>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czuję się oszukany

chemikza 0

chemikza

Użytkownik
Zagrałem wczoraj na live mecz Zagłebie - Polonia Bytom za 78 zł udało mi się ,,wygrać &#39;&#39; 280 zł, i co dzisiaj patrzę zwrot kosztów!!jak człowiek kilka razy przegrał po kilka stów na live to super, a jak raz mi się udało to oni mają to w ???? To niesprawiedliwe odradzam zakładanie kont u takiego nie sprawidliwego bukmachera jakim jest bat at home.
 
chemikza 0

chemikza

Użytkownik
dalsza część
Witaj!

Dziękujemy za e-mail!
takiego meila dostałem...
Ze względu na techniczne problemy wystepujące z wystawieniem spotkania i
jego rozliczeniem zmuszeni jesteśmy wszystkie postawione kupony na ten
konkretny zakład rozliczyć po kursie 1.0.
Cały serwis bet-at-home.com serdecznie przeprasza za utrudnienia spowodowane
wyżej opisaną sytuacją.

W przypadku dalszych pytań jesteśmy do dyspozycji!
Serdecznie pozdrawiamy!
bet-at-home.com - ŻYCIE TO GRA!
. . . . . . . . .
Service PL
bet-at-home.com Ltd.
E-Mail: [email protected]
http://www.bet-at-home.com
 
chemikza 0

chemikza

Użytkownik
dalsza częśź
połączyłem się z supportem i :
bet-at-home.com Service PL: Za bledy powstale w trakcie przekazywania danych spólka nie ponosi odpowiedzialnosci. W szczególnosci spólka zastrzega sobie prawo do poprawienia oczywistych bledów, jak na przyklad pomylke w kursach albo w zdarzeniach/druzynach itp. Jezeli tego nie dokona zdarzenie sportowe bedzie rozliczane wg. kursu 1,00.

bet-at-home.com Service PL: Zadanie odszkodowania jakiegokolwiek rodzaju ze strony gracza przeciwko spólce i/lub jej pelnomocnikowi (np. z powodu blednego, opóznionego, manipulowanego badz z naduzyciami przeprowadzonego przekazania danych przez internet) jest wykluczone
 
chemikza 0

chemikza

Użytkownik
podsumowując
podsumowując odradzam tego bukmachera wybierają sobie zakłady które mają zamiar zapłacić dziadostwo dziadostwo jeszcze raz dziadostwo ????
 
chemikza 0

chemikza

Użytkownik
Re
Górnik - Polonia 70 min. stan meczu 0-0 kurs na zagłębie 3,6 ja wszystko rozumiem ale niech te 76 zł pomnożą razy 2,6 np. mniejsze pretensje bym miał... czy kurs 3,6 do duży kurs?? zagłębie nie było faworytem 70 minuta...????bet - at-home????
 
koniuu 0

koniuu

Użytkownik
Gornik- Polonia? od kiedy Zagłębie to gornik? wedlug mnie kursy byl dobry jak przed meczem mozna bylo zlapac 2.60 na Zagłębie to w 70min kurs 3.60 wwedlug mnie byl OK.!!!
 
chemikza 0

chemikza

Użytkownik
przejęzyczyłem się
oczywiście zagłębie ... oczywiście że kurs 3,60 był ok dla tego :-? nie rozumiem!!!dziadostwo...????????????????jaka pomyłka??
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety kolego z bukmacherem nie wygrasz , BAH podjął decyzje o wycofaniu zakłądu jednak pamiętaj że akceptowałeś ich regulamin który mówi jasno w takich przypadkach więc pretensje miej tylko do siebie.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Doberman, ale teraz to odpowiedziales.... W kazdym bukmacherze akceptuje sie regulamin , wiec niby zawsze powinno sie miec pretensje do siebie, ale on to napisal ostrzegawczo, zeby nie grac live na bah.
 
scorpion182 1

scorpion182

Użytkownik
Własnie obstawiłem na live i odrazu mieszane uczucia. Mianowicie tam leci czas meczu jest 26 minuta meczu no to obtawiłem czy padnie bramka między 15 a 30 minutą po kursie 1.35 dałem 10 zł. Minęła 30 minuta meczu ja zadowolony że łatwo wygrałem 3,5zł ???? nagle czas meczu wskoczył na 25 minut myślę sobie WTF??? Na szczęście bramka nie padła ale według mnie to jest oszustwo!!
 
19r20 0

19r20

Użytkownik
Ja dzis chciałem postawic na Alkmaar że strzlą wkoncu bramkę. Zakladu nie przyjeto, a chwile pozniej Alkmaar strzela ???? zdecyowanie na wielki &quot;-&quot; dla BAH
 
Do góry Bottom