>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cyfrowy Polsat, Telewizja z TP na 2 TV !!!

kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Mam takie pytanko moze sie ktos z was zna lub miał taki problem jak ja, chodzi o to ze chce ogladac cyfrowy polsat lub telewizje z TP na 2 telewizorach najlepiej na kazdym telewizorze inny kanał, czy jest taka mozliwosc?
Oczywiscie nie chce odp ze mam kupic nowy dekoder i 2 abonament opłacac.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z tego co wiem, w polsacie na pewno nie ma takiej możliwość. Z platform satelitarnych jedynie cyfra+ można rozdzielić sygnał na kilka odbiorników (płacisz jeden abonament, oglądasz na 2 lub więcej TV, oczywiście różnych kanałów)
 
R 0

razak

Użytkownik
Z tego co się orientuje ,to obie platformy mają sparowane karty z dekoderem.W związku z tym jest to niemożliwe w przypadku TP ,a w przypadku polsatu,trudne do wykonania.Do podzielenia polsatu musiałbyś mieć jeden ze starych dekoderów(stare sagem&#39;y,thompsony) - tyle jeśli chodzi o splitery.
Zostaje więc sharing.Tzn. karta wsadzona w serwer(tuner np. DM500 lub komputer z czytnikiem phoenix) i podział do tunerów-klientów po rs-232 lub po lan.
Znawcą nie jestem ,więc polecam poradzić się na forum o tematyce SAT.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
a to feler.
o ile się nie myle, pare dni temu wprowadzili oferte 2 dekoderów w cyforowym polsacie dla jednego klienta. NIe znam szczegołów, ale chyba jakies 10zł miesiecznie sie placi? musisz sprawdzic.
Co wiecej, Vectra rowniez wprowadza taka mozliwosc. Bedzie ona dostepna od marca.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Z tego co się orientuje ,to obie platformy mają sparowane karty z dekoderem.W związku z tym jest to niemożliwe w przypadku TP ,a w przypadku polsatu,trudne do wykonania.Do podzielenia polsatu musiałbyś mieć jeden ze starych dekoderów(stare sagem&#39;y,thompsony) - tyle jeśli chodzi o splitery.

Zostaje więc sharing.Tzn. karta wsadzona w serwer(tuner np. DM500 lub komputer z czytnikiem phoenix) i podział do tunerów-klientów po rs-232 lub po lan.

Znawcą nie jestem ,więc polecam poradzić się na forum o tematyce SAT.
o takim tunerze piszesz? http://www.allegro.pl/item916349880_tuner_cyfrowy_inetbox_dm500_linux_24_msc_gwarancji.html
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Mam Polsat Cyfrowy na dwóch TV z jednego dekodera. Musisz kupić rozgałęziacz czy jak tam się to nazywa - koszt około 80 zł. Z tym, że to co oglądasz na jednym telewizorze jest to samo także na drugim.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
jest możliwość tylko cyfre+ rozdzielić, polsat jeszcze rok temu rozkodowany chodził za free ale zmienili karty i zabezpieczenia i teraz ciężko jest. Ja osobiście Ci odradzam brać telewizję z TP bo nic tam nie mam bo sam się wkopałem w to g..... Leży dekoder w szafie a ja wziąłem polsat pełen pakiet, dali mi do tego drugi dekoder i mogę zamontować go w drugim pokoju.
 
vestax7 0

vestax7

Użytkownik
Mój ojciec wziął ostatnio cyfrowy polsat na 2.5 roku dwa dekodery w tym jeden HD za 50zł na miecha .Z tym że oba dekodery są wypozyczone i jest to pakiet familijny , ale wszystkie programy są dostępne przez pół roku ????
Na każdym telewizorze inny kanał śmiga spokojnie ????
 
A 0

anakonda

Użytkownik
snoopdogg: czemu odradzasz TP? ja teraz probuje sei zorientowac w ofertach tv, to tp wypada na pewno przyzwocie. przynajmniej jezeli chodzi o cene (uwzgledniajac promocje 10 mscy za 0 zl).
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
ja mam tp za 5 zł i podstawowe kanały a ze mieszkam na wsi to nie posiadam kablowki itp wiec dla mnie jest wporzdaku bo jest o wiele lepszy odbior i wiecej kanałow niz ze zwykłej anteny szkoda ze nie wprowadzili takiej rzezcy by kazdy kanał osobno mozna było by wykupic bo podstawowy pakiet to same pierdoly sa...
 
travism 190

travism

Forum VIP
snoopdogg: czemu odradzasz TP? ja teraz probuje sei zorientowac w ofertach tv, to tp wypada na pewno przyzwocie. przynajmniej jezeli chodzi o cene (uwzgledniajac promocje 10 mscy za 0 zl).
jak Ci radzi to znaczy ze zna sie na rzeczy... tez mam ta telewizje i jest straszna padaka jakbym wiedzial to wczesniej bym nie kupował...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
nie dawno tata zakupił nowe tv i nie mineło kilka dni i stwierdził, że bardziej trzeba go wykorzystać i co polecacie pod względem sportowym, która opcja jest najlepsza?
 
Do góry Bottom