>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

czas zacząć grać z głową - weekendowe typy by mikems22

mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Witam wszystkich. Z grania na przestrzeni całego tygodnia często bazując na typach innych + moich wymysłach za wiele dobrego mi nie wychodziło. Postanowiłem troszkę zwolnić obroty i spróbować gry weekendowej i trochę spokojniejszej. To będzie taki sprawdzian czy w ogóle powinienem bawić się w bukmacherkę, czy lepiej sobie odpuścić. Póki mam jeszcze środki na betsafe, to kursy będę czerpał od tego bukmachera, w razie porażki przenoszę się do ziemniaka. Niestety już tak mam, jak siedząc na tyłku mogę swobodnie obstawiać, to obstawiam nierozważnie i złotówka po złotówce znika z mojego konta, a gdy trzeba się ruszyć do ziemniaka, to 5 razy się zastanowię czy dobrze dobrałem typy. Daję sobie czas powiedzmy do końca lisopada. 2 kupony na tydzień, w tym jeden będzie troszkę ryzykowny po niższej stawce, z wyjątkiem tego weekendu, gdzie gram 2 &quot;pewniaki&quot;. Załóżmy, że budżet wynosi 100 zł.

#1

Mistrzostwa Europy w siatkówce

1) Słowacja - Bułgaria (-1,5 seta) typ:2, @ 1,25 ⛔
2) Belgia - Włochy, typ: 2, @ 1,05
3) Serbia - Turcja, typ: 1, @ 1,15

ako: 1,51
stawka: 20 zł
potencjalna wygrana: 30,20 zł ⛔


Może krótki komentarz do powyższego kuponu. Typy bardzo prawdopodobne, a wpadka w meczu faworytów będzie mega sensacją. Kumpel, maniak siatkówki zapewnia mnie, że raczej sensacji nie należy się spodziewać. Kusił mnie mecz Polska - Niemcy, ale po przygodach w ostatnim meczu piłki nożnej i &quot;pewnym&quot; zwycięstwie Niemiec sobie odpuszczam.

#2

Premier Leauge kolejka 4.

1) Arsenal - Swansea, typ:1, @ 1,36 ✅
2) Manchester City (-1) - Wigan, typ: 1, @ 1,50, ✅
3) Bolton - Manchester United, typ: 2, @ 1,42 ✅

ako: 2,90
stawka: 20 zł
potencjalna wygrana: 58 zł ✅

W końcu mój świat - Premier Leauge. Bywają kolejki, że bardzo ciężko jest znaleźć klarowne typy. Arsenal obecnie jest w niezłym dołku, ale mecz z beniaminkiem przyszedł w samą porę. Ciężko sobie wyobrazić, że Arsenal może stracić punkty na własnym stadionie z walijską drużyną i posiadać po 4 kolejkach tylko 1 czy 2 punkty i zapewne okupować miejsce w strefie spadkowej. Nie chciałem kusić losu z handicapem, ale kurs na czystą 1 jest wystarczająco wysoki, aby nie przejść obok niego obojętnie. Must win dla Arsenalu i chyba tylko boska interwencja może sprawić, że będzie inaczej. Typ na mecz to 2:0/3:0.

Jeżeli ktoś jako tako interesuje się ligą angielską, to pewnie wie jakim składem dysponuje Manchester City, i jaką piłkę grają aktualnie. Byłem w szoku co Obywatele wyprawiali z Kogutami na White Hart Lane.Mają fantastyczny skład a jako fan Manchesteru United to właśnie The Citizens najbardziej się obawiam w tym sezonie. Takie drużyny jak Wigan nie mają czego szukać w Manchesterze. Mój typ na mecz to 4:0.

Ostatniego meczu się delikatnie obawiam, ale to pewnie widmo zeszłego sezonu, gdzie na wyjazdach MU grał jak zwykły średniak. Jednakże aktualna forma mistrzów Anglii zaskakuje nawet ich fanów, młodzi zawodnicy przebojem wdzierają się do podstawowego składu, a Ashley Young okazał się świetnym transferem. Manchester City zapewne zgarnie 3 punkty w swoim meczu, więc Diabły aby dotrzymać kroku wygrają z Boltonem 2:0 bądź 2-1.
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Specjalna okazja, to i specjalny kupon.
#3
Adamek - Kliczko, typ: over 9,5 rundy, @ 1.70
stawka: 20 zł
potencjalna wygrana: 34 zł ✅

Stan konta : 132 zł
Zysk : 32 zł
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
#4 Liga Mistrzów
Benfica - Manchester United, typ: 2, @ 1,95
stawka: 15 zł.
potencjalna wygrana: 29.25 zł
United jest w fantastycznej formie, więc biorę ten mecz póki kurs jest gorący.
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Przepraszam za spóźniony post, gdyż mecze już się rozpoczęły, ale zagrałem coś na dzisiejszą siatkę:

#5
Rosja - Portugalia (+2,5) typ 1. @ 1,38 ⛔
Niemcy - Słowacja (+2,5) typ 2. @ 1.30
Belgia - Francja, typ 2 @ 1,17
Czechy - Estonia (+1,5) typ 1, @ 1.22

ako: 2,56
stawka 20 zł ⛔
pot. wygrana: 51, 20 zł

Znów przejechałem się na siatkówce, daje sobie z nią już spokój.
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
#6

Liga Majstrów - Wtorek

1) Barcelona - Milan (+3), typ: 2, @ 1,37 ✅
2) Chelsea - Bayer, typ: 1, @ 1,40 ✅
3) Porto - Shakhtar, typ: 1, @ 1,65 ✅

ako: 3,16
stawka: 15 zł
ekw: 47, 74 zł ✅

#7

Liga Majstrów - Środa

Manchester City - Napoli, typ:1, @ 1,35 ⛔
Dinamo Zagrzeb - Real Madryt. typ:2, @ 1,24 ✅

ako 1,67
Stawka 30 zł
ekw: 50,10 zł⛔

Jak nic nie wejdzie wliczając w to typ na Manchester z wcześniejszego postu to się nieźle wku..., tym bardziej, że syndrom buka internetowego znowu mi się udziela i przebimbałem trochę kasy na zakładach nie zawartych w tym temacie.
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Od dzisiaj wprowadzam żelazną zasadę, gram tylko piłkę nożną. Reszta mi kompletnie nie siedzi.
#8 Liga Europejska
1) PSV - Legia(+1), typ: 1, @ 2.02
2) PAOK Thessaloniki - Tottenham, typ: 2, @ 2.30
ako: 4,65
stawka: 10 zł
ewk 46,50 zł ⛔
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Stan konta 87 zł
Czas się odgryźć
#9
Piłka nożna - mieszanka lig
Bolton - Norwich, typ:1, @ 1,72
Blackburn (+1) - Arsenal, typ: 1x @ 1.27
Barcelona - Osasuna (+1), typ: 1 @ 1.30
Tottenham - Liverpool, typ 1x, @ 1.39
Fulham - Man City, typ 2, @ 1.57
ako 6.20
wkład: 5 zł
Taki mały tasiemiec z fortuny. Norwich w ogóle do mnie nie przemawia, a Bolton mimo ostatniej sromotnej klęski powinien sobie z takim rywalem poradzić. Typ 1x na Bluckburn z handicapem wydaje się być pewniakiem. Jak ostatnio gra Arsenal to każdy widzi. W grę wchodzi nawet zwycięstwo Blackburn, ale czy Arsenal jest w stanie wygrać na wyjeździe dwoma bramkami, szczególnie gdy wygrał 1-0 ze Swansea po przypadkowej bramce? Wg mnie nie. Co do reszty, to pewnie Barca i Man City chcą się odkuć za wpadki w LM więc zapewne wyjdą na pełnej urwie, a w porażkę Tottenhamu po prostu nie wierzę ????
#10
Wolves - QPR, typ:1, @1.90
Man United - Chelsea, typ: 1, 1,80
ako 3,42
stawka 15 zł
Wolves przyzwoicie zaczęli sezon, a QPR to beniaminek. Z kim Wolves mają wygrywać, jak nie z beniaminkiem na własnym stadionie? Typ bardziej z przeczucia, powinno być dobrze.
United kontra Chelsea, klasyk. Wszystko się może zdarzyć, bla bla bla. Podstawowy skład United odpoczywał a rezerwy ugrały przyzwoity wynik w Lizbonie. Wróci prawie cała pomoc z Youngiem i Andersonem na czele i gra będzie wyglądać zupełnie inaczej niż w środowy wieczór. Chelsea jeszcze nie złapała odpowiedniego rytmu, więc sądzę że na OT nie mają czego szukać. 2-0 z bramką Hernandeza.
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Stan konta 87 zł

Czas się odgryźć

#9

Piłka nożna - mieszanka lig

Bolton - Norwich, typ:1, @ 1,72 ⛔
Blackburn (+1) - Arsenal, typ: 1x @ 1.27 ✅
Barcelona - Osasuna (+1), typ: 1 @ 1.30 ✅
Tottenham - Liverpool, typ 1x, @ 1.39 ✅
Fulham - Man City, typ 2, @ 1.57 ⛔

ako 6.20
wkład: 5 zł ⛔

Taki mały tasiemiec z fortuny. Norwich w ogóle do mnie nie przemawia, a Bolton mimo ostatniej sromotnej klęski powinien sobie z takim rywalem poradzić. Typ 1x na Bluckburn z handicapem wydaje się być pewniakiem. Jak ostatnio gra Arsenal to każdy widzi. W grę wchodzi nawet zwycięstwo Blackburn, ale czy Arsenal jest w stanie wygrać na wyjeździe dwoma bramkami, szczególnie gdy wygrał 1-0 ze Swansea po przypadkowej bramce? Wg mnie nie. Co do reszty, to pewnie Barca i Man City chcą się odkuć za wpadki w LM więc zapewne wyjdą na pełnej urwie, a w porażkę Tottenhamu po prostu nie wierzę ????

#10

Wolves - QPR, typ:1, @1.90 ⛔
Man United - Chelsea, typ: 1, 1,80 ✅

ako 3,42
stawka 15 zł

Wolves przyzwoicie zaczęli sezon, a QPR to beniaminek. Z kim Wolves mają wygrywać, jak nie z beniaminkiem na własnym stadionie? Typ bardziej z przeczucia, powinno być dobrze.

United kontra Chelsea, klasyk. Wszystko się może zdarzyć, bla bla bla. Podstawowy skład United odpoczywał a rezerwy ugrały przyzwoity wynik w Lizbonie. Wróci prawie cała pomoc z Youngiem i Andersonem na czele i gra będzie wyglądać zupełnie inaczej niż w środowy wieczór. Chelsea jeszcze nie złapała odpowiedniego rytmu, więc sądzę że na OT nie mają czego szukać. 2-0 z bramką Hernandeza.
Ciężki tydzień, może teraz będzie lepiej.

#11

Carling Cup

Leeds - MU, typ: 2, @ 1.55

stawka 25 zł

Jak będzie na ✅ to jutro kolejny singiel lub dubel.
 
mikems22 1

mikems22

Użytkownik
Ciężki tydzień, może teraz będzie lepiej.
#11
Carling Cup
Leeds - MU, typ: 2, @ 1.55 ✅
stawka 25 zł
Jak będzie na ✅ to jutro kolejny singiel lub dubel.
Miło w końcu być do przodu
Stan konta: 105,75 zł
Tak więc dubel na środę:
#11
1) Chelsea - Fulham, typ: 1, @ 1.35
2) Man City(-1) - Birmingham, typ: 1, @ 1.57
ako 2,12
stawka: 40 zł

Mimo, że puchar ligi bywa nieobliczalny, to jednak wydaje mi się, że 2 powyższe typy powinny być pewniakami. Chelsea zapewne będzie chciała wypróbować nowych młodych graczy, a Fulham mając w zanadrzu Ligę Europejską pewnie wypuści mocno rezerwowy skład. Birmingham nie ma prawa nic ugrać w Manchesterze. Citizens mają szeroką kadrę, a swoim napadem mogliby rozdzielić kilka zespołów. Nie ma co się oszukiwać, że wyjdzie podstawowy skład City, ale zmiennicy nie są w ciemię bici i będą chcieli udowodnić swoją przydatność dla zespołu. Birmingham natomiast ciężko przeżywa spadek z PL i powinni dostać kilka bramek, tu widzę wynik 3/4-0.
 
Do góry Bottom