>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czyżby wirus?

mroku 104

mroku

Użytkownik
Od wczoraj mam problemy z IE i z Mozillą. Wyskakuje mi cały czas coś takiego



komp sie przycina, co utrudnia mi pracę. Za chwilę dam więcej podobnych screenów :/
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Nie widze innego wyjścia jak format. Ściągne jeszcze Kasperskiego i przeskanuje może cosik znajdzie:/ Chociaż Avast nic nie wykrył.
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Ja bym sformatował już wszystkie dyski. Będziesz miał spokój na pózniej. Ale jeszcze przed tym radze odinstalować IE oraz Mozillę i zainstalowaćod nowa, a jak problem będzie się powtarzać to obczaj w Avaście czy nie wykrywa Ci wirusa jakiegoś, no i dopiero na końcu robiłbym format. POZDRO
 
S 11

support75

Użytkownik
ja was ludzie nie rozumie, dlaczego jak cos dzieje to od razu format c.
idziecie doslownie na latwizne zamiast sie zainteresowac co moze byc tego powodem, moze da sie to wyleczyc bez formatu itp.
a z tego co mi sie wydaje to taki program jak &quot;securepccleaner&quot; Ci to powoduje. Odinstaluj go, a jesli juz to zrobiles to start-uruchum-msconfig-uruchamianie i odznacz nie potrzebne rzeczy. Powodow moze byc duzo, najlatwiej jest cos zrobic gdy mamy do tego rzeczywisty dostep niz tak na odleglosc.

P.S. Nie mialem formata od 14 miesiecy
 
F 0

fenio

Użytkownik
support dobrze mowi ale jak chcesz zebym ci pomogl wyleczyc bez formata zebys nie mial wirusow to napisz mi na pw swoje gg
 
S 11

support75

Użytkownik
moze pare zdan bys napisal skad i po jakiej czynnosci ci sie to pojawilo.
wrozka nie jestem.
ale z tego co widze to normalna strona www z &quot;reklama&quot; zamknac i po problemie :&gt;
 
feever 5

feever

Użytkownik
Ta strona to jest w 100% jakies polaczenie z syfem (standardowy wyglad i ten button zeby sciagnac blablabla) Strone glowna masz zmieniona? Jak tak to na jaka? Proponuje zainstalowac nod32 pobrac najnowsza aktualizacje i przeskanowac kompa jak to nie da rady to nastepnym krokiem bedzie sciagniecie programu hijackthis i przeskanowanie nim kompa. Nastepnie log wrzuc tutaj na forum. Jak i to nie pomoze to sie bedziemy dalej zastanawiac co to moze byc. Pozdrawiam
 
polbanda 0

polbanda

Użytkownik
nie korzystaj z IE na przyszlosc, tylko Mozilla, Opera i innne tego typu wynalazki.
zainstaluj Firewalla jak Kerio i bez antywirusa dasz rade. O ile nie bedziesz korzystal z IE i umiejetnie dopuszczal programy do neta przez firewala
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Zjawisko te występuje tylko raczej w IE bo to tak jak by ukryte reklamy softu Microsoftu lub firm z Nim związanych ... Jeśli takie coś wyskakuje to najlepiej się tym nie przejmować bo ani Ci to nie zaszkodzi ani nie pomoże ... Ot taki zasyfiacz internetu ...
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
Miałem podobne problemy. To nie żaden wirus. Syf reklamowy. Na kompie nic nie masz. Każą ściągać (niby free itp.), a tak naprawde musisz zapłacić. Jedno wielkie gówno. Ja napisałem w google kawałek z takiego tekstu. Okazuje się, że dużo ludzi ma takie problemy i na różnych forach już im odpowiedzieli.
 
Do góry Bottom