>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Dreamhack Winter - Jönköping

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Turniej: DreamHack Winter Jönköping
Gra: Counter Strike:Global Offensive
Rodzaj: LAN
Data: 24.11-26.11
Miejsce: Jönköping, Szwecja
Pula nagród: 100.000$
Polski stream:
https://www.twitch.tv/izakooo
Drużyny biorące udział w turnieju:
Kinguin
FlipSid3
Gambit
OpTic
GODSENT
Cloud9
Renegades
dignitas
 
darktwistedfan 27

darktwistedfan

Użytkownik
Hej to mój pierwszy post na forum choć korzystam już z niego dłuższy czas ????
Dorzucam informację o wynikach grup i listę meczy na dzisiaj w linku :
Wyniki po meczach grupowych bo1
Lista meczy
Kinguin pozytywnie zaskoczyło Dignitas pokonując drużynę duńczyków na jednej z ich najmocniejszych map. Tak się złożyło, że jest to również najmocniejsza mapa Kinguin i skutecznie wykorzystali słabszy trzon Dignitas na B-site.
Przechodząc dalej bliski mecz między Renegades i C9. Chłopaki z Australii nie mogą być lekceważeni pomimo stosunkowo mniejszego odsetku udziału w dużych turniejach. Dalsze mecze dla mnie bez zaskoczeń Godsent 1:0 Flipsid3 i Gambit 1:0 OpTic można było złapać value beta po kursie 2.75 w tym drugim meczu co zresztą uczyniłem ???? .
Ekipa Pronaxa&#39; wydaje się że powoli wraca do starej formy i możliwe że wygrają cały ten turniej a póki co moje typy na jutrzejsze mecze:
Dignitas - Flipside 2:0
Nie widzę tu dużego potencjału na upset a raczej sweep. Pula map duńskiej drużyny jest napewno większa i wykorzystają veto na swoją stronę
Cloud9 - OpTic 2:0
Możliwe, że drużyna OpTic wygra 1 mapę ale jestem przekonany, że również zobaczymy szybki mecz z wygraną C9

Jeżeli podajesz jakiś typ to obowiązkowo musisz także wspomnieć o kursie na Twoją propozycję i najlepiej podać, z oferty którego bukmachera korzystasz w danym wypadku. Do tego przydałoby się bardziej rozwinąć myśl i o każdym meczu napisać coś więcej dokładnie przedstawiając sytuację./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kinguin zalicza comeback po przegranej pierwszej mapie przeciwko FlipSid3 i awansuje z grupy! Szczególnie na uwagę zasługuje przebieg meczu na mapie Mirage, od stanu 1-6 Szpero i spółka wygrali 15 kolejnych rund! Oby tak dalej, trzymajmy za nich kciuki!
 
darktwistedfan 27

darktwistedfan

Użytkownik
Dzięki za wypisanie ważnych uwag odnośnie pisania postów. Postaram się dokładniej opisywać moje typy w przyszłości ???? . Kursów oraz buka nie podałem bo niestety ale mecze nie były jeszcze wystawione. A teraz przechodząc do wyników z dzisiejszego dnia.
Dignitas przegrało 1-2 po trzech bardzo wyrównanych mapach (14-16,16-13,14-16) - zabrakło rund po stronie CT na train i na nuke. Nie byli w stanie złapać dobrego rozpędu a ich ekonomia leżała co było głównym powodem przegranej. Wydaje mi się, że mogą być już trochę zmęczeni podróżowaniem z tygodnia na tydzień i potrzebują wrócić do domu odpocząć, rozwinąć dalej swoje zagrywki i zgranie.
C9 potwierdziło swoją wyższość nad resztą drużyn z NA i tak jak pisałem wygrali gładko 2-0. Nie mam tutaj zbyt wiele do napisania bo niestety ale reszty meczy nie oglądałem.
W dzisiejszych spotkania zobaczymy Kinguin vs Renegades i Godsent vs Gambit. Wyników mogę się tylko domniemywać, dlatego nie zamierzam wprowadzać nikogo w betowanie w ciemno. Mam tylko nadzieję, że zobaczymy dobry mecz ze strony polaków i cicho liczę na Gambit. Przekonamy się co mają nam do pokazania już niedługo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom