>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cubsonarta przemyślenia własne

Status
Zamknięty.
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam,
temat posłuży trochę jako blog. Blog typera gdzie opisywać będę nadchodzące wydarzenia wraz z typami. Czasami pojawi się jakaś notatka bez typu, a czasami typ bez notatki.
Zacznę od podsumowania pierwszej części dzisiejszego dnia. Pierwszej bo LM jeszcze przed nami.
Z rana na dobry początek dnia pograłem wbrew większości Llodra @ 4,33 ✅. Siadło 2:0 a ja cieszyłem się z wygranej. Stawka 10,00€ dała wygraną 43,33€.
Kolejny bet to Panionios w EuroCup w kosza. Panionios @ 3,50 ✅ za 20.00€ zagrałem już wczoraj.
Dzisiaj jednak pograłem dodatkowo Panionios + Spirou Charleroi +9,5 @ 5,51 pograne za 9,21€. Panionios już wszedł, teraz czekam na Belgów, którzy do przerwy przegrywają 44:34. Jestem jednak dobrej myśli.
edit. No i niestety 4pkt zabrakło dla Spirou Charleroi do pokrycia handicapu.
Na dzisiejsze mecze LM upatrzyłem sobie wstępnie kilka zakładów.
Galatasaray - FC Kopenhaga: Galatasaray podejmuje u siebie Kopenhagę. Duńczycy nie raz pokazali że potrafią się postawić mocniejszym od siebie ekipom. Galatasaray niby też, a w dodatku Turcy grają u siebie. Mimo to, uważam że kursy na GS są zawyżone (właściwie to były bo już podskoczyły). Proponuje typ FC Kopenhaga +1 @ 1,85. Nie wiem jeszcze czy zagram, poczekam na składy.
Real Madryt - Juventus Turyn: Kolejny mecz gdzie możemy zaobserwować spadki i słusznie. Kurs na Real w tej chwili to 1,67. Ja się pytam dlaczego ? Real w tym sezonie męczy się z przeciwnikami w lidze, a Juventus swoją robotę w Serie A wykonuje bardzo dobrze. Osobiście na Real dałbym min. 1,9. W związku z tym proponuje zagrać tutaj Juventus +1 @ 1,70.
Bayer Leverkusen - Shakhtar: Kolejne kursowe nie porozumienie wg. mnie. Ukraińcy solidna ekipa w Europie, a Bayer wraca do LM do sporej przerwie. Tutaj jednak widzę typ BTS @ 1,62. Dlaczego ? Obie drużyny mocne w ofensywie. Z Shakhtara odeszło 2 ważnych graczy ale doszedł Bernard a do pierwszego składu wskoczył Alex Teixieira, który w tym sezonie sporo daje ekipie z Donbas Arena. Aptekarze przy wsparciu własnej publiczności też powinni coś ustrzelić.
Jak na razie to tyle. Po 23 podsumuje dzisiejszą kolejkę LM.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Pojawiam się tutaj jednak troszkę wcześniej niż 23, aby podać typy na mecze kosza które zaraz się zaczynają.
Pograłem Bonn @ 2,90 za 15,00€ jako singiel oraz Bonn + Tarbes GB W @ 7,00 za 5,00€ w dublu.
Mecze o 20:00. Powodzenia !
Piłkarską Champions League jednak dzisiaj odpuszczam, aczkolwiek pewnie jakiś meczyk obejżę ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Towarzyskie, 15 listopada 2013
Czechy - Kanada (17:00)
Czesi pod wodzą tymczasowego trenera oraz kilkoma absencjami - Michal Kadlec, David Limberský, Jaroslav Plašil, Josef Hušbauer, Daniel Kolář, David Lafata, Tomáš Pekhart, Tomáš Rosický, Vladimír Darida. Dodatkowo, bałagan w tamtejszym związku piłki nożnej nie dodaje skrzydeł reprezentacji.
Kanadyjczycy w swoich ostatnich 11 meczach (2013 rok), zdołali zremisować 3 razy oraz odnieśli 8 porażek. Bilans bramkowy w tym roku to... 1-17. Jedyną bramkę strzelił Haber który dzisiaj nie zagra (brak powołania). Kompletna lista nieobecności Kanadyjczyków to Milan Borjan, David Edgar, Dejan Jaković, Samuel Piette, Julian de Guzman, Atiba Hutchinson, Will Johnson, Iain Hume, Marcus Haber.
under 2,5 @ 2,26 Marathonbet ✅
NoBTS @ 1,62 Marathonbet ✅
Anglia - Chile (21:00)
Anglicy, którzy ostatnio zapewnili sobie awans na mundial pokonując na Wembley reprezentację Polski 2-0, grają dzisiaj przeciwko Chilijczykom. W obu drużynach sporo absencji - w dodatku dużo zawodników ofensywnych.
Wśród Anglików nie zobaczymy Joleon Lescott, Michael Carrick, Ashley Young, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Theo Walcott, Steven Gerrard, Kyle Walker, Rickie Lambert. Wątpliwy jest natomiast występ Daniela Sturridge&#39;a.
Goście wystąpią bez Miguel Pinto, Cristian Alvárez, Arturo Vidal, David Pizarro, Humberto Suazo, Mauricio Pinilla, Mark González. Tuż przed meczem dowiemy się czy Jorge Valdivia będzie w stanie zagrać.
under 2,5 @ 2,22 Marathonbet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom