>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info CS2 transfery/info/newsy

kns_esport 205,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Corek na HLTV nadal informacja że TaZ zagra

EDIT: faktycznie świeża zmiana. A szkoda i nie szkoda bo zobaczyłbym TaZa przy kompie
 
kns_esport 205,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Nexa odsunięty na ławkę w G2, jakie pomysły na jakiego miejsce ?

Obecnie okno transferowe otwarte. Miesiąc spokoju od csa2. W lipcu turniej w Arabii Saudyjskiej gdzie w puli jest 1 000 000 dolców
 
kns_esport 205,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- neexa w BLEED?
- BOROS testy w ITB
- TeSes zostaje w HEROIC
- malbsMd w G2
- Liquid kadrowa rewolucja, zmiana trenera,
- nitr0 chce wrócić do CS'a
 
Otrzymane punkty reputacji: +1151
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
No nareszcie G2 poszło po rozum do głowy!
Oficjalnie HooXi po za składem G2!

Blast, dwa razy IEM zrobiony, ale od tamtych czasów nic nic i jeszcze raz nic. Moim zdaniem nareszcie dobry ruch ze strony G2, zobaczymy kto go zastąpi, ale uważam że gorzej nie będzie, ekipa Taza będzie coraz groźniejsza, choć wiaodmo że dużo zależy od Niko bo Monesy trzymać poziom będzie, myślę że co do tego nie na wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1151
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A nie słyszałeś że o Niko i monesy drugie podejście robi Falcons ? Próba pozyskania
Dla mnie Falcons to takie nasze piłkarskie P$G i nie kibicuje im nawet w najmniejszym stopniu a nawet bym rzekł, że trzymam kciuki aby nie pozyskali nikogo. Jeśli przejdą to skończą jak jabbi i stavn, uciekinierzy z Heroic do Astralis.
 
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Proszę Państwa ależ mamy bombe!!!!!!

Snax IGL EM ekipy Taza!!

Coś pięknego i środkowy...no dla wszystkich co zwątpili w Janusza i jego grę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +409
kns_esport 205,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Też to właśnie przeczytałem. Nie mogę w to uwierzyc. Wuja na topce znowu. Ale te G2 będzie silne. Wow
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Snax jest duzo lepszy Od Hooxiego. Ma bardzo duzego skilla i csowe IQ co wielokrotnie udowodnil.
 
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Zmiana z jednego ,, hooxiego ,, na drugiego tego samego pokroju... słaby ruch g2
Nie no chłopie zrobiłeś mi dzień. Snaxa stawiasz obok Hooxiego? Najpierw to HooXi musiał by wyjechać 73 piętra do góry aby zrównać się z Januszem. Po tym mieszanym okresie, monetami ciężkim gdzie Snax był bliski końca kariery pokazuje, że można wrócić na szczyt u to w jakim stylu! Nie mogę się doczekać jak to będzie chodzić, kto jak kto ale Snax wie świetnie o co chodzi w awp i jeśli swoją wiedzę i prowadzenie połączy z grą Monesy to może być pięknie.
 
M 2,5K

maciek2510

Użytkownik
Snax był top zawodnikiem 7-8 lat temu. Od 2019 tłukł się po jakichś drużynach w okolicach top 50 albo i dalej. W tzw międzyczasie robi dobry epizod w Ence po czym wraca na swoje tory w GL, gdzie skillowo nie dojeżdża a sam zespół w którym jest IGL robi średnie wyniki
Jasne, polak na dużych turniejach-zawsze fajnie, ale nie wiem po czym wnioskujecie, że to bomba, hit i ale to będzie chodzić …

W mojej opinii kolejny duży błąd ze strony G2, niestety .. :/
 
'Corek 262,1K

'Corek

Znawca - e-sport
a nie wiem po czym wnioskujecie, że to bomba,
A nie jest to bomba? No chyba że ty się spodziewałeś takie ruchu bo mi nawet przez myśl by nie przeszło, że Snax tu dołączy a co za tym idzie jest to dla mnie prawdziwa bomba, po za tym mówisz o średnich wynikach jego ekip gdy był w roli igl. Chłopie, z niego każdy był zadowolony, każdy go chwalił, a to że zespół nie robi wyników to nie można zwalać winy na igla, który podejmuje decyzję a nie strzela za innych, zresztą jak widać władze G2 są tego samego zdania co ja.
Może gdybyś się interesował Snaxem to byś wiedział, że tłuk się po ekipach półki niżej z wyboru. Wiele razy na streamach mówił, że miał propozycje choć by z Fnatic itp i je odrzucał z powodów osobistych. Snax już dawno mógł klepać wysoko.
 
P 8,4K

PitaRajt66

Użytkownik
Co innego ma powiedzieć fanboy Janusza... Niż pisać o bombie na forum xD Oceń ruch na chłodno i obiektywnie. Słaby ruch G2.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Chłopaki jeszcze nawet pewnie nie zdążyli zbić piony a tu już rozkminki czy dobry czy słaby ruch😀 ja tylko przypomnę, że Snax grał na IEM Dallas jako stand in w Ence i zagrał dobry turniej gdzie przegrali w finale z C9.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Snax coraz lepiej prowadzi i zaczal byc doceniany. On nie musi w kazdym meczu miec nawet przecietnych statow ale wystarcyz ze on czasami w sytuacjach pod presja potrafi ugrywac niezliczone ilosci clutchy czesto tez w waznych momentach. Ma duza wizje i przeglad mapy. On ma 30 lat wiec nie jest jeszcze taki stary. Moze jesszcze sporo dac. Ludzie sie czasami smieja z Karrigana bo najczesciej zamyka ale ma takie mapy ze potrafi wygrac 2-3 wazne rundy ktore w ostatecznym rozrachunku daja efekt na koniec meczu. G2 ze standinem stawie2k ktory zamykal praiwe w kazdym meczu na bardzo ujemnych statach potrafili wygrac turniej to ze Snaxem i Latynosem jestem spokojny przynajmniej o lepsze wyniki niz do tej pory.
 
Do góry Bottom