>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy dałbyś 15 zł za oglądanie Ekstraklasy ?

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wiele się teraz piszę o tej niby dobrej opcji dla naszej ligi. Więc pytam skąd oni brali te 34 % które rzekomo wyraziło zdanie że chętnie będzie płacić 15 zł za oglądanie ekstraklasy. Więc drodzy forumowicze zadaje wam pytanie czy wy chętnie płacilibyście 15 zł za kanał Ekstraklasa TV :?:
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
15 zł dla fanów Ekstraklasy to pikuś moim zdaniem ;) Osobiście za darmo bym tego nie chciał bo poziom w porównaniu do innych lig europejskich to najmniej przepaść. Nie mniej jednak to dobra alternatywa dla ludzi śledzących polską Ekstraklasę. Kwestia zainteresowania daną ligą...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Trudna sprawa. Z jednej strony tanio, ale kto wie czy to nie będzie jakiś szajs?
Canal+ i Orange Sport robią wszystko profesjonalnie, ciekawie, często zabawnie. Nie wiem czy Ekstraklasa TV podoła temu wszystkiemu.
 
G 24

gijom

Użytkownik
Jakies szczegoly?
Osoboscie bym zaplacil, ale jakby to bylo robione tak jak w C+, bo jakby mial komentowac jakis przypadkowy osobnik to ja dziekuje.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Według Gazety Wyborczej w poniedziałek dowiemy się kto przez kolejne 3 sezony pokarze Polską Ekstraklasa, na razie wiadome jest tylko to, że ktoś z dwójki Canal+ lub nSport, kanał Ekstarklasa TV nie powstanie bo koszt całej inwestycji wyniósł by około 400 mln, więcej -&gt; media2

Ale jeśli już ,według mnie 15 zł miesięczne to w polskich realiach zdecydowanie za drogo, zwłaszcza jeśli wsiąść pod uwagę poziom polskiej ligi :-(, na 5 zł bym się skusił ale trzeba też zauważyć, że taki kanał transmitował by tylko mecze w weekend, a na tygodniu byłby bezużyteczny, w Holandii jest tam kanał kosztuje 12€ i ma ofertę porównywalna do Polskiego C+ z tym, że na przykład nie pokazuję Hiszpańskiej ale pokazuje LM i LE , czy Puchar Anglii, wiec PZPN niech się kopnie w czoło :]
 
arwin 0

arwin

Użytkownik
Polska liga jest tak nudną, żenująca, słabą liga, że w życiu nie dałbym złamanego grosza żeby oglądać to pośmiewisko.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
heh rowniez podzielam zdanie ze Canal Plus powinien nadal pokazywac &#39;&#39;ekstraklase&#39;&#39; poniewaz dzieki nim ma to chociaz jakas jakosc medialna ...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam Orange Sport i kosz też nie jest drogi bo około 10 zł miesięcznie, jeśli ETV miałaby tak samo jakościowo i tak fajnie przygotowane jak Orange Sport to zapłaciłbym bo jak mam się nudzić w weekend to z polską ekstraklasą mogę to robić ;).
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Poziom ligi z roku na rok po kroczku sie poprawia Ktos kto sie interesuje chyba dlugo sie nie zastanawia mając mozliwosc..
 
mariusz_nh 0

mariusz_nh

Użytkownik
Powariowali. Ja na pewno płacił nie będę. Można zadać pytanie za co chcą kasę? 15 zł za nerwy, i spanie bo tak się kończy oglądanie meczów w polskiej lidze xd. Cały czas undery a i emocji 0. Nie mam pewności ze mecze nie są kupowane/sprzedawane. Wole dołożyć parę groszy i w C+ mam wszystko co che Włochy, Anglia, czego dusza zapragnie. A włączę polska ligę i co słyszę?? Jeb*** PZPN i w kółko. Mogą w ogóle znieść i nikt na tym nie straci. Nich wprowadzą abonament na daną drużynę np. wszystkie mecze Wisły Kraków to być może przemyśle, ale mecze Polonii Bytom czy Cracovii to nie. Za to na pewno płacił nie będę ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ekstraklasa: brak zwycięzcy przetargu, co dalej?

Ekstraklasa zdecydowała, że zakończy przetarg, który został ogłoszony w październiku 2010 roku, bez wyłaniania zwycięzcy. Oficjalna informacja w tej sprawie zostanie opublikowana na przestrzeni najbliższych dni. Powodem takiej decyzji są „skromne” oferty ze strony nadawców. Spółka liczyła na dużo więcej niż ok. 360 mln, jakie dostała od CANAL+ w poprzednim przetargu. Mówiło się nawet o kwocie o 90 mln większej. Działacz ligowej spółki ocenił, że tym razem mogli liczyć na ok. 300 mln zł. Ekstraklasa nie przewidziała, że telewizje zawrą sojusze - CANAL+ z Polsatem, TVN z Orange sport - i po zjednoczeniu sił nie będą skłonne dużo zapłacić. W ofercie były, podzielone na sześć pakietów, prawa do pokazywania meczów polskiej ligi przez trzy lata począwszy od sezonu 2011/12. Najatrakcyjniejsze pakiety zawierały 2-4 mecze w każdej kolejce. Teoretycznie wszystkie mogły trafić do jednej stacji.

Po ogłoszeniu oficjalnego komunikatu o braku zwycięzcy przetargu, rozpoczną się otwarte negocjacje z telewizjami. Ekstraklasa nie może sobie pozwolić na niesprzedanie praw, ponieważ w sierpniu, na starcie nowego sezonu, część klubów mogłaby splajtować. Dla niektórych z nich wpływy od telewizji to nawet połowa rocznych budżetów. Nastąpiła więc sytuacja patowa - Ekstraklasa czeka na lepsze propozycje, a nadawcy wykorzystują fakt, że Ekstraklasa musi je sprzedać, aby przetrwać, i przeciągają sprawę.

Alternatywnym pomysłem jest utworzenie kanału telewizyjnego, w którym emitowane byłyby wszystkie mecze. Operatorzy musieliby zapłacić, aby dołączyć go do swoich ofert. Nowy kanał oznaczałby jednak dla Ekstraklasy samodzielną produkcję sygnału telewizyjnego, a dla widza - ponoć konieczność wykupienia dodatkowego pakietu za ok. 15 zł miesięcznie.

Ostatnio pojawiło się nowe rozwiązanie. Każda z zainteresowanych telewizji dałaby Ekstraklasie po 40 mln zł i wszystkie dostałyby równe prawa. Byłoby to dobre rozwiązanie dla kibiców, ponieważ, niezależenie od operatora, u którego subskrybują usługi, mogliby oglądać komplet meczów. Problemem jest jednak to, kto produkowałby transmisję - każda stacja niezależnie czy sama Ekstraklasa? Roczny koszt transmisji to niestety ok. 50 mln zł. Władze jednej ze stacji telewizyjnych nieoficjalnie skomentowały nowy pomysł, że raczej nie znajdzie on uznania z jego strony.
http://satkurier.pl/news/63467/ekstraklasa-brak-zwyciezcy-przetargu-co-dalej.html

To ciekawe, na to wychodzi że nikt nie jest skłony zapłacić 400 mln żadna strona nie jest skłonna ustąpić. Szkoda że nie podali info do kiedy to się rozstrzygnie
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Mam kanały Orange Sport w pakiecie, gdzie leciało mnóstwo spotkań z każdej kolejki, a i tak rzadko oglądałem, więcej niż 10 meczów na pewno nie obejrzałem. Także odpowiedź brzmi NIE PŁACIŁBYM.
 
Do góry Bottom