>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy ktoś miał taki przypadek?

kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Chodzi mi o zamykanie kont bez podania przyczyny. Choć główną było prawdopodobnie zbyt duża kwota wygranych. Doczytałem się w regulaminie mają punkt że mogą zamknąć konta bez podania przyczyny, ale czy jest możliwość walczyć z tym, odwoływać się itp. czy może to coś dać. Nie naruszając również regulaminu o limitach wygranych ok.445.000PLN na tydzień i 44.500PLN na dzień. Ktoś miał taką sytuację. Takie zdarzenie mi się nie przytrafiło ale chodzi mi po prostu o to czy jest sens w ogóle grać w tym buku, ponieważ mam pewną metodę już przetestowaną i nie wiem czy warto tracić mój czas. Dziękuje wszystkich za odp.
 
T 0

terro

Użytkownik
Jak czytam to forum i opinie o bwin to blady strach na mnie padł. Gram w bwin od ok 2-3 miesięcy, skorzystałem z promocji, zrobiłem pierwszą wypłatę, no i dalej sobie ciułam powoli. Ale to co robi bwin to zgroza.
W związku z czym mam takie pytanko: jak już zablokują konto, to czy wypłacą chociaż to co się ma na tym koncie, czy przepada? Bo nie wiem czy już uciekać czy jeszcze grać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oczywiście że były takie przypadki i to kilkanaście bo Bwin słynie z zamykania kont bez wyjaśnień niestety wielu znajomych się o tym przekonała i poprostu zrezygnowali z usług tego bukmachera
 
bwin_expert 0

bwin_expert

Użytkownik
Witam
Firma Bwin.com nie blokuje kont bez powodów. Bwin ma obecnie jedną z lepszych opcji bonusowej, ponieważ obrót można dokonać po kursie 1.01. Dla chytrych Polaków jest doskonały sposób na wzbogacenie się w łatwy sposób. Zakładają fikcyjne konta, próbują wypłacać w niedozwolony sposób. Jeszcze rok temu kwota bonusowa wynosiła 140zł, a zmniejszenie tej kwoty jest powodem dużych prób oszustw właśnie przez Polaków.
Wszystkie negatywne opinie na różnych forach pisane są przez osoby, które próbowały oszukać firmę i dostały bana.
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Co Ty gościu piszesz ?? ????
Gdyby bukmacher był tak lojalny jak ja, od 3 lat jako gracz w bwin to bwin odpisał na moje zapytanie - Z jakiego powodu zostało zamkniente moje konto ?
Z tego co wnioskuję na forum- wpłaciłem ponad 10 tyś od począku, a od kilku m-cy realizuję same wypłaty.
Nie podoba się bwin, że już nie wpłacam.
Na koniec wyślę tylko do bwin List podziękowalny, że dzięki zablokowaniu konta odkryłem lepszych bukmacherów.
Ps. Wstydzę się tylko przed znajomymi, że mają problemy z wypłatą. Przykład z przed kilku dni: Znajomy zlecił wypłacić po raz pierwszy wypłatę, wysłał scan dowodu, a baw po dwóch dniach wysłał wiadomość- proszę o przesłanie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Baw niech zmieni slogan reklamowy: Nie masz problemu- zarejestruj się i wpłać kasę do baw, problemy gwarantowane.

Z poważaniem,
Robert
 
G 0

goku

Użytkownik
Rozumiem, że user Bwin_Expert jest pracownikiem firmy bwin?? Jeśli tak to może pomógłby userom, którym zablokowano konto. Myślę, że przy współpracy dalibyście radę to wyjaśnić. Warunkiem jest oczywiście chęć współpracy z obu stron. (sam brak tej chęci rzucałby na jedną ze stron cień podejrzeń). Chętnie bym tę sprawę wyjaśnił, bo takich tematów robi się niepokojąco dużo.
 
Do góry Bottom