>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Czego obecnie słuchasz ?

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Legion nieprzerwanie od 10 lat:razz:Wybierasz sie w tym roku?czasu jeszcze sporo ale jak już wyrażasz chęci to chętnie sie Tobą z ekipą zaopiekujemy:razz:nie zanudzisz sie bo jest kilku Oi i RAC-ów u mnie w ekipie:razz:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
nie, ja sie nie wybieram; ] a tam jakies grupy RACowe grają? nie wiedziałem ze RACe na Woodstock jezdza;]
ja nie mówie że grają ale moi znajmomi tego słuchają więc moglibyście podyskutować na te tematy:razz:a festiwal robi mega wrażenie...co roku gada sie to samo - brudasy,pijaki etc. wszystko to jeden wielki bullshit.Jest wesoło,czasem trafi sie jakiś stary załogant wypełniony winiaczem ale to jest rzadkość.Jest wesoło,co roku lepsze ekipy i sama jazda pociągiem jest hadcorowa:razz:W tamtym roku było wyjątkowo beznadziejne jedzenie ale jakoś dało sie wytrzymać...jak będziesz miał ochote to polecam:razz:napewno nie gustujesz tylko i wyłącznie w RAC&#39;u:razz:
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja nie mówie że grają ale moi znajmomi tego słuchają więc moglibyście podyskutować na te tematy:razz:a festiwal robi mega wrażenie...co roku gada sie to samo - brudasy,pijaki etc. wszystko to jeden wielki bullshit.Jest wesoło,czasem trafi sie jakiś stary załogant wypełniony winiaczem ale to jest rzadkość.Jest wesoło,co roku lepsze ekipy i sama jazda pociągiem jest hadcorowa:razz:W tamtym roku było wyjątkowo beznadziejne jedzenie ale jakoś dało sie wytrzymać...jak będziesz miał ochote to polecam:razz:napewno nie gustujesz tylko i wyłącznie w RAC&#39;u:razz:
tylko i wylacznie nie, ale bardzo głównie ... raczej nie moje klimaty. duzo jest zespolow z lewej strony? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom