>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czerwona kartka = gol

kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Przyglądajac sie od kilkunatu dni wynikom zauwarzyłem, ze druzyna która otrzyma czerwona kartkę w większości zdobywa w czasie meczu gola w tym temacie mam zamiar przetestować ta opcję trzymając sie pewnych zasad:
- Kurs na druzyne która otrzyma czerwona kartke przed meczem kurs na win wynosi max 3.00
- Czerwona kartka otrzymana powyzej 65 minuty odpuszcam mecz
- Wybieramy taka opcję w zakładach by kurs był największy tzn ok 2.00 np: obie druzyny strzela, over goli na druzynę kursy biore z bet365
- typy bedą podawane płaską stawka w tym przypadku 10 jednostek

Całymi dniami nie siedze przed komputerem wiec typy będę podawał i obserwował mecze tylko kiedy jestem na necie.

Prosze o normalne komentarze i opinie na temat tego systemu.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Drużyna która dostanie czerwoną kartę bedzie grała w osłabieniu więc przeciwnik powinien strzelić gola. Coś ci się chyba pomieszało...
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Drużyna która dostanie czerwoną kartę bedzie grała w osłabieniu więc przeciwnik powinien strzelić gola. Coś ci się chyba pomieszało...
nic mi sie nie pomieszało teoretycznie masz racje ale w praktyce niestety nie zawsze tak jest, pozatym kurs na druzynę która jest w przewadze na nastepny gol, jest niski ...
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
typ 2
72 minuta meczu
Metalist Kharkiv - Tavriya
Typ: over 1,5 gola Metalist Kharkiv
Kurs: 2,75
✅ wygrana 17,5

w lidze francuskiej sa 2 mecze gdzie na ta chwile sa czerwone kartki dla gości ale bet365 nie ma takiego typu ktory mozna by zagrać:;/:
 
Do góry Bottom