>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czego obecnie słuchasz ?

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
edi8 chyba troche za wczesnie Ci pochwaliłem,wrzucasz cztery utwory gdzie łaczny czas wynosi 17minut a za 5minut wrzucasz kolejne 4 i to jeszcze całe koncerty.Wiesz,co innego jest słuchać naprawde tego a co innego wrzucać dla szpanu bo ja to np tak teraz odebrałem.A nie chce mi sie wierzyć żebyć równocześnie słuchał 20rzeczy.
http://www.youtube.com/watch?v=jDHGKumT9U8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@wilQ, chyba zbyt dosłownie traktujesz te tytułowe &quot;Czego obecnie słuchasz ?&quot; , bo wg mnie ten wątek nie jest i nie ma być relacją live z wnętrza domu lub ew. samochodu, którym jedziemy i czegoś słuchamy - i takich wymogów tu nie ma...
To co podaję, to jest moja muza co do aktualnych klimatów - dziś, jutro: czyli to czego obecnie słucham.
Tak więc to jedynie Twoja nadinterpretacja tytułu tego wątku jest polem nieporozumienia.
Pozdrawiam

.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
@wilQ, chyba zbyt dosłownie traktujesz te tytułowe &quot;Czego obecnie słuchasz ?&quot; , bo wg mnie ten wątek nie jest i nie ma być relacją live z wnętrza domu lub ew. samochodu, którym jedziemy i czegoś słuchamy - i takich wymogów tu nie ma...
To co podaję, to jest moja muza co aktualnych klimatów - dziś, jutro: czyli to czego obecnie słucham.
Tak więc to jedynie Twoja nadinterpretacja tytułu tego wątku jest polem nieporozumienia.
Pozdrawiam
Zastanów się,gdyby każdy miał wypisać czego obecnie słucha czyli dzisiaj,jutro,w tym miesiącu itd napisałby wyraznie.A jaki widzisz większość daje po maks 3klipy bo tego akurat w danej chwili słuchają.Temat jest powielany przez setki for i wszędzie celem tematu jest wypisanie czego obecnie czyli w danej chwili słuchamy.Jesteś chyba jedyną osobą która rozumie to inaczej.Pzdr
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=OnGBa8dVm6k
Graveyard są dowodem na to że warto jeszcze wierzyć w muzyke
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom