>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czechy - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
sparta 309

sparta

Użytkownik
Pardubice - Zlin 1 1.6 7/10
Z pozoru mecz dwóch najgorszych ekip tego sezonu (13 i 12 pozycje, wyprzedzając Kladno). Pardubice ostatnio przebudziły się o czym świadczy 5-6(OT) z Libercem i wygrana z Usti 4-1. Do tej pory Pardubice rozegrały wszystkie 11 spotkań na wyjeździe. Jutro wkońcu zagrają na własnej tafli i mam przeczucie że powoli zaczną odbijać się od dna.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
HC Moeller Pardubice vs HC Okna Zlin [1 tercja] :hokej:
HC Moeller Pardubice ⛔ 0:0
1.97
Betsson
Ostatnie spotkanie 12 kolejki czeskiej Extraligi. Spotkanie outsiderów ligi - Pardubice zajmujące 13 miejsce (co jak na mistrza z 2005 słabiutki wynik) na własnej tafli (wkońcu, po 11 spotkaniach na wyjeździe) - podejmować będzie Niedzwiadki z Zlina, plasującego się oczko wyżej. Na te 11 spotkań udało się wygrać 3 razy - raz w regulaminowym czasie gry w ostatniej kolejce z dobrze spisującym się beniaminkiem - Usti nad Labem 4:1. Kolejka wcześniej na lodowisku Liberca - przegrali po dogrywce 5:6, a to dobry prognostyk, powrót do formy? Przecież w poprzednim sezonie zajeli 2 miejsce w sezonie zasadniczym, a w PlayOffach przegrali dopiero w finale 2:4 z Spartą Praga. Wg mnie jak najbardziej, nie każdy strzela 5 bramek na lodowisku Liberca. Drużyna gości - Zlin wygrał 3 spotkania, ale to było w początkowej fazie sezonu - teraz sukcesywnie zbierają baty - 6 porażek, jedna po dogrywce. I choć w poprzednich dwóch sezonach - Zlin wygrał wszystkie 4 spotkania na lodowisku Pardubic, dziś stawiam na ich wysoką przegraną i prowadzenie gospodarzy już w 1 tercji. Mam nadzieję, że to będzie szczęśliwy powrót do domu :wink:
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
HC Moeller Pardubice vs Karlovy Vary
HC Moeller Pardubice ✅ 4:2
2.00
Bwin
14 kolejka. Szansa dla gospodarzy na 1 zwycięstwo na własnej tafli. Okazji nie było za dużo, bo tylko 1 spotkanie przegrane ze Zlinem 1:2. Dziś gracze Pardubic zapowiadają wygraną, ale nie będzie to takie łatwe, podejmować będą świetnie spisujące sie Karlove Vary, plasujące sie na 3 pozycji. Zespoły spotkały się w tym sezonie na inagurację, Karlove Vary rozgromiło Pardubice 7:2 i jest to ich najwyższa porażka w tym sezonie, co jeszcze bardziej zadziała na nich mobilizująco. KV wygrały 3 ostatnie spotkania (2 OT) w tym z liderem Ceskimi Budejovicami 6:5 OT. Wszystko wskazuje, że to dziś przyjezdni zwyciężą, ja jednak stawiam na gospodarzy, muszą sie wkońcu obudzić - i niech zbija KV jak czynili to w ostatnich 5 spotkaniach na własnej tafli.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Sparta - Zlin 1 1.6 ✅ 4-3 ✅
Po dwóch porażkach Sparta powinna się wkońcu przełamać, są w formie i powinno im to sie udać. Zlin gra słabo a Sparta w domowych pojedynkach radzi sobie wyśmienicie jeśli patrzac na H2H to dziś 1 powinną wejść.
 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
HC Slavia Prague - HC Znojmo ✅ 7:0
Typ: HC Slavia Prague
Kurs: 1.40
Buk: bet-at-home
Jutro o godz. 17:00 2 w tabeli Slavia Praga podejmie team z miejsca 10 HC Znojmo. Z całym przekonaniem stawiam na gospodarzy, którzy na własnej tafli są po prostu niesamowici. Z 7 meczy hokeiści Slavii wygrali wszystkie, ostatnio w derbach stolicy Czech pogrom drużyny Sparty, aż 5:1. Slavia u siebie ma wręcz żelazną obronę, straciła tylko 10 bramek strzelając prawie 4x więcej, bo aż 38. Jeśli chodzi o gości, to o ile u siebie jakoś sobie radzą, to na wyjazdach grają wręcz katastrofalnie, 9 meczy i aż 7 porażek przy ujemnym bilansie bramek 17:30. Myślę, że Slavia jutro wyjdzie bardzo zmotywowana po ostatniej wyjazdowej porażce z Trinkiem (4:0) i bez problemu zdeklasuje przeciwnika.
 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
HC Kladno - HC Mountfield Ceske Budejovice ✅ 1:3
Typ: HC Mountfield Ceske Budejovice
Kurs: 2.10

Jutro dość ciekawe spotkanie pomiędzy Kładnem a Budejovicami. Drużyna gości zajmuje 3 miejsce w tabeli, a nie tak dawno okupowała 1 (przypomnijmy 10 spotkań bez porażki). Do spadku na 3 miejsce przyczyniły się niewątpliwie 4 z rzędu przegrane na wyjeździe. Budejovice to naprawdę klasowa drużyna i wiem, że muszą się w końcu przełamać w meczu wyjazdowym. Czy jest lepsza okazja niż mecz z przedostatnią drużyną tabeli? Kładno co prawda ostatnio się rozegrało, 3 wygrane mecze z rzędu ( 2 po OT ), ale myslę, że ta sielanka jutro się skończy. Jeśli Budejovice chcą się liczyć w walce o mistrzostwo muszą zacząć wygrywać na wyjazdach i myślę, że jutro zaczną realizować te założenia.


HC Liberec - HC Znojmo ⛔ 1:0 ale dopiero po karnych
Typ: HC Liberec
Kurs: 1.45

Wicelider tabeli podejmie 10 HC Znojmo. Myślę, że będzie to jednostronny mecz, Liberec jest u siebie bardzo silny, 11 meczy w tym aż 9 wygranych (w po OT) i tylko 2 porażki z zastraszającym bilansem bramek 46:26! Znojmo wręcz przeciwnie jeśli chodzi o wyjazdy, 10 meczy i tylko 2 wymęczone zwycięstwa po dogrywce i aż 8 porażek z tragicznym bilansem goli 17:37. Według mnie zwycięzca może być tylko jeden.


HC Slavia Prague - HC Chemopetrol Litvinov ✅ 7:1 !!
Typ: HC Slavia Prague
Kurs: 1.40

Slavia vs Chemopetrol. Myślę, że lider nie da sobie zagrozić 9 drużynie tabeli. Slavia gra fenomenalnie na własnej tafli. 8 meczy i 8 pewnych zwycięstw. 45 strzelonych bramek przy tylko 10 straconych. Slavia jest na fali, ma niesamowitą obronę i przede wszystkim gra bardzo, ale to bardzo równo. Goście radzą sobie na wyjazdach słabo i myślę, że jutro zostaną &quot;rozjechani&quot; przez gospodarzy.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Liberec : Litvinov
Data: 18.11.2007 17:00
TyP: 1
Kurs: 1.4​
Wielki Liberec podejmuje słabą ekipe Litvinova. Ostatnio kibice zgromadzeni na hali w Libercu widowiska się nie naoglądali, 0-0 ze Znojmo i wygrana dopiero po rzutach karnych. Litvinov na wyjeździe przegrał z będąco w świetnej formie Slavią Praga 1-7. Liberec jest wice liderem i traci 3pkt do prowadzącej Slavii lecz ma jeden mecz mniej rozegrany. Jakby nie patrzeć sezon zasadniczy zbliża się do półmetka, napewno zawodnicy gospodarzy myślą o mistrzostwie, a o nim decydują m.in. takie mecze jak ten dziś, które po prostu trzeba wygrać. Mój dokładny typ to: 4-1
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Popieram typ towarzysza Sparty - wszak Litvinov nie wygrał spotkania na wyjeździe w tym sezonie i wygrana na lodowisku Liberca, który jest silny u siebie jest mało prawdopodobne.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Slavia-ZLin 1 /1.45
Slavia jest liderem z przewagą czterech punktów nad Spartą i Teplicami.Dziasiaj staną w szranki z Zliną średniej klasy druzyną która plasuje 7 pozycje,teoretycznie ostatni remis na wyjezdzie powinien przyniesc zwycięztwo Slavi na swoim obiekcie by mieli jakichs dystans do konkurentów.Nie oczekuje pogromu lecz zwycięztwo moze 2-0
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
popieram typ tommy&#39;ego, slavia gniecie wszystkich na własnym lodzie, a zlin gra po prostu beznadzieje na wyjeździe, na 11 meczy wygrali tylko 2 razy.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
HC Mountfield Ceske Budejovice - HC Sparta Praga


Zaciekawił mnie dzisiaj ten mecz.Mountfield utrzymuje sie na swoim poziomie z poprzedniego sezonu.Znajdują sie na 3 pozycji i są w świetnej formie.Wysoką pozycje zawdzieczają głównie występom u siebie gdzie na 10 spotkan wygranych mają 9 i 1 porażkę.Na wyjazdach różnie to bywało.Grają bardzo uważnie w defensywie i dlatego jest to jeden z zespołów,które zanotowały bardzo dużo underów w tym sezonie.Wszystko wskazuje na zwyciestwo gospodarzy w tym meczu,ale jakoś dziwnie czuje niespodzianke.Budejovice nie tylko tracą mało bramek,ale u siebie też nie strzelają za wiele w porównaniu z Liberecem czy Slavią.Sparta w ostatnim meczu nawet nie potrafiła wygrac u siebie z przed ostatnią drużyną-Usti Nad Labem.Co więcej strzelili im tylko 1 bramke co świadczy o ich nieskuteczności.Jak już wczesniej wspomniałem Sparta może powalczyc i trundo przewidziec wynik i myśle,ze najlepszym wyjsciem bedzie Under w tym spotkaniu.

Typ: Mniej niż 5,5
3 gole w 3 minuty

 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
HC Slavia Prague - HC Plzen ⛔ 3:2 ,niestety po drogrywce
Typ: HC Slavia Prague
Kurs: 1.50
Buk: bet-at-home

Lider tabeli Slavia zagra z ulokowanym 4 oczka niżej HC Plzen. Slavia po wczorajszej przegranej z HC Liberec ma już tylko nad nimi 2 pkt przewagi. Hokeiści z Pragi nie mogą sobie pozwolić teraz na porażkę i myślę, że jutro podejdą do meczu z ogromną motywacją. Slavia gra u siebie naprawdę znakomicie, na 11 meczy, poza wspomnianą porażką Liberecem, pozostałe 10 wygrali i to wręcz demolując przeciwników. Przemawia za tym sam bilans bramek: 56 strzelonych i tylko 15 straconych! Plzen radzi sobie ostatnio całkiem nieźle. wygrali ostatnie 2 mecze ligowe, ale jestem pewien, że 3 z rzędu nie będzie. Slavia musi wygrać i myślę, że nie będzie mieć z tym problemu.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
HC Slavia Prague - HC Plzen
Typ: HC Slavia Prague
Kurs: 1.50
Buk: bet-at-home

