>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czechy - Tipsport Extraliga - 2013/2014

Status
Zamknięty.
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
HC Pardubice - HC Vítkovice: 2 [60&#39;] 2.85 Sportingbet 4-2 ⛔
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedzielne popołudnie będziemy świadkami niezwykle interesującego spotkania. Obie drużyny walczą o miejsce pierwszej szóstce gwarantujące grę w play-off. Ślązacy dzięki fantastycznej grze w styczniu (jedna porażka po rzutach karnych i punkty zdobywane w we wszystkich meczach) zajmują 6. pozycję a byli nawet na czwartym miejscu. Pardubice wzmocnione dwoma Rosjanami z Omska - Jevgenijem Mozerem i Valentinem Pianovem - mają ambicję grać w play-off już od ćwierćfinałów, czyli zająć miejsce w szóstce. Ostrawianie mieli ostatnio sporo czasu na odpoczynek, dzięki temu, że w ČEZ Arénie czescy tenisiści rozgrywali swoje mecze w ramach Pucharu Davisa. O Vítkovicach pisałem już kiedyś i zdania nie zmieniam, że są drużyną, która lubi grać na wyjazdach (w tym aspekcie są najlepsi w lidze). Pardubice grają w kratkę i wydaję mi się, że po ważnym zwycięstwie nad Zlínem dziś znów przyjdzie dołek. Ślązacy są dużo bardziej stabilni i pewni, zwłaszcza w ofensywie. W związku z powyższym gram w stronę ostrawian.
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary [60&#39;] 3.40 Bet365 2-0 ⛔
Dziś pod Ještědem rozegrany zostanie mecz, który może rozstrzygnąć o tym, która z drużyn znajdzie się w dziesiątce gwarantującej grę w pierwszej fazie play-off. Tygrysy mają rozegrany jeden mecz więcej i mają tylko 2 punkty przewagi nad dzisiejszymi goścmi. Słowem mecz o 6 punktów dla obu drużyn. Gospodarze zagrają dzisiaj bez zawieszonego Martin Barteka - najlepszego strzelca zespołu. Jednak z drugiej strony mają w swojej kadrze powołanego do Soczi Petra Nedvěda, który jest sercem i duszą tego zespołu i w takich właśnie meczach musi prowadzić swoich młodszych kolegów do zwycięstwa. Energetycy to drużyna bez gwiazd, ale stanowiąca monolit. W ostatnim meczu postraszyli Indian z Pilzna prowadząc nawet 3-2 by ostatecznie przegrać 3-5, ale absolutnie nie muszą wstydzić się swojej gry. Z kolei Tygrysy przegrali gładko swój ostatni mecz z brneńską Kometą 0-3. Ogólnie gracze spod Ještědu nie nawiązują walki z wyżej notowanymi drużynami. Po za tym na nich ciąży większa presją w związku z tym, że mają rozegrany mecz więcej niż rywale i w razie porażki śmierć (czytaj baraże) zaglądnie im w oczy. Według mnie mecz będzie bardzo wyrównany, więc gram w stronę gości z Karlovych Var po dobrym kursie. Hodně štěstí!
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň: 2 [60&#39;] (2.05) Bet365 0-1 ✅
W ostatnim meczu przed igrzyskami w Soczi na lód wyjadą Rycerze z Kladna i Indianie z Pilzna. Urzędujący mistrz z miasta najlepszego piwa świata przyjeżdża na ten mecz po porażce 0-3 z Kometą Brno, która przerwała ich fantastyczną passę wygranych meczów u siebie. W dodatku Rycerzom w tym sezonie już trzy razy udało się pokonać Škodovkę. Wydaję się to nieprawdopodobne biorąc pod uwagę, że zespół należący do Jaromíra Jágra zajmuje drugie miejsce od końca wyprzedzając tylko totalnych outsiderów z Chomutova i tracąc aż 17 punktów do 13. Karlovych Var. Jeśli chodzi o składy na dzisiejszy &quot;souboj&quot;, to w drużynie gospodarzy dwa poważne braki - nie zagra kapitan Pavel Patera oraz filar defensywy Tomáš Kaberle, który dołączył już do kadry w Soczi. Z kolei w drużynie z Pilzna niepewny jest występ Martina Straki. Nawet jeśli Straka nie zagra w tym meczu to jeśli chodzi o kluczowe osłabienia mamy 2-1 dla Rycerzy. Pilzno dysponuje taką jakością, że nawet bez Straki na lodzie powinni poradzić sobie z rywalami ze środkowych Czech. Po za tym Škodovka musi walczyć o utrzymanie pozycji wicelidera. Za ich plecami czają się hokeiści z Hradec Králové z jednym i Trzyńca z trzema punktami straty. Mój scenariusz na dziś to zamazanie przez Indian wspomnienia ze słabego meczu z Kometą i chociaż częściowy rewanż za wcześniejsze trzy porażki z kladneńskimi Rycerzami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
HC Vítkovice - HC Slavia Praha: 1 [60&#39;] (1.91) Sportingbet 2-2 ⛔
Czescy hokeiści odpadli z turnieju olimpijskiego po porażce w ćwierćfinale z Amerykanami. Nie przynieśli tym sobie wstydu, ale też nie sprawili niespodzianki. W związku z tym można pomału wracać do tzw. &quot;ligowej szarzyzny&quot;. Dziś o 17. w ramach odrabiania zaległości z 44. kolejki do ostrawskiej ČEZ Arény zawitają hokeiści praskiej Slavii. Mecz niezwykle ważny dla obu drużyn. Ślązacy po fantastycznym początku roku wdrapali się swego czasu na 4. miejsce w tabeli. Jednak zadyszka, która dopadła ostrawian na początku lutego sprawiła, że dziś są dopiero na 7. miejscu w tabeli i tracą 2 punkty do 6. miejsca gwarantującego grę bezpośrednio w ćwierćfinałach. Z kolei Slavia traci także 2 punkty, ale do 10. miejsca, które pozwala uniknąć baraży i daje grę w 1/8 finału. Słowem - obie drużyny mają o co grać. Dla prażan będzie to szósty z serii siedmiu meczów na wyjeździe. W dotychczasowych pięciu udało im się uzbierać tylko cztery punkty i wygrać tylko raz w Chomutovie z zespołem Piratów, którzy śrubują rekord ilości porażek. Vítkovice z kolei przegrały tylko 4 z ostatnich 13 meczy, ale z tego dwa ostatnie mecze u siebie. Pisałem już o tym, że ostrawska publiczność nie ma litości dla swoich hokeistów (być może dlatego ich pupile są aktualnie najlepszą wyjazdową ekipą ligi). Drużynę gospodarzy poprowadzi dziś raczej Roman Šimíček, który zastępuje Petra Oremusa - selekcjonera reprezentacji Słowacji. Šimíček twierdzi, że jego podopieczni dobrze przepracowali przerwę w rozgrywkach i są w stanie wrócić do gry prezentowanej w lutym. Slavia w trakcie przerwy rozegrała towarzyski mecz z lokalnym rywalem Spartą, który wygrała 4-2, jednak Spartanie grali mocno rezerwowym składem. Typowanie meczu po dłuższej przerwie obarczone jest większym niż za zazwyczaj ryzykiem, mimo to stawiam na zwycięstwo Ślązaków już w regulaminowym czasie gry. Hodně štěstí!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice: 2 OT (2.20) Bet365 2-3 po karnych ✅
Po przerwie reprezentacyjnej na lód wracają hokeiści Tipsport Extraligi. Dziś rozegrana zostanie 48. kolejka, w której piąty w tabeli zespół z Hradec Králové podejmie znajdujących się o oczko niżej ostrawian. Ślązacy, o czym pisałem już parokrotnie, to najlepszy wyjazdowy zespół w lidze - na 9 ostatnich meczów w roli gości wygrali 8. Vítkovice w ostatni czwartek rozegrały zaległy mecz, w którym pokonały w kontrowersyjnych okolicznościach praską Slavię w ostatniej sekundzie dogrywki. Niemniej jednak drużyna Petra Oremusa ma już za sobą przetarcie po przerwie i będzie to dla nich niewątpliwy atut. Ostrawianie mają świadomość, że będący na 7. miejscu Zlín ma tyle samo punktów i gra dziś u siebie z chomutowskimi Piratami (dla niewtajemniczinych: największe ogórki w lidze). Hokeiści z Hradca przed przerwą olimpijską nie spisywali się zbyt dobrze - przegrali 3 mecze z rzędu w tym prestiżowy mecz derbowy z Pardubicami. Długa przerwa pozwoliła obu drużynom na zaleczenie ran, stąd możemy spodziewać się optymalnych zestawień na obu ławkach. W dzisiejszym meczu liczę też na dobrą postawę Romana Szturca, który w tym sezonie strzelił drużynie z Hradca trzy bramki. Stawiam na zwycięstwo ostrawian. Hodně štěstí!
P.S.
Smutno tutaj tak samemu :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov: 1 [60&#39;] (1.83) Sportingbet 4-1 ✅
Play-offy zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym każdy mecz może oznaczać być albo nie być dla drużyn, które jeszcze o coś walczą. Do tego grona na pewno można zaliczyć dzisiejszych rywali. Hokeiści Komety chcą wymazać z pamięci wtorkowy blamaż w Pradze, gdzie zgarnęli aż siedem bramek nie strzelając żadnej. Oglądając skrót tego spotkania zastanawiałem się czy przypadkiem w stroje Komety nie przebrali się Piraci z Chomutova ;) Dziś dobra okazja, żeby zapomnieć o tym meczu. Do grodu smoka zawita zespół, który w ostatnich ośmiu meczach wyjazdowych zdobył tylko punkt. Litvajz w tym sezonie pokonał Kometę dwukrotnie, w tym raz na lodzie w Brnie. Dziś dla brneńczyków okazja do wyrównania bilansu wzajemnych spotkań przed spragnioną hokejowych zmagań publicznością, która czekała długie trzy tygodnie na powrót swoich pupilów na własną taflę. Główną przeszkodą dla gospodarzy będzie oczywiście doskonały bramkarz Litvajza Pavel Francouz, który jest czwartym najskuteczniejszym goalkeeperem ligi. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie przy raczej niskim wyniku końcowym.
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec: 2 [60&#39;] (1.47) Bet365 0-1 ✅
Hokeiści spod Ještědu są na 10. miejscu i mają trzy punkty przewagi nad jedenastą Slavią. Mecz z najgorszym od lat zespołem ligi musi zakończyć sie zgarnięciem przez przyjezdnych pełnej puli. Do składu Tygrysów po trzech meczach zawieszenia wraca Martin Bartek. Nie mam nic więcej do dodania ;)
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice [60&#39;] 2.80 Bet365 3-1 ⛔
Do końca sezonu zasadniczego pozostały już tylko trzy kolejki. Goście z Ostrawy zajmują 7. pozycję i muszą liczyć na potknięcia rywali. Z kolei gospodarze są na 9. miejscu i mają 6 punktów przewagi nad jedenastą Slavią. W związku w tym meczu to raczej goście są na musiku. Po przerwie na ZOH Ślązacy rozegrali już trzy mecze: zwycięstwa nad Slavią i Hradcem i porażka w ostatniej kolejce ze Spartą. Ten ostatni mecz rozpoczął się dla ostrawian tragicznie - po 15 minutach przegrywali już 0-4. Ostatecznie jednak zdołali postraszyć prażan i skończyło się na 4-5. Tygrysy z kolei po Soczi zgarnęły komplet punktów ogrywając Pardubice u siebie 4-1 i Piratów 1-0 na wyjeździe. W meczu w Chomutowie Tygrysy strzeliły gola już w 43. sekundzie i... na tym skończyła się ich gra. Przez cały mecz to raczej gospodarze byli bliżsi wyrównania. Taki mecz z Piratami to niemal jak porażka z tą różnicą, że dostali za niego punkty. Dzisiejszy mecz rozegrany zostanie pod Ještědem co będzie atutem dla Vítkovic, którzy wciąż lepiej radzą sobie na tafli rywali. W mojej ocenie Ślązacy muszą to wygrać za 3 punkty i to zrobią, bo są zespołem o większej sile ofensywnej i aktualnie znajdują się w lepszej formie. Hodně štěstí!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Slavia - Sparta
Derby, derby, derby! oglądałem spotkanie Slavii z Trzyńcem u siebie i muszę przyznać, że Trzyniec grając na stojąco... bez problemu wygrał to spotkanie. Slavia nie pokazała absolutnie nic, co mogłoby skłaniać kibiców by z nadzieją patrzeć na resztę sezonu. Ktoś powie że z ostatnich 4 spotkań które przegrali aż 3 mieli z zespołami z czołówki, ale wcześniej grali z outsiderem z Chomutowa i też ta gra wyglądała słabo. Sparta rozpędzona, w mojej opinii naprawdę cudu trzeba by w tym sezonie odebrać tytuły mistrzowskie dwóm ekipom w Europie - Tyskiemu GKSowi i właśnie Sparcie. Myślisz Slavia myślisz Bednar, wystarczy pokryć Bednara i Slavia praktycznie stoi w ataku. A Sparta potrafi uprzykrzyć życie nie jednemu napastnikowi, Pilar, Ciciak nawet jeśli jakimś cudem przejdzie się obrońców to jest jeszcze świetny Popperle z bilansem GAA 1,57 w tym sezonie, kosmos. A ataku kapitalnie grają Kumstat, Ton czy Hlinka. Spodziewałem się kursu w granicach 1,5 a tutaj miła niespodzianka. Nie widzę argumentów czy choćby cienia jakieś przesłanki która by spowodowała nie zdobycia kompletu pkt przez Spartę. No chyba tylko połamane kije i łyżwy założone tyłem na przód ale takie rzeczy się nie zdarzają...
Sparta 1,85 ⛔ 3:2
 
Gy_Gy_Craveel 252K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Mecz Slavia - Sparta LIVE
Takie pytanie po co grac Sparte? Ja tego nie rozumiem, owszem wynik jest po 1T 1-0na korzysc Slavii owszem nie zamierzam sie madrzyc tutaj bo narazie znam wynik?Ale jaka sama logika wskazuje przed meczem aby grac Sparte ,przeciez oni o nic niegrajamaja przewage 18pkt gdzie tu jakis sens ja rozumiem ze ogladales mecze ale w takimprzypadku niema motywacji Sparta czeka na PO a Slavia mimo ze jest slaba walczy o PO
i ma napewno wieksza motywacje maja oprocz tego jeszccze dwa mecz usiebie i to z Litvinovem ktory dzisiaj musi wygrac tymbardziej jezeli Slavia wygra , a taki mecz jak ten to juz niechodzi ze Derby Sparta niema nic do udowodnienia i tak jest lepsza o dwa razy niz jakas smieszna Slavi, a jak wiadomo w takich ligach jak czechy, slowacja czy slowenia sa ukladziki i kto wie czy im nie pusza
Narazie jest 1-0 i slavia ma lekka przewage w strzalach wiec widac jak sparcie sie chcegrac. mimo ze ze strony jest komentarz ze szanse sa wyrownane w takim razie czekam jak Slavia strzeli na 2-0 i moze zatakuj na slavie ,taka taktyka jest bardziej racjonalna ,wiec niwiem czym sie ty kierowales ale wydajesz sie doswiadczony,mimo ze wynik jest otwarty ale zobaczym jak sie dalej to potoczy...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Edytowane;
Szkoda ze na poczatku drugiej tercji niepadla bramka na 2-0 dla Slavi bo wtedy bylbym przekonany bardziejaby uderzac w strone Slavii . A tak padlo wyrownanie i mnie troche zmieszalo...w kazdym razie brak mi slow na takie typowanie ,widac ze masz doswiadczenie ale co z tego ,jak sie popelnia szkolne bledy, po co pchac pieniadze gdzie jest spore ryzyko...tymbardziej niewiadomo jak zagra sparta, czy odpusci czy beda sie oszczedzac, po co grac druzyne ktora o nic juz niegra w fazie zasadniczej w moim przypadku jakiej bys analizy nie napisal to i tak bym tego nie zagral napewno jacys laicy to zagrali, a jeszcze co mnie smieszylo to kursy na to spadaly jak widzialem na oddsportal
Pamietam jak kiedys(13 lat temu) jescze pojecia nie mialem i gralem po 2 czy 5 zl, czasmi 50zl i kumpel mnie nakrecil zeby grac za 50 na slovan i Poprad w lidze slowackiej oni brylowali i postawilem(pewniaki ???? ) no i co wtopa ???? a potem patrze w tabele a jedni jak i drudzy 20 pkt i 10pkt przewagi nad 3 i czwartym a to tez bylo pod koniec fazy zasadniczej...ale ja szybko ucze sie na bledach , zaduze pieniadze stawiam aby takie szkolne bledy popelniac.
