>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy granie u naziemnych bukmacherów za granicą - będąc na miejscu- jest zgodne

G 0

gregorydonatan

Użytkownik
z Polskim prawem?
Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam ten temat. Jeśli nie z góry za to przepraszam i najwyżej Administrator usunie go lub przeniesie.

Czy ktoś ma doświadczenie w temacie? Czy np. będąc za granicą w Anglii, Szwecji, można grać w tamtejsze zakłady bukmacherskie lub obstawiać wyścigi konne na tamtejszych torach, czy to jest zgodne z Polskim prawem?
Jak wówczas wygląda przywiezienie pieniędzy do Polski?
Jeśli ktoś z Państwa ma doświadczenie w tych sprawach proszę o podzielenie się wiedzą.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Ja piernicze, ale pytanie o_O
A co ma polskie prawo do tego co mozna, a czego nie w Anglii, Szwecji czy Burkina Faso?
Jesli to nie prowokacja to odpowiadam: MOZNA.
 
G 0

gregorydonatan

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź.
Myślę, że Polskie prawo ma Tutaj dużo, bo jeśli coś jest niezgodne z nim to wsadza takiego gracza do wiezienia, albo obciąża grzywną (jak w przypadku niektórych zakł. przez internet).
Tutaj być może nie sprecyzowałem pytania stąd też taka odpowiedź.
Chodziło mi o kwestie podatkowe, w jaki sposób rozliczać się z takiej wygranej i czy ustawa hazardowa nie zakazuje gry poza granicami kraju?
Jestem całkowitym żółtodziobem w tych kwestiach i stąd infantylność pytania. Przepraszam, że to tak brzmi, ale chce uzyskać konkretna informacje, czy wygrana np. na zagranicznych wyścigach konnych nie koliduje jakoś z ustawą hazardową itp.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Niestety nie, obowiązuje Cie prawo tego kraju, którego jesteś obywatelem.
Jeżeli proste argumenty nie przemawiają.Zerknij sobie na prawo, które w Twoim mniemaniu miałbyś złamać.A prawo mówi, że zawieranie zakładów jest nielegalne na terytorium RP..
 
G 0

gregorydonatan

Użytkownik
Jeżeli proste argumenty nie przemawiają.Zerknij sobie na prawo, które w Twoim mniemaniu miałbyś złamać.A prawo mówi, że zawieranie zakładów jest nielegalne na terytorium RP..
x
Dzięki, przeglądam właśnie Ust. Hazard. i widzę, że o tu o to właśnie chodzi.
Co do przepisów miałem na myśli przepisy skarbowe, ale na wszelki wypadek pójdę jeszcze zapytać prawnika jak to wygląda.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Witam moze ktos mi wytlumaczyc na czym polega ta promocja gram w pady power w irlandi UK and Top European Football
ACCA INSURANCE
If one leg of your 5+ fold Win-Draw-Win ACCA on UK and top European Football leagues lets you down, we will give you your money back as a free bet on football.
Click Details for T&amp;Cs

nizej link
http://www.paddypower.com/bet/money-back-specials
bardzo potrzeba rady postawilem 8 meczy na 1 kuponie weszlo mi 7 nie wiem czy isc do buka aby z siebie nie robic glupka
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale przecież nawet nie podałeś tego, czy to co zagrałeś tym akumulatorem wypełnia podstawowy warunek w zakresie kursów i granych lig, gdyż:UK and top European Football leagues
Tu masz szerszy opis warunków otrzymania tego free beta, w tym jakie ligi uwzględniają ale także i minimalny kurs zdarzeń na kuponie:
http://specials.paddypower.com/cond.php?id=29565
Gdyby Twój kupon spełniał podane tam warunki, to pamiętaj że:

Refund will be credited as a free bet on football the following day and will be valid for 7 days.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
nie gralem tego specjalnie na bonus czy promocje w domu sie zorientowalem ze pisze na kuponie troszkie wyzej tak : Bet qualifies for acca Insurance i z tego co tam poczytalem moze byc jeden blad aby byl zwrot i nie mam pojecia czy sie nie myle
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Po 1. to racz w końcu zrozumieć, że Ty sam musisz sprawdzić czy te 8 zagranych przez Ciebie zdarzeń ( z 1 błędem w typowaniu ) spełniło kryteria* dla odebrania freebeta do kolejnego grania - bo tu nie ma opcji zwrotu kasy a jedynie:
Refund will be credited as a free bet on football the following day and will be valid for 7 days.
*A te kryteria to odpowiedni minimalny kurs oraz mecze wyłącznie z ich spisu, czyli UK i wymienione tam ligi.
Zatem uważnie zapoznaj się z tymi warunkami, a nie kolejny raz pisz to samo, bo jasnowidzem nie jestem i na odległość nie widzę co masz na tym kuponie, który masz w zasięgu wzroku.
 
Q 49

quru

Użytkownik
@gregorydonatan
A czy za picie piwa z marihuaną w Czechach mogą cię w Polsce zamknąć?
Zagrałem u bukmacherów naziemnych na Chorwacji (nawet kilkanaście kun wygrałem ???? ), zagrałem w Eurojackpot na Litwie. Myślę, że jeśli byś w GB grał u bukmacherów internetowych (tych legalnych w GB) to by ci nic w Polsce nie mogli za to zrobić (nie wolno ???? grać będąc na terytorium Polski).
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
więc jeśli będąc Polakiem można zagrać w kraju w którym jest to legalne, to też w tym kraju w którym się wygrało można to wypłacić? nie można tylko tego przywieźć do Polski?*
*oficjalnie
 
Do góry Bottom