Lider tabeli Slavia zagra z ulowanym 4 oczka niżej HC Plzen. Slavia po wczorajszej przegranej z HC Liberec ma już tylko nad nimi 2 pkt przewagi. Hokeiści z Pragi nie mogą sobie pozwolić teraz na porażkę i myślę, że jutro podejdą do meczu z ogromną motywacją. Slavia gra u siebie naprawdę znakomicie, na 11 meczy, poza wspomnianą porażką Liberecem, pozostałe 10 wygrali i to wręcz demolując przeciwników. Przemawia za tym sam bilans bramek: 56 strzelonych i tylko 15 straconych! Plzen radzi sobie ostatnio całkiem nieźle. wygrali ostatnie 2 mecze ligowe, ale jestem pewien, że 3 z rzędu nie będzie. Slavia musi wygrać i myślę, że nie będzie mieć z tym problemu.
Zgadzam sie poza Liberec dwa punkty straty mają równiez Budejovice, Slavia to zdecydowanie najlepsza ekipa w kraju która raczej nie pozwoli sobie na drugą porażke rzędu na swoim terenie, tymbardziej że kosztowało by to stratą pozycji lidera
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
HC Slavia Praga - HC Kladno
Lider czeskiej ekstraligi podejmuje podejmuje ostatni zespół Kladno. Gospodarze zanotowali ostatnio dwa remisy, po których raz przegrali ważne spotkanie z Libercem, a następnie wygrali z Plzen. Tymczasem goście grają raczej bez rewelacji, choć stać ich czasem na sprawienie niespodzianki. Ciężko jednak oczekiwać, aby chociażby zremisowali w Pradze. W tym sezonie Slavia już raz wygrała z Kladno 3:0 na wyjeździe. Jeśli chodzi o pojedynki między tymi drużynami, to Slavia ostatni raz u siebie przegrało z Kladno w 2004 roku. Teraz, po dwóch remisach musi przyjść zwycięstwo, dlatego stawiam 1. ????
Typ: 1 Kurs: 1.30 || Bukmacher: Bwin

HC Mountfield Ceske Budejovice - HC Litvinov
Drugi faworyt do wygrania ligi, Mountfield gra z Litvinovem, który ma najgorszy bilans spotkań w lidze i nie sądzę aby poprawili ten bilans w dzisiejszym spotkaniu. ???? Po za tym, to właśnie Mountfield, obok Slavii ma najwięcej zwycięstw u siebie. W tym sezonie, drużyny spotkały się już wcześniej, a górą był Litivov, który wygrał na własnym lodo 5-3. Jednak Litvinov u siebie osiąga znakomite wyniki, lecz na wyjeździe nie potrafi wygrywać i to właśnie przekonało mnie do, tego aby postawić 1 na Mountfield. ????
Typ: 1 Kurs: 1.40 || Bukmacher: Bwin
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
B udejovice - Zlin

Na dzisiaj znalazłem tylko jedno spotkanie na tyle pewne ze moge je Wam polecic. Kurs moze nie jest za duzy ale za to spotkanie jest pewne (oczywiscie nigdy nie ma pewnosci na 100%). A mianowicie jest to spotaknie w 1 lidze czeskiego hokeja. Budejovice na własnym obiekcie podejmowac będą Zlin. Zaczniemy od druzyny gospodarzy. Druzyna Budejovic zajmuje aktualnie drugie miejsce w lidze ze stratą zaledwie 4 punktów do lidera - Slavii. Jesli Budejovice wygrają dzisiejsze spotaknie to mogą sie zblizyc bardzo do lidera. Pisze mogą poniewaz Slavia gra dzisiaj bardzo trudne spotkanie wyjazdowe ze Spartą i moze tam przegrac. Budejovice na własnym lodowisku spisują sie rewelacyjnie na 15 meczy wygrali 12 (80%) zremisowali 2 razy (13,3%) i 1 raz przegrali (6,7%). Hokeisci Budejovic strzelają średnio 3,8 bramek a tracą 1,87. Tak wiec u siebie mogą pokonac kazdego. Ostatnie 7 meczy Budejovic to 6 zwyciestw i 1 porazka po dogrywce. Przejdzmy teraz do druzyny gosci. Zlin jest to druzyna która okupuje ostatnie miejsca w tabeli. Obecnie zajmuje 12 miejsce na 14 zespołów. Na wyjazdach Zlin zupełnie sobie nie radzi, na 15 meczy wyjadowych wygrali 3 razy (20%), remisowali 1 raz (6,7%) a przegrywali 11 razy (73,3%). Hokeisci Zlin na wyjazdach strzelają średnio 2,33 bramek na mecz a tracą 3,93. Na ostanie 7 meczy hokeisci wygrali 3 a przegrali jak nie trudno policzyc 4. Ale ostatnio hokeisci Zlin nie mogą sie odnalzezc poniewaz ostatanie 3 pojedynki kończyły sie icz porażką. Podsumowując licze dzisiaj na pewne i przekonujące zwycięstwo hokeistów Budejovic. Jesli wygrają dzisiejszy mecz moga sie bardzo zblizyz do lidera, pod warunkiem ze Slavia dzisiaj swoje spotaknie przegra. Myśle jednak ze Budejovice nie będą kalkulowac i czekac na wiesci z Pragi, tylko jak na zespół walczący o lidera łatwo rozprawią sie z ze słabym Zlin. Początek spotakania o godzinie 19:00.
Mój typ: Budziejowice
Kurs: 1,47
Pewność typu: 9/10
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak juz wygrają to zdecydowanie.Będą liczyć na realne potknięcie Slavii w derbach Pragi. Budejovice tracą do nich cztery punkty mając rozegrany 1 mecz mniej.Przyblizenie do fotelu lidera powinno ich zmobilizować
handicap(Zlin-1 gol)
Typ:Budejovice
kurs:1,75
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
✅ B udejovice - Zlin ✅
Na dzisiaj znalazłem tylko jedno spotkanie na tyle pewne ze moge je Wam polecic. Kurs moze nie jest za duzy ale za to spotkanie jest pewne (oczywiscie nigdy nie ma pewnosci na 100%). A mianowicie jest to spotaknie w 1 lidze czeskiego hokeja. Budejovice na własnym obiekcie podejmowac będą Zlin. Zaczniemy od druzyny gospodarzy. Druzyna Budejovic zajmuje aktualnie drugie miejsce w lidze ze stratą zaledwie 4 punktów do lidera - Slavii. Jesli Budejovice wygrają dzisiejsze spotaknie to mogą sie zblizyc bardzo do lidera. Pisze mogą poniewaz Slavia gra dzisiaj bardzo trudne spotkanie wyjazdowe ze Spartą i moze tam przegrac. Budejovice na własnym lodowisku spisują sie rewelacyjnie na 15 meczy wygrali 12 (80%) zremisowali 2 razy (13,3%) i 1 raz przegrali (6,7%). Hokeisci Budejovic strzelają średnio 3,8 bramek a tracą 1,87. Tak wiec u siebie mogą pokonac kazdego. Ostatnie 7 meczy Budejovic to 6 zwyciestw i 1 porazka po dogrywce. Przejdzmy teraz do druzyny gosci. Zlin jest to druzyna która okupuje ostatnie miejsca w tabeli. Obecnie zajmuje 12 miejsce na 14 zespołów. Na wyjazdach Zlin zupełnie sobie nie radzi, na 15 meczy wyjadowych wygrali 3 razy (20%), remisowali 1 raz (6,7%) a przegrywali 11 razy (73,3%). Hokeisci Zlin na wyjazdach strzelają średnio 2,33 bramek na mecz a tracą 3,93. Na ostanie 7 meczy hokeisci wygrali 3 a przegrali jak nie trudno policzyc 4. Ale ostatnio hokeisci Zlin nie mogą sie odnalzezc poniewaz ostatanie 3 pojedynki kończyły sie icz porażką. Podsumowując licze dzisiaj na pewne i przekonujące zwycięstwo hokeistów Budejovic. Jesli wygrają dzisiejszy mecz moga sie bardzo zblizyz do lidera, pod warunkiem ze Slavia dzisiaj swoje spotaknie przegra. Myśle jednak ze Budejovice nie będą kalkulowac i czekac na wiesci z Pragi, tylko jak na zespół walczący o lidera łatwo rozprawią sie z ze słabym Zlin. Początek spotakania o godzinie 19:00.

Mój typ: Budziejowice
Kurs: 1,47
Wynik: 4:2
Pewność typu: 9/10
Kolejny typ trafiony... Myślałem ze Budejovice będą miały łatwiejsza przeprawe ale troszke sie meczyli. Na szczesie liczy sie wynik koncowy który mnie zadowala a mianowice 4:2 dla gospodarzy i tym samym głowny typ dnia wszedł.
PzDr nowak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom