>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czarna passa -POMOCY

loocash 0

loocash

Użytkownik
siema , mam problem i to bardzo duzy
gram bokmachera juz jakies 4 lata , przez ostatnie 5-6 tygodni mam strasznie zla passe , gram prawie codziennie i nic kurde nie moge wygrac , zwykle gram systemem 2z3 i z 5 pewniakow , niestety dawno nie wygralem nic na takich kuponach , wiec probowalem grac systemem blokowym rowniez 2z3 i tez lipa ;/ . juz nie mam pomyslu na gre . prosze jesli ktos z was ma ciekawe propozycje jak zaczac wygrywac to prosze o podzielenie sie tym ze mna (prosze na poczatek o malo kosztowne taktyki ,poniewaz na chwile obecna nie jestem w stanie grac za duza kwote )
z gory dziekuje
kontakt gg 8537645
pozdro for all
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Jeśli nie masz za wielkiego budżetu (poniżej 50 zł) to myśle, że najlepszym wyjściem będzie 15-nastka. I tu też pierwsza stawka zależnie od budżetu. Jeśli masz 20 zł i mniej to od 2 zł, jeśli od 30 do 40 to za 3 zł, do 50 za 5 zł. Druga sprawa to same typy. Przede wszystkim dogłębna anaiza i nie sugerowanie się kursami. Trzecia sprawa to fakt, że pojęcie pewniak nie istnieje w bukmacherce. Czwarta sprawa to granie wyłącznie swoich typów. Wtedy najlepiej wiesz jakie szanse dajesz jakiejś drużynie. No i oczywiście trzymanie się ściśle określonego planu. Jeśli masz mało kasy to musisz trzymać się wcześniej nakreślonego planu. Oznacz to, że nawet jeśli weszło Ci wiele typów pod rząd to nie zwiększaj stawki niż to co miałeś grać. Rozumiem, że ciężko jest się powstrzymać zagrać za 70 zł na potencjalnego faworyta, jak ma się powiedzmy 100 zł, ale mimo wszystko trzeba trzymać się planu. Na osobach niekonsekwentych buki zbijają majątek. Jeśli nie chcesz by to spotkało również Ciebie to graj według wcześniej ustalonych zasad.
 
Do góry Bottom