>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ELEAGUE Season 2

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: SK Gaming - Astralis
Godzina: 23;00
Typ: Over 2.5 mapy ⛔@1.83, Astralis ✅@2.25, Astralis 2;1 ⛔@4.00 B365
E; Spodziewałem sie, a wręcz byłem pewien zwycięstwa Astralis ale nie spodziewałem sie ze przyjdzie to z taka łatwością
Analiza:

SK Gaming śmiało można nazwać jedną z najlepszych drużyn na świecie, a może nawet najlepszą, są poukładani, zgrani, w każdej chwili każdy z nich może odpalić i sam wygrać mecz. Jednak ostatnio swoje mecze wygrywają na styk, na pewno nie są to gładkie zwycięstwa. Ostatnio grali 3 gry na IEMie z Astralis, w grupie przegrali, w półfinale wygrali 16;12 i 16;14, mecz był niesamowicie wyrównany. Astralis z drugiej strony, po dokonanej zmianie prowadzącego gra o niebo lepiej, jest w stanie rywalizować z najlepszymi i co ważne, wygrywać z nimi, śmiem twierdzić że jeśli uda się im dziś wygrać to mają niemal zapewnione zwycięstwo i 400k $. W bo3 na iemie zabrakło device&#39;a, jego formy, chorych zagrań z awp - flick shotów. Wierzę, że dziś w końcu przełamie swoją złą passę w meczach przeciwko brazolom. Porównując formę obu drużyn kursy powinny być nieco bardziej wyrównane, moim zdaniem 2.25 na Astralis to trochę za dużo, z kolei over mapowy jest naprawdę wysoce prawdopodobny i uważam to za bet dnia. Widzieliśmy w meczu dignitas vs sk, że Brazylijczycy już tak nie dominują, na mapie duńczyków nie mieli kompletnie nic do powiedzenia, a astralis to trochę wyższa półka niż dignitas, no i dochodzi fakt chęci rewanżu za ostatni IEM oraz fakt że jest to największy lanowy turniej w historii - 1.1mln$ wynosi pula nagród(jeśli się nie mylę). Jednak tak samo nie wyobrażam sobie żeby ta machina jaką jest sk nie była w stanie wygrać swojej mapy, zdarza się to naprawdę nieczęsto. Całość rozstrzygnie się na ostatniej mapie. Przewidywalne picki i bany map: Astralis ban Train, SK ban Cache, Ast pick Mirage, SK pick Cobblestone - pozostała część to naprawdę jedna wielka niewiadoma bo obie drużyny bardzo dobrze grają dusta i overpassa, podejrzewam że trzecią mapą będzie Nuke
 
M 451

malizna

Użytkownik
Mecz: SK Gaming - Astralis
Godzina: 23;00
Typ: Over 2.5 mapy @1.83 B365
Mecz: Faze - Optic
Godzina: 4:00
Typ: 2:0 Faze @2,50
Analiza:
O pierwszym meczu nie będę więcej pisał, ponieważ wszystko o nim zostało napisane wyżej. W drugim półfinale zmierzą się Optic oraz Faze Clan i idę tutaj w pewne zwycięstwo zespołu z Europy, ponieważ są lepsi aimowo praktycznie na każdej pozycji od swoich przeciwników. W przeciwieństwie do Optic drużyna Faze jest bardziej wyrównana pod tym względem, tutaj Rain, Aizy, Karrigan czy nawet Kioshima są na porównywalnym poziomie, a u przeciwników wybija się tylko Mixwell ze snajperką oraz Rush. Dodatkowym argumentem na korzyść Faze jest to, że Optic wybierze Traina/Cache czyli mapy, które pasują Europejczykom. Ja po wczorajszym dniu jestem zbudowany postawą Faze w meczu z Virtusami w przeciwieństwie do ich przeciwników, ponieważ gdyby Mousesports byli w formie i nie przegrywali rund eco, to prawdopodobnie zobaczylibyśmy 3 mapę, gdzie Optic pożegnałoby się z turniejem.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
SK - Astralis @2.37 ✅✅✅ No i wszystko tak jak wcześniej tu napisałem. SK poprzegrywało głupie rundy co koniec końców kosztowało ich cały mecz i odpadnięcie z turnieju. Nie wiem jak ludzie (spece niby na tym forum od CS&#39;a) mogli pisać, że SK bierze to 2:0 lub win SK to wydaje się być LOKATA ???? Szanujmy się, takie osoby mają przyczepione łatki &quot;speców od CS&#39;a&quot;, inni którzy nie kumają tej gry stawiają co im taki spec napisze, a jeszcze jak zobaczą LOKATA to już w ogóle są w stanie postawić dom na taki mecz.


