>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] DreamHack Open Winter 2015

Status
Zamknięty.
makos11 815

makos11

Użytkownik
Polecam pograć te ako bo jest bardzo solidne
Envy vs Luminosity ⛔
typ: envy -1.5
kurs: 1.47
buk: pinek
Envy po słabym starcie turnieju gdzie przegrali z nipem zmierzą się teraz z brazylijską formacją. Będą chcieli zamazać plamę ze słabego występu i pokazać, że będą liczyli się w walace o triumf w tym turnieju. Luminosity z fnatic zagrało fatalnie i zostało totalnie osmieszone. Dwie zmiany, które zaszły w tym teamie są jak dal mnie na minus. Nie sądzę, aby postawili opór dla francuzów wygrywając mape. Widzę tu pewne 2-0 dla Happiego i spółki
Liquid - Legacy ✅
typ: -1.5 Liquid
kurs: 1.57
buk: pinek
Liquid nieoczekiwanie dostało do 0 z Tsmem. Takiego wyniku na pewno nikt nie przewidywał,a le stało się. Każdy dzień działa na ich korzyść, gdyż klimatyzują się w europie. Jak dla mnie Legacy zagrało tak naprawdę słabo z VP , tylko nasi rodacy przegrywali głupie rundy i ten mecz mogli skonczyc 16-6 a przeciągało się dosyć sporo. Ten bet dla mnie to mega pewka i polecam zagrać
Ja gram grube ako z tych dwóch spotkań
1.57 x 1.47
ako 2.3 Polecam ! ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Radzę uważać z tą pewnością w stronę liquid. Są oni bodajże po trzech lanach, teraz czwarty więc zmęczenie daje się we znaki. Inna sprawa ma się z zespołem Legacy. W Szwecji są od dwóch tygodni, mieli bootcamp i trenowali z europejskimi zespołami. Myślę, że na bootcampie skupili się na analizie gry liquid gdyż wiedziel, że z vp będzie im ciężko. Liquid na 95% nie wie jak gra zespół z Nowej Zelandii gdyż po 1: nie mieli czasu na analizę, 2: jest bardzo mało ich meczy do obejrzenia.
Podsumowując uważam, że mimo wszystko większe szanse na zwycięstwo ma liquid. Jest to mecz 60/40 z korzyścią dla lq a przeliczniki u bukmacherów mówią co innego więc spróbuję z tego skorzystać i liczyć ze szczęście dopisze zespołowi Legacy. Stawiam na zespół Legacy po kursie @4.0 w BAH.
Dodatkowo do ako dokładam zwycięstwo envy w starciu z LG. Zespół brazylijski po zmianie dwóch zawodników, muszą się zgrać i to nie jest jeszcze ich czas. Dobry typem jest jeszcze 2:0 dla bagietek jednak nie czuję tego i wolę zagrać dość pewnie na envy.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Radzę uważać z tą pewnością w stronę liquid. Są oni bodajże po trzech lanach, teraz czwarty więc zmęczenie daje się we znaki. Inna sprawa ma się z zespołem Legacy. W Szwecji są od dwóch tygodni, mieli bootcamp i trenowali z europejskimi zespołami. Myślę, że na bootcampie skupili się na analizie gry liquid gdyż wiedziel, że z vp będzie im ciężko. Liquid na 95% nie wie jak gra zespół z Nowej Zelandii gdyż po 1: nie mieli czasu na analizę, 2: jest bardzo mało ich meczy do obejrzenia.
Podsumowując uważam, że mimo wszystko większe szanse na zwycięstwo ma liquid. Jest to mecz 60/40 z korzyścią dla lq a przeliczniki u bukmacherów mówią co innego więc spróbuję z tego skorzystać i liczyć ze szczęście dopisze zespołowi Legacy. Stawiam na zespół Legacy po kursie @4.0 w BAH.

Dodatkowo do ako dokładam zwycięstwo envy w starciu z LG. Zespół brazylijski po zmianie dwóch zawodników, muszą się zgrać i to nie jest jeszcze ich czas. Dobry typem jest jeszcze 2:0 dla bagietek jednak nie czuję tego i wolę zagrać dość pewnie na envy.
Wydaje mi się, że zmęczenie w esporcie nie ma takiego wielkiego znaczenia. Wiadomo, że znużenie grą po kilku lanach z rzędu w pewnym momencie dotyka każdego, ale dla drużyny z liquid przyjazd na tak poważny lan to coś bardzo ważnego.
Mecz 60-40? Nie sądze, ale każdy ma swoje zdanie. Liquid nie musi specjalnie analizować ich gry. Oni samym &#39; aimem &#39; ich zajadą. Jak dostajesz dzień wczesniej od kogoś 16-0 to starasz się zacierać to i wtedy z reguły zależy Tobie na każdej rundzie. Nie będzie zlekceważenia. Mimo wszystko życze powodzenia w typie
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Wydaje mi się, że zmęczenie w esporcie nie ma takiego wielkiego znaczenia. Wiadomo, że znużenie grą po kilku lanach z rzędu w pewnym momencie dotyka każdego, ale dla drużyny z liquid przyjazd na tak poważny lan to coś bardzo ważnego.
Mecz 60-40? Nie sądze, ale każdy ma swoje zdanie. Liquid nie musi specjalnie analizować ich gry. Oni samym &#39; aimem &#39; ich zajadą. Jak dostajesz dzień wczesniej od kogoś 16-0 to starasz się zacierać to i wtedy z reguły zależy Tobie na każdej rundzie. Nie będzie zlekceważenia. Mimo wszystko życze powodzenia w typie
Zmeczenie w esporcie ma znaczenie ???? Wystarczy spojrzec na Vp. Podchodzili do kazdego lana,zamiast jednego odpuscic i sie przygotowac i widac efekty.
Liquid to jezdzcy bez glowy. Skill maja, ale czasami przez &quot;glupie&quot; zachowania i rushy traca przewage. Idiotyzm ruszac ten mecz po 1.12.
Od siebie polecam typ na Envy. Powodzenia !
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Po tym co wczoraj pokazało luminosity wchodzę bez skrupułów w 2:0 dla Enyus. Brazylijczycy grali tak beznadziejnie i bez pomysłu, że żal było na to patrzeć. Wyglądało to tak, jakby po pierwszych przegranych rundach obrazili się na grę, lub zaczęła się jakaś spina w drużynie, bo każdy grał jak chciał, roszowali głupio prosto pod granaty i karabiny fnatic. Dramat. Zmiany w składzie na kilka dni przed tak wielkim turnieju jak widac nie sprawdziły się.
Envyus nie gra swojego najlepszego csa, tak przynajmniej wydaje się po pierwszym meczu. Ale mimo to gra bardzo solidnia, wygraliby z NiPem gdyby ten nei postawił mocnych warunków. Takie lumiosity to powinien być pryszcz dla bagietek. Jedyne co tu może zepsuć typ, to nagła zmiana mindsetu luminosity, ale to mało prawdopodobne.
2:0 Envyus b365 @1.57 - kurs na pewno value
P.S. Liquid nie miałem zamiaru ruszać, ale przy 5:0 dla nich na pierwszej mapie becik miał jeszcze otwarty zakład na 2:0 po 1.61 ???? . Oby weszło i nie było zwrotu.
⛔ Żenada pierwsza mapa w wykonaniu francuzów, grali jakby ktoś im kazał ???? .
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Zmeczenie w esporcie ma znaczenie ???? Wystarczy spojrzec na Vp. Podchodzili do kazdego lana,zamiast jednego odpuscic i sie przygotowac i widac efekty.
Liquid to jezdzcy bez glowy. Skill maja, ale czasami przez &quot;glupie&quot; zachowania i rushy traca przewage. Idiotyzm ruszac ten mecz po 1.12.
Od siebie polecam typ na Envy. Powodzenia !
Ma, ale nie aż takie dużee. Wspominasz sytuacje gdzie grali około 6 lanów z rzędu, a tu zawodnicy liquid grają dopiero 4 + końcówka sezonu i dla nich jeden z dwóch najważniejszych lanów w tej końcówce. a z VP była wtedy inna sytuacja bo na koniec były mniejsze lany i motywacja mniejsza.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Mecz się skończył, u mnie niestety na -. Legacy miało fajne pomysły, wiedzieli jak się ustawiać jednak aimowo nie dorównywali rywalom, skracali przez smoke i wynik jest jaki jest.
W meczu vp - liquid stawiam na vp, amerykański zespół nie przekonał mnie do siebie.
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Mecz VP -Liquid obie drużyny mogą wygrać, dlatego osobiście planuję stawiać na dane mapy niż wynik przed meczem.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Mecz VP -Liquid obie drużyny mogą wygrać, dlatego osobiście planuję stawiać na dane mapy niż wynik przed meczem.
Wygra vp albo wygra likłuid jak mówił klasyk na forumku.
Jednak tu zdecydowanie wygrają Polacy. Liquid popelniało sporo błędów, których legacy nie wykorzystało, ale vp to zrobi z zimną krwią, bo są poprostu lepsi. Tu nie ma nawet promila szans(czyt. Iran 1-3 Polska) na przegraną Virtusow.

Ez 2-0 będzie.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Tak dzisiaj liquid grało jak jeźdźcy bez głowy, wygrali tylko dzięki aimowi a nie myśleniu i taktykom, bo robili straszne głupoty często. Myślę, że VP to wygra oni zawsze lubią grać z amerykańskimi druzynami. Wrócił snax i tak łatwo jak przed tygodniem liquid mieć nie będzie. Kurs 1.33 ✅ jak najbardziej do zagrania w dublu, 2:0 jak kolega wyżej proponuje też do singla po kursie 2.1 ✅
Ale jak pokazał dzisiaj mirage Envyus - luminosity mecz meczowi mocno nierówny na tym turnieju.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Atmosfera w drużynie bagietek widać nie ciekawa, nie rozmawiają ze sobą, grają indywidualnie. Ode mnie leci zakład na live na zwycięstwo LG po kursie @3,0.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Atmosfera w drużynie bagietek widać nie ciekawa, nie rozmawiają ze sobą, grają indywidualnie. Ode mnie leci zakład na live na zwycięstwo LG po kursie @3,0.
8-7 w CT wygrało EnVyUs cobble to mapa Terrorystów. Raczej wygrają tą mapkę, na moje to lepiej zamknąć przy wyniku 8-7 jeśli chociaż na 0 będziesz
@EDIT
No i tak się stało, teraz ważna mapa, lepiej dla EnVyUs żeby zaczęli w TT i tam zrobili minimum 6 rund. Potem niech apEX bierze autokampe (scar-20) i niszczy ich jak w dogrywkach z G2 na ostatnim majorze ????
@EDITv2
8 rund w terrorystach Lumitosity to bardzo dobry wynik, ważne pistolety jak EnVyUs przegra pierwszą rundę i posypią się dwie następne force i eco to będzie chyba pozamiatane i z NiPem zobaczymy Brazylijczykow
Team EnVyUs vs. Luminosity Gaming @ 2.14 marathonbet
LIVE
po wygranych pistolach
z HP po pistolach wygranych przez LG był kurs 2.14 ✅
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
NiP vs. Luminosity @ 1.39 Marathonbet / @ 1.384 pinek / @ 1.37 Uni w sekcji live ⛔ niestety minus, ale mecz zaje**sty gg
Starcie bo3, więcej map jest po stronie Szwedów. Oba zespoły wygrały z słabo sprawującym się EnVyUs, NiP 16-8 na mirage, Luminosity 2-1 (mirage WIN; cobble LOSE ; inferno WIN). Ciężkim zespołem do porównania są Francuzi, gdyż zagrali totalne dno. Dzień wcześniej Brazylijczycy zagrali z innym Szwedzkim, teamem mianowicie z Fnatic z którymi przegrali 16-0. Ale dość teorii i statystyk.
Lumi grało dziś ciężki dla siebie mecz który kosztował ich pełno adrenaliny i emocji, teraz ochłonął i znów mecz po 3 godzinach. To jak ze sportowcami który po rozgrzewce ochłoną, potem ciężej jest wejść znów w obroty.
NiP mogło odpoczywać i przeanalizować trzy mapki i ustawienia przeciwników. Szczególnie waitpointy w CT na inferno, dość nietypowe które teraz będą na pewno sprawdzane.
Myślę że NiP nie jest tak aimową drużyną jak Fnatic i że nie zmiotą przeciwników 16-0, ale wygrać śmiało mogą. Każdy wie że lubią sobie &quot;po*****ić&quot; po stronie terrorystów, sprawdzać każdą miejscówkę i wyciągać pojedyncze fragi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Wczoraj vp siadło, nip niestety nie dał rady. Dzisiaj kolejne mecze więc trzeba wyciągnąć trochę złotówek od buka.
Fnatic vs Virtus.pro 2 @3.4
Szwedzi na tym lanie grają bardzo ładnego cs&#39;a. Dwie gładkie wygrane z LG i NIP. Wczoraj mieli dzień wolny, na pewno oglądali spotkanie Polaków i analizowali je.
Virtus.pro wczoraj w meczu z lq pokazali jak powinno grać się zespołowo, wychylali we dwóch na przeciwnika, robili pułapki, sporo fejkowali. Każdy zawodnik grał to co powinien.
Mecze VP vs fnatic zawsze są wyrównane, Polacy nauczyli się grać na Szwedów. Jeżeli dzisiaj virtus.pro będzie grało to co wczoraj to mają duże szanse na zwycięstwo. Ja po tym kursie stawiam na Polaków, ponieważ wydaje mi się że mogą to wygrać. Dla mniej odważnych +1.5 w BAH po kursie @1.76. Powodzenia!
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Zwycięzca Faceit finals 2015 - Fnatic ✅
Ponownie wystawiony do oferty typ na zwycięzce DreamHack Winter 2015 w bet365 (całoroczniak).

Wcześniejszy typ EnVyUs nie zdał rezultatu, więc dziś stawiam na gospodarzy czyli Szwedzką formację Fnatic. Póki co grają najrówniej i najlepiej skilowo. A przede wszystkim widać jak siedzą w tych budkach i cieszą się z gry, zmiana w drużynie wyszła zdecydowanie na plus.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Zgadzam się, że VP wczoraj zagrało bardzo dobrze, zespołowo, tak jak powinni grać zawsze. Tylko, że wczoraj mieli za rywala wg mnie najsłabszą druzynę na turnieju nie licząc elevate. Dzisiaj niestety najprawdopodobniej fnatic zje ich przede wszystkim aimowo. To co ograli dotychczas to była miazga i z taką grą to są znowu top1 bezapelacyjnie. Tylko tutaj znowu pozostaje sprawa tego, czy dzisiaj zaprezentują się podobnie jak w czwartek, czy coś im się odmieni jak już niektórym drużynom podczas tego turnieju. Zatem rozum mówi fnatic i to 2:0, serce jednak wierzy, że VP powalczy.
Dlatego stawiam 2:0 Fnatic @2.1 b365, bo kierować trzeba się rozumem w bukmacherce. Oczywiście najgorszy z mozliwych wyników to będzie 2:1 dla Fnatic ????
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
TSM @ 1,30
Bet365
LG bardzo pozytywnie wczoraj zaskoczyło.Po pierwszym meczu z fnatic gdzie dostali do zera nie przypuszczałbym w życiu,że ograją Envy i NiP.Mecz z Nipem był świetny ale też na cachu popełniali pod koniec sporo prostych błędów.Dzisiaj myślę,że będzie powrót do normalności i TSM ogra ich swoją solidną grą i doświadczeniem.Drugi taki dzień pod względem skilla nie powinien się powtórzyć Brazylijczykom.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
fnatic
1.3

fnatic 2-0
2.0

@365
Co tu dużo gadać, mimo że Brazylijczycy doszli do finału to nie mają szans przeciwko fnatic i już nawet nie chodzi o to 16-0 z pierwszego meczu. Olof w kapitalnej formie przeciwko virtusom, podobnie XXL brothers czyli flusha z JW, dennis &gt; pronax. Nawet nie do końca wiem co więcej pisać, bo to powinien być mecz &quot;do jednej bramki&quot;. Easy peasy lemon squeezy dla fnatic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom