>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

czy jakis broker oferuje otwarcie konta w william hill?

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
chodzi o wyplacalnego brokera, interesuje mnie tylko ten konkretny bukmacher. jesli tak to;

jakie wiaza sie z tym limity?
jakie wiaza sie z tym oplaty?

nie mialem nigdy konta u brokera ani z zadnym doczynienia. jesli uwazasz, ze powinienem wiedziec wiecej poza odpowiedziami zawartymi w temacie pisz smialo, dziekuje.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Nie ma takiego brokera
Pozostaje Wh zakładane osobno
Niestety robią mega problemy z weryfikacjami, na UK wywalili portfele i mega szybkie limity
Możesz popróbować na inne kraje, tam portfele typu skrill i netek dostępne, ale tak jak wspomniałem wyżej z limitami u nich dramat ostatnio
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sven@ 808

sven@

Użytkownik
chodzi o wyplacalnego brokera, interesuje mnie tylko ten konkretny bukmacher. jesli tak to;

jakie wiaza sie z tym limity?
jakie wiaza sie z tym oplaty?

nie mialem nigdy konta u brokera ani z zadnym doczynienia. jesli uwazasz, ze powinienem wiedziec wiecej poza odpowiedziami zawartymi w temacie pisz smialo, dziekuje.
Mogę pomóc co do WH, sam grałem trochę na krajach Chorwacja, Bośnia przed usunięciem walletów w UK.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mogę pomóc co do WH, sam grałem trochę na krajach Chorwacja, Bośnia przed usunięciem walletów w UK.
dziekuje, ale czytalem o tym o czym napisal hagi84 czyli o szybkim limitowaniu. chcialem brokera, bo wtedy sky is the limit... tak to poradze sobie u innych, dziekuje za zaoferowana pomoc
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Broker nie ma tu nic do rzeczy. Tak samo szybko zlimituja grajac przez brokera jak bys gral sam. Szkoda czasu na tego buka tak samo jak i na bwina. Kilka dni grania i limit 1€
 
Do góry Bottom