Na szybko. Mecz typowe 50/50. SK w formie to zdecydowany numer jeden, ale ostatnio coraz częściej zdarza im się tracić głupie rundy co koniec końców wiązać się może z przegraną mapą/meczem, a dzisiaj nie grają z leszczami. Astralis ostatnio w mega formie, fajnie grają w kanterka i myślę, że dzisiaj będą chcieli się zrewanżować za Oakland, gdzie przegrali z SK 2-0 po zaciętym i wyrównanym meczu. Mapy są już znane i grane będzie: overpass, train i dd2. Jak na moje to veto poszło trochę pod Astralis, więc próbuję grać w ich stronę.
Dodatkowo puszczam 2-1 ⛔ dla Astralis po kursie 4.33, co tak samo ma spore szanse na plus. Grane w b365
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
Naprawdę polecam pogranie dzisiaj Optic @3,25 ✅ , albo Optic +1,5 mapy @1,61 ✅ . Grają magicznie na tym turnieju, jadą wszystkich jak chcą. Jak dla mnie mecz 50/50, po prostu value. Kursy z bet365 edit: ✅ ✅ Brawo OpTic, brawo NAF, świetny mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
e; cóż, wielkie zaskoczenie, pozamiatali optici, szacunek, ale mimo wszystko handi na trainie siadło, udało sie zagrać przed meczem, wiec DW odpuściłem ✅✅
Wygrana Astralis była dla mnie żadnym zaskoczeniem, zaskoczeniem natomiast było to, ze wygrali tak łatwo z drużyna jaka jest sk. Faze wczoraj traina całkowicie przespali, zaczęli budzić sie gdy było juz za późno. Było czuć brak formy raina, do tego widoczne były rownież braki AIMowe karrigana. Nie chce umniejszać optic, ale naprawde mieli duzo szczęścia z ta drabinka. Najpierw myszy, które formy zgubiły juz jakiś czas temu i dalej jej nie odzyskały - przegrywanie 5v3, 5v2, nie zabijanie w plecy. Potem Faze, które widać było co zrobili. Wydaje sie ze zlekceważyli przeciwników i nie spodziewali sie z ich strony takiej agresji w grze. Dostali lanie na jakie zasłużyli. Ale to Astralis zasługuje na zwycięstwo w tym turnieju. Pokonali dwie najlepsze drużyny świata na chwile obecna. Gla1ve odmienił te drużyne w niesamowity sposób. Graja jak z nut, uzupełniają sie nawzajem i ku mojemu zdziwieniu, są w stanie pokonać najlepszych nawet jeśli devicowi nie idzie. Są zespołem kompletnym. Jest zgranie, jest skill, są lepiej podejmowane decyzje. Ta drużyna to zwycięska drużyna. Jednak zwycięstwa po 1,33 nie ma nawet co ruszać. Chciałbym ze swojej strony zaproponować handicap -3,5 rundy na mapę Astralis, tylko trzeba poczekać na mapy, bo nie wiadomo czy to bedzie 1 czy 2 mapa. A jeśli po ogłoszeniu map handicapu na rundy juz nie bedzie, to 2-0 dla Astralis. Mapy na których optic czuje sie najlepiej to tak samo mapy Astralis. Jeśli uda sie uniknąć nuke na którym wydarzyć moze sie wszystko i cobblestone (teoretycznie najsłabsza mapa Duńczyków, choć gdyby nie dwie tragiczne rundy pod koniec z NIP to by go wygrali) to szedłbym wlasnie w te strone. Na te chwile nie ma na nich mocnych. Jeśli NIP i SK nie dali rady, to z całym szacunkiem, ale tym bardziej nie da rady Optic
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mapy na których optic czuje sie najlepiej to tak samo mapy Astralis. Jeśli uda sie uniknąć nuke na którym wydarzyć moze sie wszystko i cobblestone (teoretycznie najsłabsza mapa Duńczyków, choć gdyby nie dwie tragiczne rundy pod koniec z NIP to by go wygrali) to szedłbym wlasnie w te strone. Na te chwile nie ma na nich mocnych. Jeśli NIP i SK nie dali rady, to z całym szacunkiem, ale tym bardziej nie da rady Optic
Mogę Ci już teraz powiedzieć że cobbla nie będzie, bo to mapa którą Astralis wywala jako pierwszą. Optic pewnie wywali miraga.
Gdybym miał strzelać jakie będą mapy to wybrałbym cache, train i pewnie dust.
Przypominam że na stronie eleague.com mapy są podawane ze znacznym wyprzedzeniem niż na hltv.

Edit: Zwracam honor ????

Train, Cobblestone, Overpass
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom