>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

czy można postawic zaklad za 250.000$???

bornlucky 0

bornlucky

Użytkownik
pytanie jest jak najbardziej poważne i oczekuje poważnych odpowiedzi,domyślam się,że nie jest to takie łatwe,ale może gdzieś za granicą w kilku punktach?orientuje się ktoś za ile można postawić najwyższy zakład?kraj jest raczej bez znaczenia,najlepiej nie za daleko od Polski ????
 
bornlucky 0

bornlucky

Użytkownik
załóżmy że masz dwa dni żeby to zrobić,chyba nie ma aż tylu punktów w jednym miescie?każdy zakład na inną osobę to też odpada,moim zdaniem 250 zakładów po 1000$ jest niewykonalne
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
załóżmy że masz dwa dni żeby to zrobić,chyba nie ma aż tylu punktów w jednym miescie?każdy zakład na inną osobę to też odpada,moim zdaniem 250 zakładów po 1000$ jest niewykonalne
A kto Ci każe stawiać w 250 punktach?Myślę,że w każdym punkcie spokojnie przygarną 250 tysięcy jakiegokolwiek klienta,choć i tak jak dla mnie ten temat jest równie istotny jak tematy z cyklu: &quot;czy jak już wygram 2 miliony to czy będę miał problemy z wypłatą&quot;...
 
R 23

rutra

Użytkownik
Teoretycznie nie jest to możliwe, praktycznie tak.

250 zakładów, jak nie przyjmą to można przyjść postawić z 5 zakładów i za 5 minut znowu przyjść, muszą obsłużyć klienta. Dlaczego niby nie mieliby przyjąć?

A co jak przegrasz te 200k?
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Wydaje mi się, że po kilku takich zakładach zorientują się, że coś jest nie tak i być może zablokują zdarzenie(w zalezności jakie to będzie), a nawet jak nie to kursy poleca w dół.
 
Do góry Bottom