>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2016

Status
Zamknięty.
carlito 157

carlito

Użytkownik
Turniej: IEM Katowice 2016
Gra: Counter-Strike: Global Offensive
Data: 02.03-05.03.2016r.
Rodzaj: LAN
Zasady: 2 grupy po 6 zespołów
  • Faza grupowa bo1, każdy z każdym, pierwsza drużyna z każdej grupy trafia do półfinału, 2 i 3 trafiają do ćwierćfinałów.
  • Ćwierćfinały i półfinały bo3.
  • Finał bo5

Miejsce: Katowice, Polska
Drużyny:


kursy bet365​
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Jak dla mnie to fnatic wygra całą imprezę. A obecna forma VP jest porażająca, katastrofalna!! Także mimo wsparcia publiki, nie polecam ich grać
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
A ja się z tobą nie zgadzam co do VP. Widać poprawę w ich grze, wczoraj pokazali, że potrafią, a dzisiaj też wcale źle nie grali po prostu sporo prostych błędów i dużo przegranych pojedynków 2 na 2 czy 3 na 2 ???? Co więcej uważam że wyjdą z grupy razem z Astralis.
Co do grupy A to nie mam wątpliwości, co do Fnatic, dodatkowo Luminosity i NiP.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
dzisiaj też wcale źle nie grali
Oglądałeś te mapy dziś w ogóle? 16:3 na overpassie a Ty piszesz, że źle nie grali.. Prostych błędów? To jest najdelikatniej powiedziane jak się da.. Bądźmy realistami, VP nie mają czego szukać na tym turnieju, choć sercem jestem z nimi.. Może wyjdą z grupy obok EnVy i Astralis, ale na tym się skończy..
Osobiście typuję tutaj faworyta a mianowice Fnatic do zwycięstwa w całym turnieju!
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Oglądałem oba mecze i jeszcze raz mówię, że nie grali źle. Pamiętaj, że tutaj mapy są wybierane losowo, a overpass ostatnio jest ich słabą stroną. Na cache zabrakło szczęścia w rundach np. 2 na 2, bo w ct już sobie przyzwoicie radzili.
Bądźmy realistami, VP nie mają czego szukać na tym turnieju
Również uważam, że nie mają za dużych szans na zwycięstwo, ale nawet ten półfinał jest w ich zasięgu jak trafią na NiP/Navi, a to już będzie fajne osiągnięcie.
 
K 10

koeks

Użytkownik
Znająć życie to fnatic wygra. Watpie tez czy VP wyjdzie z grupy. sa pod presja i nie maja formy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Czyżby mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor?
nie, bo jest aż 6 drużyn w grupie i każdy gra z każdym, więc minimum 5 meczów VP.
Co więcej nie ma sensu patrzeć na ESL. Widziałem takie teorie, że VP szykuje bombę na LAN w Katowicach. Oczywiście w ESL PRO LEAGUE jest mega kasa, ale też wszyscy się tam spinają, a są tylko 4 miejsca, więc to nie jest prosta sprawa.
VP to już dość wiekowy skład i może przydałoby się go trochę odświeżyć. Mówi się, że bardziej się będą przykładać na LANY aniżeli na ESL. Z resztą w necie zawsze byli gorsi niż na turniejach offline, inaczej niż 90% drużyn.
Do tego BO1, więc wszystko możliwe. Dwie przegrane pistoletówki na mapie i prawdopodobieństwo przegrania meczu bardzo duże. Ja liczę przynajmniej na półfinał.
Moim zdaniem LG wygra turniej, albo VP. ;)
 
A 3

adrian9751

Użytkownik
Pojawiły się mecze na EGB więc można zacząć coś myśleć jeśli chodzi o bety na IEM.
fnatic - natus vincere
typ: 2 [2.869]
02.03.2016 godz.12.20

Mecz BO1 (jak wszystkie pierwszego i drugiego dnia turnieju), czyli do jednej wygranej mapy. Obie drużyny ostatnio w mocnym gazie. Wydaje mi się że zdecydują pistoletkówki, drużynie której uda się zgarnąć obie powinna dokończyć już dzieła i zgarnąć punkty.
Kurs na EGB 1.3 nie do grania jeśli chodzi o fnatic, jeśli wzrosłoby do 1,5-1,6 wtedy można już o tym myśleć.
Mecz oceniam 60/40 na korzyść fnatic, ale jak mówie, aktualny kurs nie do gry.
luminosity - natus vincere
typ: 1 [2.099]
02.03.2016 godz.13.40

Na&#39;Vi bezpośrednio po zakończeniu swojego cięzkiego meczu z fnatic przystąpi do kolejnego meczy, tym razem na Brazylijską formacje Luminosity, czyli drużyne która weszła poważnie na profesjonalną scene równo rok temu w Katowicach, osiągnęli wtedy ćwierćfinał, przegrywając w nim z Virtus.Pro po zaciętym pojedynku.
Kolejne BO1 i kolejne ważne pytanie, kto wygra pistoletówki.
Obie drużyny mają bardzo podobny styl gry, grają typowo pod swojego snipera, odpowiednio Na&#39;Vi pod Guardiana oraz LG pod Fallena.
Jest to chyba mecz którego najbardziej wyczekuje jesli chodzi o pierwszy dzień turnieju, właśnie ze względu na pojedynek tych dwóch graczy.
Mecz oceniam 50/50.
NiP - Na&#39;Vi
typ: 2 [1.642]
02.03.2016 godz.17.40

Kurs bardzo przyzwoity, Ukraińcy przed meczem z NiP&#39;em mają dwa cięzkiem mecze, zakładając że przynajmniej jeden z nich powinni przygrać mecz z NiP&#39;em bedzie bardzo ważny dla układu tabeli. Według mnie zdecydowany fawort tego meczu.
mousesports-luminosity
typ: 2 [1.577]
02.03.2016 godz.19.00

Kolejny mecz z zdecydowanym faworytem jakim jest Brazylijska ekipa, kolejny świetny kurs i jestem prawie pewny że zbiegiem czasu powinien on spaść.
Luminosity podobnie jak NaVi gra bardzo cięzkie 2 mecze i mecz z Niemcami będzie bardzo ważny. Jedynym zagrożeniem dla nich może być NiKO który od dłuższego czasu prezentuje światową forme, ale uważam że sam nie będzie potrafił rozprawić się z LG.
fnatic - luminosity
typ: 2
02.03.2016 godz.15.00

Kolejny mecz od którego zależa pistoletówki, kurs w granicach 3 jest kursem którego nie wypada nie zagrać. Nie ma sie co rozpisywać po raz kolejny na temat rundy pistoletowej.
W skrócie mecz 50/50, LG wyjątkowo potrafi grać na drużyne fnatic i niejednoktotnie udowadniali to już na turniejach LAN&#39;owych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miri0 936

miri0

Użytkownik
Navi vs NiP

Widzę w tym meczu spore value na NiP. Na początku roku widać było spadek formu u Szwedów, ale z czasem wyglądało to coraz lepiej. Mają wystarczające umiejętności żeby wygrać z Ukraińcami. Mecz formatu BO1, a NiP jest najmocniejszą drużyną świata jeśli chodzi o pistoletówki. Kurs 3.0 zdecydowanie przesadzony.
NiP wygra 3.0 ---
Mieli swoje okazje, ale jednak Navi. Nudny mecz do oglądania, obie drużyny grały bardzo wolno i nie podejmowały zbędnego ryzyka.
 
A 3

adrian9751

Użytkownik
pierwszy dzień 4/5 meczy na +
Jutro zaczynamy drugi dzień turnieju, i występi oczywiście Polska drużyna virtus.Pro
Astralis-Envyus
typ: 1 [1.952]

Na pierwszy ogień lecą 2 drużyny które są faworytami do wygrania grupy.
Wbrew wszystkim opinią że Envy powinno wygrać ten mecz, jak uważam że lekkim faworytem tego spotkania jest drużyna Duńska, która to wygrywała ostatnie mecze z EnvyUs na LAN&#39;ie. Cięzko tutaj robić dokładniejsze analizy bo jest to 2 dzień (i na szczęście ostatni) z meczami w formacie BO1.
Faze-TempoStorm
typ: 2 [2.296]

Bardzo ryzykowny bet. Faze grało ostatni oficjalny mecz jakoś 3 tygodnie temu więc ich forma jest zagadką. Z kolei Tempo grało niedawno eliminacje do majora w Columbus, nie udało im się awansować do tego turnieju, ale mam dziwne przeczucie, że mogą zaskoczyć i wygra 1-2 mecze w swojej grupie. Według mnie warto rzucić na nich jakieś drobniaki.
VirtusPro-EnvyUS
typ: 1 [2.698]

Virtusi u siebie (jeszcze nie przed własną publicznością, bo grupy są rozgrywane w zamkniętej hali) aczkolwiek wydaje mi się że ukąszą ten meczyk. Grali ostatnio 2 mapy z envyus, jedną wygrali po dogrywce, drugą przegrali 16-13. Meczyk będzie wyrównany i wydaje mi się że zobaczymy tutaj na pewno 26-27 rund, a może nawet mecz w pełnym wymiarze 30 rund. Kurs warty zagrania za drobną sume.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
drużyna Duńska, która to wygrywała ostatnie mecze z EnvyUs na LAN&#39;ie
Z tym się nie zgodzę. Ostatnio wygrała z nimi mecz BO1 w Barcelonie, wcześniej Astralis przegrało BO3 w Game Show, a jeszcze wcześniej przegrali 2:0 na finałach StarSeries.
Typ jak najbardziej ok, i też to pogram.
Nie zgadzam się z typem przeciwko Faze. Uważam, ze ta drużyna będzie czarnym koniem turnieju. Zawsze byli bardzo mocni indywidualnie, a odkąd doszedł do nich RobbaN, znacząco poprawili swoje umiejętności drużynowe. Tempo Storm nie ma jeszcze doświadczenia na turniejach LAN-owych i nie radzi sobie z presją, co było widać na eliminacjach do MLG.
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Astralis - Faze 1 @1.40 bet365 ✅ IZI
Duńczycy mocni na tym turnieju co było widać przeciwko VP i Envy. Astralis na majorach zawsze dobrze się prezentuję i dobrze gra teamowo . Faze grają bardzo inwidualnie co nie daje im duży szans przeciwko dobrze zorganizowanej drużynie duńskiej .
Do grania jeszcze jest -4.5 rundy @2 ale trzeba czekać na jakiej mapie będą grać . ✅
 
D 0

defantasy

Użytkownik
Ładnie dają VP, w tej chwili 1-11 z Tempo... Grają dziś jeszcze z Faze i uważam, że po kursie ~2.00 na Faze warto ich pograć.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Ładnie dają VP, w tej chwili 1-11 z Tempo... Grają dziś jeszcze z Faze i uważam, że po kursie ~2.00 na Faze warto ich pograć.
Żałośnie grają Virtusi w tym meczu, zgadzam się że jeżli VP tutaj przegrają to można grać na FaZe. Wstyd..
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Kryzys u VP trwa i nie zmienia tego zwycięstwo z EnVy. Najgorsze jest to, że muszą wygrać dwa ostatnie mecze, by awansować. Wspomnę tylko, że H2H z FaZe wybitnie niekorzystne dla Polaków. Może być ciężko...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom