>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

CWFC 73: Ray vs. Warburton

macio106 186,6K

macio106

Znawca - MMA


Data: 1 listopada 2014
Miejsce: Metro Radio Arena, Newcastle, Anglia
Transmisja: cagewarriors.tv
Walka wieczoru:
155 lbs: Steven Ray (15-5) vs. Curt Warburton (13-5)
Karta główna:
125 lbs: Marcin Lasota (8-0) vs. Brett Caswell (5-1)
125 lbs: Shaj Haque (5-1) vs. Damien Rooney (10-3-1)
185 lbs: Leeroy Barnes (12-14) vs. Chris Scott (6-3)
145 lbs: Alex Enlund (10-2) vs. Nad Narimani (7-1)

Zapraszam do dyskusji na temat gali.

Kursy z Bet-At-Home:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ode mnie leci podstawowy typ tej gali a mianowicie:

Marcin Lasota (8-0) vs. Brett Caswell (5-1) ⛔ Marcin Lasota przegrał z Brettem Caswellem przez decyzję sędziowską
Typ:1

Nasz najlepszy piórkowy dostaje jakiegoś Angielskiego no-nema. Śmiem twierdzić, że większym rywalem dla Lasoty był Paul Marin niż obecny przeciwnik. Marcin cały czas trenuje więc nie ma mowy o zgaśnięciu. Jak potwierdzał to już w wywiadach od tej walki zależy to czy zaczną się rozmowy z UFC. Chociaż wątpię, aby w UFC sobie dał radę bo brakuje mu trochę kondycji, to z Angielskim zawodnikiem, który nie bił się z nikim konkretnym. Nie powinien mieć problemów. Mój typ prosty Lasota sprowadza do parteru, tam kręci przeciwnikiem i go poddaje.

I na koniec tapology:

 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Na BJ-a sam pograłem i to dość sporo (chyba nawet za dużo :-| ), ale jest zdecydowanym faworytem. Co prawda mam wrażenie że w finalnym rozrachunku skończy jak Bandel, czyli kozak poza UFC, w UFC chłopak do bicia, ale takich rywali powinien mielić bez problemu.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ronnie Mann - 1.28 -✅ ónibet .
Krotko bo pisze z tel .
W samej stójce to różnica co najmniej dwóch klas . Ronnie w karierze bił już się z dobrymi i solidnymi zawodnikami . Francuzki leszcz zaliczy deski jak nic . Grałem Roniego trzy lata temu gram i dziś .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
Podbijam analizę Pudziana.
Ronnie Mann Betsson 1.33 (damn, rano było 1.4)
Walczy z francuskim ogórkiem który obijany był na galach organizowanych na małych salach. Mann to doświadczony zawodnik, co prawda ostatnio na CW mu nie poszło, ale nie zmienia to faktu, że warto na niego postawić bo fajnie podbija AKO.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Prosilbym o info dotyczace wyniku Manna i Lasoty, niestety nie mam mozliwosc ogladac, ani sprawdzic ???? Z gory dzieki
Edit
Manna akurat przypilnowalem, wygral.
 
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
CIENIZNA.

Dopiero się uczę obstawiać, i popełniłem błąd, straszny. Na połowie kuponów miałem BJ&#39;a dla podbicia kursu. Szkoda mi było większej floty na duble, więc stawiałem mniejsze kwoty na większą ilość kuponów. Cóż za błąd!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Przykro mi to słyszeć bobeczko. Następnym razem będzie lepiej, tylko nie próbuj się odkuć na siłę.
Ja z Cage Warriors jestem mega zadowolony. Mogę podziękować Unibet że nie dali w ofercie Lasoty, bo bym wtopił. A tak - drugą wypłatę za dzisiejszą nockę w pracy już mam ????

Wiem, że dla większości to grosze, ale ja się mega jaram :p
P.S Jeszcze raz dzięki Pudzian i bobeczko za wskazanie Manna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom