>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cubsonart vs faworyci [piłka nożna]

Status
Zamknięty.
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam,

w tym temacie będę podawał typy przeciwko faworytom. Chciałbym pokazać że grając w ten sposób da się nieźle zarobić i to na fajnych kursach.

Jak selekcjonuje mecze ?

Opieram się na zachowaniu kursów pre-play. Zakład stawiam tuż przed meczem, a kryteria jakie musi spełniać dany zakład aby kwalifikował się do postawienia to:

- Najwyższa liga w mocnych piłkarsko krajach europejskich
- Druga liga angielska, niemiecka lub francuska
- Ligi w Ameryce Południowej
- Spadki kursów u ponad 90% bukmacherów
- Faworyt gra u siebie (tutaj rzadko wyjątki)
- Kurs na faworyta 1,30 - 1,70.

Dlaczego ten temat ?

Wiele razy na forum doradzam innym użytkownikom aby nie grać na faworytów a tym bardziej masówek na faworytów. Ludzie generalnie &quot;boja się&quot; grać na wysokie kursy bo jak twierdzą &quot;takowa nie wchodzą&quot;. Ja tym tematem chce pokazać że jest odwrotnie, że to właśnie wysokie kursy dają zarobić.

Do każdego typu dołączam kupon jaki zagrałem. Typy będą pojawiać się na kilka minut przed rozpoczęciem danego wydarzenia, aczkolwiek informacja o obserwowaniu danego typu pojawi się wcześniej. Nie wszystkie obserwowane mecze będą grane !
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Peterhead - Elgin City
Soccer » Scotland » League Two - 2 styczeń 2014, 16:00

Elgin City @ 6,50 Bet365



Typ ten jest podany na forum po rozpoczęciu meczu, jako że forum zawodzi pod względem serwerów i dostęp na forum był nie możliwy przed rozpoczęciem meczu.
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Sam pomysł bardzo dobry, napewno będę obserwował tylko, że typ podałeś w momencie, kiedy drużyna już prowadziła. Takie podawanie mija się z celem ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Sam pomysł bardzo dobry, napewno będę obserwował tylko, że typ podałeś w momencie, kiedy drużyna już prowadziła. Takie podawanie mija się z celem ????
Dlatego też napisałem to w poście. Forum łapie zawiechy i stąd ta sytuacja.
Na wieczór myślę o zagraniu Hearts.
 
sajmon545 0

sajmon545

Użytkownik
W końcu doczekałem się tematu, za co dziękuje ???? tak sobie myślę, nie lepiej byłoby grać X2 po kursie 2,50 i progresją niż czystą 2 po kursie 6 i płaską stawką? Bo z tego co wyczytałem to grasz płaską stawką tak?
Pozdrawiam
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
W końcu doczekałem się tematu, za co dziękuje ???? tak sobie myślę, nie lepiej byłoby grać X2 po kursie 2,50 i progresją niż czystą 2 po kursie 6 i płaską stawką? Bo z tego co wyczytałem to grasz płaską stawką tak?
Pozdrawiam
Witaj, w tym temacie podaje jedynie typy. Nie będzie tu nic takiego jak stawki, progresje itp.

Ten temat służy poprostu mi do wrzucania tutaj typów przeciwko temu &quot;magicznemu&quot; 1,50.

Na dziś polecam z FA Cup pograć Swansea @ 8,00 w Marathon. Na środę natomiast polecam Evian TG @ 7,00 w Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 2

jameswhyp

Użytkownik
Jak zarabiasz tyle dziennie to mozesz postawic ???? , jak miesiecznie to bym zmniejszyl ???? Jako ciekawostke podam ze na bet365 kurs spadl z 6.0 na 3.8 ???? Ja zagralem na expekcie za 6.0
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Evian TG @ 7,00 jest jak pewnym typem twoim zdaniem żeby postawić 1000?
Jak zarabiasz tyle dziennie to mozesz postawic ???? , jak miesiecznie to bym zmniejszyl ???? Jako ciekawostke podam ze na bet365 kurs spadl z 6.0 na 3.8 ???? Ja zagralem na expekcie za 6.0
A więc tak, to za ile to grasz to jest sprawa tylko Twoja i Twego budżetu. Ja np. stawkuję systemem jednostek od 1/10 do 10/10. 1 jednostka jest 1/400 mego budżetu przeznaczonego na zakłady. Dla porównania, typ na zwycięstwo Swansea zagrałem za 3/10, a Swansea +1 za 7/10.
Dla mnie możesz to zagrać równie dobrze za 1zł, 1000zł jak i nawet 15000zł. Twoje pieniądze, więc stawiasz co chcesz i za ile chcesz. Jedyne czego sobie tu nie życzę to tekstów podobnych do tego jaki dostałem od pewnego osobnika tego forum na PW, coś w stylu &quot;info z dupy. oddaj hajs.&quot; Czy ja za niego coś postawiłem ? Nie. Dziennie na forum pojawia się setki typów, moje typy są jednymi z tych wielu, więc jeśli ktoś korzysta i zarabia to cieszy mnie fakt, że komuś pomogłem. Typy które podaje nie są żadnymi &quot;fixami&quot;, czy czymś podobnym, także gwarancji nie było, nie ma i nie będzie.
Czy zagram Evian osobiście to jak na razie jedna niewiadoma. Obserwuje ten mecz już ponad 3 tygodnie, i na dzień dzisiejszy na 85% gram go za 2/10. Jak tylko zagram go osobiście to pojawi się tutaj on wraz z kursem jaki pobrałem.
Życzę wygranych !
PS 2. Dodam tylko że ten temat traktuję trochę jako brudnopis i poradnik dla innych. Typy które gram, pojawiają się tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-cubsonarta-101841.html
Ew. pytania proszę kierować w tym temacie lub na PW. Proszę jednak nie pisać w temacie podanym w linku, celem zachowania przejrzystości tematu.
 
B 0

benio010

Użytkownik
Pytam czy watro postawić na ten mecz ponieważ nie wchodziłem na forum ostatnio i uciekł mi mecz Swansea, a miałem zamiar właśnie ostro zagrać na niego. Zaskoczyłeś mnie tym typem na Evian i zastanawiam się czy jesteś tak tego meczu tak samo pewien jak z Swanse. do meczu jeszcze2 dni więc zobaczymy, a zagram na pewno ????
@ edit A żalu nigdy nie miałem do nikogo bo Nie ma pewniaków są tylko faworyci ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Pytam czy watro postawić na ten mecz ponieważ nie wchodziłem na forum ostatnio i uciekł mi mecz Swansea, a miałem zamiar właśnie ostro zagrać na niego. Zaskoczyłeś mnie tym typem na Evian i zastanawiam się czy jesteś tak tego meczu tak samo pewien jak z Swanse. do meczu jeszcze2 dni więc zobaczymy, a zagram na pewno ????

@ edit A żalu nigdy nie miałem do nikogo bo Nie ma pewniaków są tylko faworyci ????
powiem szczerze, na tą chwilę nie jest to ten sam poziom pewności co swansea, co nie przekreśla tego typu. jak na razie rynek na ten mecz trochę śpi, wtorek i środa będą decydujące, wtedy rynek się ukształtuje bo czym bliżej meczu tym większa kasa jest pakowana w zakłady na dane wydarzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom