>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czego obecnie słuchasz ?

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
nie obraź się wilQ&#39;u ale wg. mnie to wrzucasz tu jakieś straszne okładki zespołów, które 3/4-tym użytkowników zapewne nic nie mówią. moim zdaniem to powinno sie tu wrzucać linki do danego utworu, płyty - aby każdy mógł jej przesłuchac i samemu ocenic ???? a tak, wklejasz obrazki które nawet nie zachęcają do poszukiwania autora czy tytułu (bo zazyczaj trudno sie domyslic gdzie to jest na danej okładce). to takie moje odczucia, jak się ktos z nimi nie zgadza to prosze o kasajce tego posta ????

pzdr
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
matex nie zrozumiałeś po co jest ten temat...tutaj wpisujemy co aktualnie leci nam w winampie albo foobarze jak kto woli.To co akurat słucham to wrzucam...okładki okładkami tego akurat słucham i tyle.Nie wiem co ma Ci jeszcze napisać...Slayer od zawsze wydawał obrazoburcze okładki i ja tego nie zmienie.Tworza kawał zajebistej potężnej muzyki i to sie liczy.Nie bede wrzucał pojedyńczych kawałków bo przesłu****e całych LP.

 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


napisze co to za twór żeby nie było...Camel to przegenialny band grajacy prog rocka.Harbour of Tears to mój ulubiony materiał który został wydany pod ich szyldem...muzyka subtelna i pełna magii.Cała muzyke zawartą na tym albumie Latimer zadedykowął swemu ojcu.Masa przepięknych dzwięków kapitalne solówki które dzięki urozmaiconej i bogatej improwizacji tworzą genalny klimat.Zdecydowanie muzyka dla bardziej wymagających słuchaczy
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
to jeden z koncertów jakie mam zamiar odwiedzić w to lato..świetny muzyk którego bardzo cenie nie komercializuje choć wielu mu to zarzuca.Tworzy zajebistą muzyke i widać ciągły progres w jego twórczości.Od siebie polece Sizzle tylko to już raczej pod dancehall podchodzi
u mnie

najnowsze dzieło mojego ulubionego doomowego bandu...niestety ten materiał do mnie nie trafia próbuje sie w nim odnalezć ale jakoś nie moge.Przez wielu wychwalany do mnie najzwyczajniej nie trafia...poza zajebistą okładką jest przeciętny.Ale cisne dalej...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

płyta którą zawsze słucham przed robotą albo wyjściem na impreze etc.To niezniszczlny thrashowy wymiot...chłopaki pokazuja jakie maja możliwości.Lars niszczy na bębnach...Hetfield zabija swoim pijackim szczeniackim glosem a Cliff[*] wrecz masakruje na basie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom