>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy buki obstawiaja?

C 0

cr7

Użytkownik
Witam. Dziś zastanawiałem się nad pewną sprawą a mianowicie czy ludzie pracujący u bukmachera tez obstawiają mecze? No bo Bukmacher taki jak np expekt czy bah to jakas &quot;firma&quot; w której pracuje pewnie dużo ludzi. Prezes że tak powiem tej firmy napewno zgarnia kupe kasy ale pracownicy pewnie mają zwykłą pensje. I tu jest moje pytanie: Czy ci pracownicy obst? Mają dostęp do &quot;naszych&quot; typów (czyli osób grających) i wiedzą kto wygrywa dużą kase u nich a kto przegrywa co nie, czyli mogą grac typami dobrych typerów u konkurencji i dorabiać na boku :d Jak myslicie mozliwe to jest czy cos żle kminie?? Moze zatrudnic sie u buka ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mi sie wydaje ze pewnie maja zakaz bo Ci prezesie by sie bali zeby nie robili jakichs przekretów :p
 
mateo167 0

mateo167

Użytkownik
nie wiem jak w nacie ale jak pracuje w BAH to napewno moze w BWIN ????
a w toto-mix jest tak ze ten co przyjmuje kupiony drukuje i tp to tez sobie stawia czasami z nim gadam i mi doradza co ludzie stawiaja on tez stawia raz nawe wygral 1200 zl pokazywal mi kupon nawet pozdro ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
W swoim buku pewnie nie graja. Np. Expekt z tego co slyszalem ma bdb info wiec graja pewnie w innych bukach by nie robic strat sobie i ogolic troche innych ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
nie wiem jak w nacie ale jak pracuje w BAH to napewno moze w BWIN ????
a w toto-mix jest tak ze ten co przyjmuje kupiony drukuje i tp to tez sobie stawia czasami z nim gadam i mi doradza co ludzie stawiaja on tez stawia raz nawe wygral 1200 zl pokazywal mi kupon nawet pozdro ????
Akurat ten co przyjmuje kupony to nie zbyt dobrego info, tyle co usłyszy od dziadków totolotkowych ;) Autorowi tematu raczej chodziło o tych wszystkich statystyków, itp. Mają lepszą sytuację niż np. sportowcy, więc na pewno ogromny % z nich gra.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
moim zdaniem ci statystycy maja jakies umowy ktore ich zadeydowanie kontruluja jakies klauzule , w innych bukach napewno moga grac tylko nie wiem na jaka skale i napewno pod innymi nazwiskami np znajomych. a dokładnie tylko z sts toto tylko wbijaja w kompa ;P
 
S 11

support75

Użytkownik
mozemy sobie gdybac nic wiecej.
nikt z nas nie wie na jakich umowach pracuja dani pracownicy i kto jaki maja dostep do roznych wiadomosci.
 
Do góry Bottom