Slavia 3-2 i ma sporo szanse na PO dwa mecze usiebie Karlove vary(chyba) i litvinov
-------------------------------------------------------------------------
Odpowiec koledze z dolu;
jeśli myślisz że samo słowo derby nie jest motywacją to ja dziękuję, ale dalsza dyskusja nie ma sensu.
Ja proponuje abys dalej sie nie wypowiadal bo im dalej w &quot;las&quot; tym gorzej, a Slavia na derby motywacji nie miala?...teraz juz wiesz dlaczego twoj typ nie wszedl...? Bo Slavia miala podwojna jak nie potrojna motywacje ,Derby, Walka o PO i zrewazowanie sie za trzy porazki w obecnym sezonie. Malo wiez o Motywacji jezeli patrzysz w jedna strone wiec jak sam skomentowales, dyskusja niema sensu.(z toba)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Tytułu mistrzowskiego broni Pilzno ;P
ja nigdzie nie napisałem że Sparta broni tytułu, napisałem że w mojej opinii nikt nie stanie na przeszkodzie by to Sparta ten tytuł wygrała, przeczytaj raz jeszcze.

niema motywacji Sparta czeka na PO
jeśli myślisz że samo słowo derby nie jest motywacją to ja dziękuję, ale dalsza dyskusja nie ma sensu.

Ok, już załapałem o co Ci chodziło ;)
:spokodfhgfh: ;)
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
HC Pardubice - HC Oceláři Třinec: 2 OT (1.85) Sportingbet 7-5 ⛔
Dziś przedostatnia kolejka rundy zasadniczej, w której dziewiąta w tabeli drużyna z Pardubic gościć będzie wicelidera z Trzyńca. Goście są aktualnie w fantastycznej formie - mają na koncie osiem meczów z rzędu, w których zgarniali komplet punktów. W niedzielę o ich sile przekonała się Kometa Brno, która zainkasowała od hokeistów z Trzyńca aż 10 bramek. Rozstrzelał się zwłaszcza Martin Růžička, który punktował w ostatnich ośmiu spotkaniach. Strzelił w nich 9 bramek i zaliczył 11 asyst. Pardubice w meczach po przerwie olimpijskiej przegrały z Libercem i Pilznem a w niedzielę pokonały dwunaste w tabeli Karlovy Vary. Wiadomo, że każdej z drużyn zależy na jak najlepszej pozycji przed fazą play-off, dlatego spodziewam się sporo walki i nadrabiania ambicją ze strony gospodarzy. Stąd lekka asekuracja z mojej strony i typ na zwycięstwo Hutników włącznie z ewentualną dogrywką i karnymi. Hodně štěstí!
Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary: 1 [60&#39;] (1.50) Betclic 9-3 ✅
Tutaj krótko. Slavia traci trzy punkty do 10. miejsca i ma jeszcze teoretyczne szanse na awans do 1/8. Nadzieje dało im zwycięstwo w niedzielnych derbach. Z kolei goście szykują się już na baraże. Kursy na Slavię spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
HC Sparta Praha - HC Pardubice: Sparta Praha -1.5 (1.90) William Hill 0-3 ⛔
Ostatni mecz w rundzie zasadniczej Sparta i Pardubice rozegrają dzień wcześniej niż reszta stawki (jutro swój mecz w pucharze Gagarina gra Lev Praha). Grę Sparty w tym sezonie opisałbym jednym słowem - suwerenna. Prażanie dzielą i rządą dzięki szybkiej i kombinacyjnej grze, której owocem jest multum bramek. Ale to wszystko banały. Dlaczego stawiać na mecz drużyny, która zapewniła sobie pierwsze miejsce tak dawno temu, że nawet najstarsi czescy górale nie pamiętają, kiedy to było? Dlaczego stawiać na drużynę, która gra z rywalem, który wciąż liczy na wyższe miejsce w tabeli i w przypadku zwycięstwa ma duże szanse, aby to osiągnąć? Dziś motywacją dla Spartan będzie pobicie historycznego rekordu ilości zdobytych punktów, który należy notabene do hokeistów z Pardubic. W sezonie 2002/2003 pardubiczanie zdobyli 111 punktów a ich dzisiejszy rywal ma obecnie na koncie 110 punktów. Ostatnio okazało się, że derby nie były wystarczającą motywacją dla sytych dominatorów ligi. Jednak prażanie z pewnością będą chcieli zostawić materialny ślad tego fantastycznego sezonu w postaci zapisu w annałach. Sparta w ostatnich dwóch meczach zanotowała dwie porażki, ale trzeba zaznaczyć, że były to mecze wyjazdowe. Na własnej tafli Spartanie w ostatnich pięciu meczach zgarniali komplet punktów strzelając przy tym 30 bramek i tracąc zaledwie jedną. Rywale nie potrafili trafić do siatki prażan już od 187 minut i 57 sekund. Z drugiej strony Pardubice rozegrały fantastyczny i szalony mecz z Trzyńcem, który ostatecznie zakończył się ich zwycięstwem 7-5. Nie wydaję mi się, jednak, żeby drugi raz udało im się zachować tak wyborną skuteczność. Sparta będzie dziś chciała, a w jej wykonaniu chcieć znaczy móc. Hodně štěstí!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
galacticer07 25

galacticer07

Użytkownik
:hokej: Sparta Praga - Pardubice
Sparta Praga @ 1.45

Na początku otwarcie przyznaję, że nie jestem wielkim znawcą hokeja, ale co do tej drużyny jestem godzien się wypowiadać. Zdecydowany lider ligi czeskich, który z pewnością jest moją ulubioną do typowania, a kadra Czechów w hokeja, od lat ulubioną reprezentacją. Ale przechodząc do sedna sprawy. Jak napisał kolega powyżej jest to ostatni mecz w sezonie. Sparta prowadzi w lidze z ogromną przewagą i dziś będzie bić rekord ligi czeskiej. Rywalem ekipy ze stolicy - HC Pardubice gdzie swoją karierę kończył nie kto inny, tylko według mnie najlepszy bramkarz w historii hokeja - Dominik Hasek ???? Ale ponownie wracam do sprawy. Nie wierzę w to, że gospodarze nie wygrają tego meczu, nawet mimo tego że przegrali dwa ostatnie mecze wyjazdowe. U siebie grają lepiej momentami niż nawet Bayern Monachium, miażdżą rywali, zdobywają kolejne bramki i sprawiają że momentami liga jest nieciekawa. Pardubice niby wygrały ostatni mecz z Trincem, ale w Pradze tego nie powtórzą, przynajmniej nie powinni. Ja wierzę w moją drużynę, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, polecam ten typ.
Każdy ✅ mobilizuje mnie do dalszej pracy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Bílí Tygři Liberec - HC PSG Zlín: 2 OT (1.90) Bet365 4-3 po karnych ⛔
Ostatnia kolejka extraligi. W tym meczu sprawa jest jasna - Tygrysy mają zapewnione 9. miejsce. Z kolei Barany walczą o utrzymanie 4. miejsca, na które chętkę mają jeszcze Hradec i Kometa Brno. Stuprocentową pewność utrzymania aktualnej pozycji da im zwycięstwo. Gospodarze mogą pochwalić się serią sześciu wygranych z rzędu. Jednak goście wygrali siedem razy z rzędu i to bez straty punktu. Dziś ktoś przerwie swoją fantastyczną passę. Jednak dziś tak na prawdę liczy się tylko to kto gra o pozycję w tabeli - nauczyły mnie tego porażki Sparty w derbach i wczorajsza z Pardubicami. Stąd mój typ na Zlín. Imperatyw na dzisiejszą kolejkę: grać w stronę tych, którzy jeszcze o coś walczą.
HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov: over 5.5 (2.60) sportingbet 2-2 ⛔
Hit dzisiejszej kolejki. Mecz pod tytułem &quot;zwycięzca bierze wszystko&quot;. Drużyna wygrana awansuje do předkola play-off a pokonanym pozostanie walka w barażach. Patrząc na aktualną formę obu drużyn wypadałoby zagrać w stronę gospodarzy. Jednak w takim meczu może się wydarzyć wszystko. W związku z tym postanowiłem ugryźć to spotkanie z nieco innej strony. Wydaje się, że w takim meczu można by się raczej spodziewać wyczekiwania z obu stron, chłodnej kalkulacji i przede wszystkim unikania błędów w obronie, co powinno skutkować wynikiem underowym. Wydaje mi się, jednak, że będzie inaczej. Po pierwsze dlatego, że obie drużyny dysponują silnymi ofensywami. Nawet taki Litvazj ma w napadzie grajków, którzy potrafią namieszać pod bramką rywali (Lukeš, Hübl, Ručinský, Piroš, Hanzl). Po drugie, jeśli hokeiści z Litvínova nie postawią się Slavii i nie spróbują kąsać, to nie mają czego szukać w tym meczu. Mój scenariusz na ten mecz to szaleństwo w rodzaju tego z meczu Pardubic z Trzyńcem w poprzedniej kolejce. No chyba, że Francouz w pojedynkę powstrzyma prażan ;)
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
HC Vítkovice - Bílí Tygři Liberec: 2 OT (2.50) Bet365 0-2 ⛔

Już dziś zaczynamy to, co (nomen omen) tygryski lubią najbardziej, czyli play-offy. Na początek předkolo i mecz 1/8 finału w Ostrawie, gdzie miejscowe Vítky podejmą Tygrysy z Liberca. Nie chcę się powtarzać, ale dzisiejsi gospodarze to drużyna zdecydowanie wyjazdowa. Nawet, gdy byli w swojej najlepszej formie ze stycznia, to mecze na swojej tafli były dla nich bardzo ciężkie. W ostatnim meczu Ślązacy przegrali z Trzyńcem 1-3 na lodzie rywala, jednak w tym meczu zagrali bez sześciu ważnych graczy, którzy byli oszczędzani właśnie na play-offy. Hokeiści Liberca swój ostatni mecz ze Zlínem wygrali po karnych, mimo tego, że był to dla nich mecz o pietruszkę a goście walczyli o lepszą pozycję przed play-offami. Hokeiści spod Ještědu wygrali ostatnie siedem spotkań, w których stracili tylko dwa punkty. Trener ostrawian podkreśla fantastyczną grę w obronie Tygrysów i ja się z nim zgadzam. Hokeiści z Liberca potrafią zbudować prawdziwą biało-niebieską ścianę przed bramką Jána Lašáka. Z resztą ostrawianie doskonale o tym pamiętają, bo tydzień temu zdołali strzelić Tygrysom tylko jednego gola inkasując przy tym trzy. Dla mnie faworytem w tej parze są Tygrysy i jeśli dziś uda im się wygrać, to zrobią ogromny krok w kierunku awansu.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy, Extraliga Play-Off
Godzina: 18:20
Spotkanie: Pardubice - Slavia Praha
Typ: Pardubice -1,5handicap 60&#39;(czas regulaminowy)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wczoraj pisałem tak:

Cytat:
Witam. Dziś rozpoczynamy Play-Off w Czechach. Proponuję typ na Pardubice, które w sezonie regularnym zajęły 7 miejsce w tabeli. Ich dzisiejsi przeciwnicy drużyna Slavia Praha bardzo szczęśliwie weszła w PO bo załapała się tylko 1 pkt, a tak walczyli by o utrzymanie. Dzisiejsi gospodarzy załapali pod koniec sezonu naprawdę bardzo dobrą formę pokonują Trinec 7-5 czy Spartę Pragę na wyjeździe 0-3 ! U siebie od 19 stycznia przegrali tylko raz po dogrywce z Plzen. Drużyna z Pragi to drużyna własnego boiska, na wyjazdach dostają łomot od każdego, ostatnie zwycięstwo nad Chamutovem po męczarniach 3-4 (najgorsza drużyna ligi). Gospodarze wyjdą w pełnym składzie, aspiracje na awans na pewno są, grają u siebie a i przeciwnik najłatwiejszy z możliwych. Slavia może powalczyć u siebie jednak na wyjeździe nie daje im żadnych szans, dla mnie to drużyna prędzej kwalifikująca się do spadku aniżeli walce o mistrzostwo.

Mecz zakończył się wynikiem 3-0, gospodarze całkowicie dominowali w meczu i cud, że skończyło się tylko na 3 bramkach bo powinno być dużo więcej. Dziś znowu grają przeciwko sobie, ze składu gospodarzy nikt nie wypadł i jak zobaczyłem kurs na gospodarzy to aż się uśmiechnąłem. Spodziewałem się czegoś w graniach 1.4 a mamy aż 1.85. Podpisuję się pod wszystkim co wczoraj napisałem, a do tego widząc wczorajszą grę gospodarzy (dobrą a w pewnych momentach bardzo dobrą) i tragiczną gości dziś znów polecam zagrać w stronę Pardubice bo dobrym kursie.
Na dziś polecam !
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Liberec v Vitkovice
Typ: 1 [zwycięzca]
Trzecie spotkanie serii preplayoff w lidze czeskiej. Przed gospodarzami niesamowicie trudne zadanie. Po 2 spotkaniach w ČEZ Aréna (Ostrava) (Ostrava - Zábřeh) jest 2:0 dla Vitkovic i goście są w tej chwili jedną wygraną od awansu do ćwierćfinałów. Ale Liberec zagrał bardzo dobre 2 mecze w Ostravie i dzisiaj liczę na wygraną Liberca i że odbędzie się jeszcze spotkanie nr 4 jutro. Gospodarze mieli serię 7 kolejnych wygranych w 7 ostatnich spotkaniach sezonu zasadniczego i dzisiaj w zespole jest pełna mobilizacja. Bez sensu byłoby zakończyć sezon już na początku marca. Co ciekawe Liberec wygrał w tej serii na początku marca z Vitkovicami 3:1, strzelając 2 gole na początku 3 tercji, które dały wynik 3:1. Spotkania z Ostravy to walka defensywna i niestety dla Liberca w obu meczach grę ustawiała szybko tracona bramka przez ten zespół. W pierwszym meczu w 3 minucie, w drugim już w 43 sekundzie, a potem drugi gol w 21 minucie, czyli na początku 2 tercji. Tak czy inaczej ja stawiam dzisiaj na Tygrysy. To jest mecz o być albo nie być, a akurat u siebie Liberec prezentował się świetnie w końcówce sezonu, a i Vitkovice przegrały tutaj 1:3 i 2:5. Porażka eliminuje gospodarzy więc tym bardziej z pewnością warto grać na 1, bo nie chce mi się wierzyć, aby ta seria zakończyła się w 3 spotkaniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom