>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czego teraz słuchacie ?

malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Gtw Tede K.A.S.T.A. Kołcz - Grubas

&quot;Tysiące kalorii
Megadżule
Ja je wszystkie w sobie kolekcjonuje&quot;

:mrgreen:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
DonGuralesko - Teletubiś
Co do twórczości Gurala jestem jego wielkim fanem ale to co zaprezentował w tym czymś poprostu jest żenujące.Polecam z polskiego hh na dzień dzisiejszy.Killaz Group-Operacja Kocia Karma.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Co do twórczości Gurala jestem jego wielkim fanem ale to co zaprezentował w tym czymś poprostu jest żenujące.Polecam z polskiego hh na dzień dzisiejszy.Killaz Group-Operacja Kocia Karma.
Dla mnie to jest polewkowe. Na cześć naszego ministra ta piosenka ;) Biedny Tinky WInky ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Gurala szanuje ale ta piosenka jest dziwna, chociaż w sumie jest nawet śmieszna, takie rzeczy też są potrzebne ????

Tede - T.D.F.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Rapgra dobre radio, lubie słuchać. Przynajmniej nie lecą w kółko piosenki które mają po 80 lat albo te najnowsze hity jak na jakimś rmf fm.

Tede - Klaszcz
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Tede - Klaszcz

Płyta Tedego z 2004 r utrzymana w baunce&#39;owym klimacie.Radze posłuchać najnowszego (no z 2006 r )Esende Mylffon albumu TDFa.Ogólnie ludzie jarają sie hip hopem ulicznym :Molesta,Ths Klika,Hemp Gru ,WWO,a inni lubią klimaty o zupełnie innej tematyce.Tede upodabnia sie do amerykańskich klimatów.Tłuste bity i ciekawe teksty czynią tego rapera wg mnie najlepszym wraz z Guralem w Polsce.Donguralesko wydał ostatnio dwa arcyciekawe materiały :Manewrymixtape i album wraz z Kaczorem :Killaz Group -Operacja Kocia Karma.Trzeba poprostu posłuchać całej twórczości Gurala .Od Opowieści z betonowego lasu ,Drewnianej Małpy Rock,mixtape Jointy ,konserwy,muzyka bez przerwy.Gural jest niesamowity.Polecam go tobie Malkolm napewno ci sie spodoba
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Polecam go tobie Malkolm napewno ci sie spodoba
Zgadzam się z tobą rzn10, mam jego dwa albumy, drewnianej małpy rock i jojnty konserwy, muzyka bez przerwy. No i jestem ciekaw tego co poleciłeś, Manewry mixtape i Operacja Kocia Karma przed chwila zacząłem pobierać, no i widze ze jesteś jednym z tych niewielu ostatnio którzy potrafia docenić Tedego ???? Esende Mylffon mi sie bardzo podoba, przesłuchałem, mogę polecić.
Chociaż Gural dziwnie zrobił na płytce jointy że ma piosenki na muzyke z piosenek np. 50 centa, The Roots czy Young Bucka ale w sumie nawet ciekawie brzmi.


Tede - Glokk
 
Do góry Bottom