>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czego obecnie słuchasz ?

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
widzę, że na forum sami hip-hop&#39;owcy ????

ja natomiast preferuje taki styl muzyki, i obecnie m.in. ta płyta gości na mojej playliście ???? (nie jest ona nowa, ale naprawdę polecam ;))

Sum 41 - Chuck

 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Hajduk miałem na myśli album, a jak chcesz to możesz sobie brunete wypożyczyć na trochę ;);)
Matex Sum 41 zajebisty zespół tak jak i Green Day i The Offspring :p
a ja jeszcze bardzo często wracam do tej płytki
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
wiem, wiem, taki mini żarcik, a wziąć i tak nie wezme bo animowana troche, nie prawdziwa:p SOAD jest dobry! ta płyta oraz We steal this album też.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
SOAD już mi sie przejadł rok temu...słuchało sie tego kiedyś ???? Green Day i Offspring to dla mnie czołówka US punk tej nowszej ery US Punk do tego dorzucić można jeszcze Rancid z charyzmatycznym Armstrongiem na wokalu.

dla koneserów pieknych dzwięków(mam nadzieje że tacy sie znajdą xD) polecam Harbour of Tears Camela.Mój ulubiony band grający prog rocka...cudo:-D
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mesajah ma najlepsze kawałki !! posłuchajcie sobie : Jest ładna i cFana (tak się pisze), nowy dzień , każdego dnia.
Polecam też: GrubSon - Pani R.P ???? ????
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
ja to jestem dziwny slucham prawie kazdego typu muzyki w zaleznosci od humoru ale głównie metal/rock/house/electro/muzyka z lat &#39;80 i &#39;70 --wiem, nietypowe zestawienie
a teraz leci Disturbed - Fear
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom