>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy na forum jest ktoś z Betfair - jakiś support

B 0

bert

Użytkownik
Tak jak w temacie, jest tu ktoś kto obsługuje tą platformę. Trzy dni mijają i żadnej odpowiedzi od nich nie ma.:zoltakartka:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Supportu z Betfair na forum nie ma, ale jest dużo userów z bardzo wielkim doświadczeniem z Betfair. Napisz na forum jakie masz obawy i swoje pytania, a na pewno ktoś odpowie, pomoże czy doradzi.
Pozdrawiam
 
B 0

bert

Użytkownik
Potrzebuje dowiedzieć się jak i gdzie znikają zakończone kupony. Zagrałem multi (wygra). Spotkanie zakończyły się wczoraj o 21 a do dziś nie mogę ich zlokalizować ani w moje zakłady ani w historia zakładów. Oczywiście na wszelki wypadek robię prt sc ale wolałbym by takie rzeczy były w historii. Nie lubie jak nabija się mnie w butelkę a ponoć Betfair to porządna firma. Jak narazie czuję się rozczarowany. Nie wyobrażam sobie bym musiał udowadniać (takiej) firmie że zagrałem dany zakład i wiszą mi kasę za kupon. Słyszałem że buki robią wałki, ale Betfair to ponoć szanowana instytycja ze wszystkimi AAAA++++ .
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Bardzo dziwna sprawa,gram w betfair juz tyle czasu i nie wiem bo nigdy nie szukalem tego albo nie zwrocilem uwagi ale w historii nie ma faktycznie multizakladow,pojedyncze sa ale multi nie ma
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bert nie masz się czego obawiać. To dość &quot;normalne&quot; w przypadku zakładów kombinacyjnych. Na forum już był poruszany ten problem kilka razy.
 
B 0

bert

Użytkownik
Vader Szanowny administratorze, jesteś w stanie podać mi linka do tematu na forum jeżeli już to było. Przeglądałem wiele wątków z Betfair ale na ten nie natrafiłem. ????

Będę bardzo wdzięczny
 
Do góry Bottom