>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy jestes pełnoletni?

smieert 0

smieert

Użytkownik
Ja dopiero 12 lat także jeszcze trochę do +18 mi brakuje :jezora:. Ale w końcu młodość nie wieczność także kiedyś pełnoletni się stanę. Mam nadzieje że gdy admini się dowiedzą ani bana ani ostrzeżenia nie dostane :mrgreen:
Pozdro :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja dopiero 12 lat także jeszcze trochę do +18 mi brakuje :jezora:. Ale w końcu młodość nie wieczność także kiedyś pełnoletni się stanę. Mam nadzieje że gdy admini się dowiedzą ani bana ani ostrzeżenia nie dostane :mrgreen:
Pozdro :spokodfhgfh:
Za co bana ;D przeciez jak widac z ankiety to aktualnie jest 50-50 ???? Przeciez bukmacherka dla ponizej 18 to nic zlego ???? Jak rodzice pozwalaja to loozik :spokodfhgfh: a powiem ci ze nawet kilku modow to 16 latkowie ;D
 
smieert 0

smieert

Użytkownik
Rodzice tam o niczym nie wiedzą :jezora:. Ja nie stawiam w internetowych bukach ale coś takiego jak STS, Profesjonał czy TotoMix. ????
A tak btw. co o tym myślicie ?

Atlanta - NY Islanders :hokej: 1.90
Colorado - Phoenix :hokej: 1.80
Vancouver - Los Angeles :hokej: 1.75
Salzburg - Jesenice :hokej: 1.40
Villach - Graz :hokej: 1.30
Budejovice - Vstein :hokej: 1.15
Liberec - Znojmo :hokej: 1.50
Duisburg - Frankfurt :hokej: 1.80
Odense - SoenderjyskE :hokej: 1.75
Roedovre - Nordsjaelland :hokej: 1.65

Wiem ze trochę tasiemiec ale często takich nie puszczam. Widze że wiele meczy i dobre kursy to się skusiłem :spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak masz 12 lat to jakim cudem ci babki w w naziemnych pozwalaja obstawiac? :mrgreen:
Jak nawet mnie czasem prosza o dowod. ;-)
 
smieert 0

smieert

Użytkownik
Właściwie to ja kuponów nie puszczam. 5 minutek postoje i zawsze się znajdzie ktoś kto mi puści :spokodfhgfh:. A raz byłem z kumplem co ma 16 lat.
Wchodzi do STSa z plecakiem i tak :
&quot;Te dwa kupony proszę&quot;
&quot;A masz 18 lat ? Pokaż dowód&quot; - babka
&quot;Zostawiłem w samochodzie&quot;
????I puściła ... dobry jest
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
loool to fest macie dziwne te buki u was. U mnie to nic sie nie pytaja, mimo ze ja tez nie mam 18 (chociaz wygladam jakbym byl troche starszy niz w rzeczywistosci mam) no ale inni jeszcze mlodsi odemnie tez chodza i bezproblemu im poszczaja kupony. No w koncu to ich zarobek wiec poco by mieli ich wyganiac ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
u mnie w Milenium jest napis że grać moga tylko powyżej 18 lat ale po co mają przestrzegac jak tam przychodzi więcej dzieciarni po 10 lat niż dorosłych. Ja mam 16 i nigdy problemu nie było.
 
W 2

wislak

Forum VIP
u mnie w Milenium jest napis że grać moga tylko powyżej 18 lat ale po co mają przestrzegac jak tam przychodzi więcej dzieciarni po 10 lat niż dorosłych. Ja mam 16 i nigdy problemu nie było.
wszedzie tak jest! w toto i wszedzie musi byc ten smieszny napis, a jak wlasciciel pozwala, ryzykujac kare to zawsze jest wiecej dzieciarni walacej tasiemce po 2 zl
ale sa buki w ktorych nie przyjmuja ???? mnie o dowod juz prosili w STS i Profku w kepnie i toto w cz-wie
 
Do góry Bottom