>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czas 1 bramki [1 połowa] + DUTCHING | emOboy .

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Chciałem wam to w bardzo przejrzysty sposób zobrazować w postaci wykresu, ale pies zaplątał mi się w kable od komputera, zwias i wszystko poszło w h... Nie mam siły ani chęci na nowo się z tym bawić bo trzeba wstać do pracy tak więc postaram się wam to przedstawić w miarę jasny sposób. Bardzo ale to bardzo podoba mi sie dutching i chęć grania dużych kursów ! Gardzę AKO, oraz grania kursów poniżej 2. Z czasem, choć nie łatwo było ale polubiłem gre w oparciu o progresje. W grze którą zaraz zaprezentuje nie ma mowy o czarnej serii, tu wszystko zależy od szczęścia jakie nam dopisze. Nie gram tego za prawdziwą kasę i miałem nad tym rozmyślać na kartce papieru, ale jak zauważyłem ostatnio na przykładzie użytkownika @wudar, można tu zakładać bezsensowne tematy tak więc nie będę gorszy. Dobra, dość tego wstępu i przejdźmy do sedna sprawy ! (mam cichą nadzieje że wujek edi podrzuci jakieś linki ze statystykami).
Z pracy jakiej się utrzymuje nie zarabiam dużo, ale na potrzeby tego systemu (wirtualnie) przeznaczyłbym bankroll = 1000 € oczywiście grając na Williamie !

O co chodzi ?

Na początku napisałem że chciałem wam to przedstawić na podstawie wykresu. W ten weekend ponad 50 % (tak mi wyszło) spotkań, pierwsza bramka wpadła w pierwszej połowie. Nie wiem czy inne buki prowadzą tego typu ofertę ale William nie żałuje nam wysokich kursów na tego typu ofertę. Śmiało można tu Dutching zastosować tak bardzo przeze mnie lubiany.
Tak to wygląda i można pokusić się jeszcze nie zagrać 31. do połowa i zarobek będzie większy, ale to już dla głodnych większej kasy ! Dodatkowo nie gramy że drużyna X over 0,5 do pierwszej połowy, ani że pierwsza połowa over 0,5 przy kursie 1,50.

Podkreślam, że w momencie gdy kursy są do siebie zbliżone czy też cięzko określić faworyta to kursy na bramki w pierwszych minutach sięgają blisko kursu 4.0, tak więc warto !
Stawkowanie ?
Oczywiście na forum znalazłem w temacie z programami kalkulator w exelu i jest tam stawkowanie Progresja + stały zysk procentowy który ustawiłem na 20 % przy mnożniku 1,5. Stawkowanie wygląda następująco :
poziom 1 / stawka 10.00
poziom 2 / stawka 15.00
poziom 3 / stawka 22.50
poziom 4 / stawka 33.75
poziom 5 / stawka 50.63
poziom 6 / stawka 75.94
poziom 7 / stawka 113.91
poziom 8 / stawka 170.86
poziom 9 / stawka 256.29
Jeśli ktoś spróbuje zagrać tym sposobem można ustalić sobie dowolną progresje, to jest wirtualnie, w ramach testu.
▶ Kupon #1 | stawka 10 | Argentyna - Bośnia
Argentyna ₋ Bośnia / Czas 1. bramki 1. do 15. min @ 3.00 / stawka: 4.06
Argentyna ₋ Bośnia / Czas 1. bramki 16. do 30. min @ 3.60 / stawka: 3.38
Argentyna ₋ Bośnia / Czas 1. bramki 31. do połowa @ 4.75 / stawka: 2.56
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 10,9K

luca_k

Użytkownik
Bramki w pierwszej polowie to moja specjalnosc dlatego uwazam,ze powinienes grac za pieniadze zamiast tracic cenny czas i pewne zyski. Tak czy siak powodzenia emOboy idziesz w dobrym kierunku, bede obserwowal Twoj temat i trzymal kciuki w meczu Argentyna-Bosnia mysle, ze bedzie wporzadku!! Poza tym nie sadze, zebys dochodzil do 7 czy 8 czy 9 progu dlatego moze warto byloby sie zastanowic nad wyzszymi stawkami na 1 progu szczegolnie 2 i 3 rowniez i zrezygnowac z wyzszych progow? Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 15

tomek055555

Użytkownik
Siemka!
Zainteresował mnie znów Twój temat. Jednak wziąłem pod lupę przykładowe spotkanie: Polska- Irlandia. Gdzie kursy przedstawiają się następująco:
1-15 minuta - 3.25
16-30 minuta- 4.2
31- przerwa- 5
Co daje nam kurs przy powodzeniu typu 1,34. Jednak William Hill daje nam możliwośc zagrania typu: Połowa pierwszej bramki- 1. połowa po kursie 1,4. Żeby było jeszcze ciekawiej, zakład na: powyżej 0,5 bramki w pierwszej połowie wynosi 1,44. Więc na przykładzie tego spotkania radzę szukac najkorzystniejszych typów. Pozdrawiam i życzę powodzenia ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- rozegram jeszcze kilka typów, jak nie podejdę pod 4,5 próg to zmienię stawkowanie.
Także panowie jest to uwaga godna przemyślenia ???? !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
▶ Kupon #2 | stawka 10 | Australia - Kostaryka
Australia - Kostaryka / Czas 1. bramki 1. do 15. min @ 3.60 / stawka: 4.16
Australia - Kostaryka / Czas 1. bramki 16. do 30. min @ 4.20 / stawka: 3.27
Australia - Kostaryka / Czas 1. bramki 31. do połowa @ 5.00 / stawka: 2.57
 
P 1

patras

Użytkownik
Można by sprawdzić też testem jak to wygląda na pierwszą bramkę w drugiej połowie.kursy są ciekawsze ale próg progresji pewnie by się wydłużył.Tylko pytanie o ile.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Wszystko spoko ale stawkowanie jakie tu dobrałem to dramat. @tomek055555 uświadomił
mnie że uśredniony kurs jaki w tym wypadku wychodzi to przy tym stawkowaniu prowadzi na minus.
Z kolei @Luca_K ma racje, by na pierwszych progach zagrać nieco agresywniej i zmniejszyć ilość progów.
Może mi ktos pomóc by dopoasować pod ten schemat gry stawkowanie ? Przypominam że Bankroll = 1000
 
K 107

krisu3

Użytkownik
W 1. kuponie, postawiłeś 10zł, wygrałeś 12,16zł czyli zagrałeś over 0,5HT po kursie 1,216, podczas gdy William dawał bez łaski 1,30 ;) (kurs sprawdziłem na livesports)
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Przy założeniu, że średni kurs wynosi 1,4, mając kapitał początkowy 1000€ i zaczynając stawką 10€, starczy Ci pieniędzy jedynie na 4 poziomy, mianowicie:
1 poziom- stawka 10€- zysk 4€
2 poziom- stawka-40€- zysk 6€
3 poziom- stawka-160€- zysk 14€
4 poziom- stawka 640€- zysk 46€
Chyba że źle coś obliczyłem, jeśli tak to sorka. 4 poziomy- trochę mało, jednak typ wydaję się byc bardzo prawdopodobny to myślę, że w końcu taka seria niestety się przydarzy, a widzimy że zysk na tych poziomach nie jest jakiś oszałamiający. Pozdrawiam
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
@tomek055555, nawet odpuszczając granie 31 min do połowa, to i tak kursy nie są
zadowalające dla dutchingu..
Jakieś pomysły sugestie ?
@patras
, z braku laku wziąłbym pod lupe twój pomysł jeśli masz tu na myśli oczywiście
46 do 60 min. / 61 min do 75 / 76 do koniec, bo są ładne kursy, tylko że weź tu człowieku
traf akurat bramki na druga połowe :/
 
M 19

manyolo

Użytkownik
..ale ząs można to przeskoczyć i grać np :
to już chyba bezpieczniej jest zagrać under 0,5 gola w pierwszej połowie, kursy może troszkę niższe ale nie trzeba się martwić o to czy padnie jakiś gol w drugiej odsłonie czy nie, ale jeśli o mnie chodzi to skusiłbym się o gol powyżej 61 minuty .... troszkę loterii w tym wszystkim ale kurs przynajmniej zadowalający;)
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
ale jak zauważyłem ostatnio na przykładzie użytkownika @wudar, można tu zakładać bezsensowne tematy tak więc nie będę gorszy
możesz powiedzieć dokładnie o co ci chodzi,skoro wskazałeś mnie jako tego który zakłada bezsensowne tematy????
twój nowy bardzo mądry sposób jak już niektórzy zauważyli z lepszymi kursami można grać jako over 0,5 gola do przerwy
piszesz że lubisz grać duże kursy a wychodzi że grasz kursy rzędu @1,28 więc czegoś nie rozumiem
twój sposób możesz też zagrać na nieparzystą do przerwy i over1,5 gola do przerwy to tylko taka mała bezsensowna podpowiedź
 
Do góry Bottom