujesz ? Zapraszam do tematu Obserwatora i Szefa Elity jeśli chodzi o to forum. A jest jeszcze tutaj kilkunastu żyjących z gry co za bardzo się nie udzielają bo po co.
podales fajne przyklady , ale czy tak naprawde widziales ich kupony , nie typy tylko postawione kupony?!
buki szczegolnie netowe limituja, nie zastanowilo Cie to troche jak goscie podaja typy gdzie sa najwieksze kursy, czasami jest to BWIN wiec zapraszam do tematu o tym buku co robi z polskimi graczami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom