>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO Dreamhack Open Fall 2020

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jedziemy dalej z typami na DreamHacka, dzisiaj to już się nie spóźnię na pierwszy mecz o 13 :)

Vitality - NIP
bez zbędnych ceregieli obstawiam Francuzów. Tak jak G2 Esports stawiam w pierwszej kolejności, że przegrają tak wręcz przeciwnie Vitality to dla mnie faworyt do zwycięstwa. Nie inaczej będzie dzisiaj. Szwedzi nie powinni miec podjazdu do ekipy ZywOo ale dla bezpieczeństwa nie gram 2:0, tylko po prostu zwycięstwo Vitality.

GODSENT - Sprout
tak jak pisałem wczoraj - niestety dycha i snatchie będą musieli uznać wyższość rywali.

Ostatni mecz North - Heroic to powinna być formalność. Heroic jest skillowo i taktycznie o klase wyżej od swoich dzisiejszych rywali.

UWAGA!!
Do tych trzech meczów z DH dokładam jeszcze zwycięstwo Natus Vincere przeciwko forZe podczas IEM'a :)
zatem kupon prezentuje się następująco:

Vitality + GODSENT + Heroic + Natus Vincere
AKO: 4.63 eWinner
nie doceniłem Polaków :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wczoraj 2/4. GODSENT podjęło przynajmniej jakąś walke, ale Navi przegrało 2:0 niestety.

Dzisiaj widze to tak:
Astralis + OG + FaZe Clan
@3.66 eWinner


Jeżeli ktoś ma inne zdanie bardzo proszę się wypowiedzieć, może uchroni to innych użytkowników przed przegranym kuponem :D
Ale po kolei zaczne dlaczego chciałbym tak obstawić.
Astralis mimo, że z es3tag'iem - wygrywa wszystko. Powinni dzisiaj zdominować Szwedów. Uważam, że jedyną szansą dla fnatic jest mapa inferno a na innych to ekipa Astralis prezentuje się lepiej.
G2 - OG. Oczywiscie typuje OG bo tak jak mówiłem G2 Esports mnie nie przekonuje i z góry obstawiam przeciwko im.
Ostatni mecz stawiam na FaZe. Ale FaZe musi zagrać tak jak podczas IEM New York. Udowodnili wówczas, że ciągle mają mega potencjał. DreamHacka natomiast zaczęli z problemami ale myślę, że z NIP'em powinni sobie poradzić. Szwedzi wczoraj przeciwko Vitality zagrali tragicznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
husarz22 husarz22 Gram to samo ale grając to na fortunie masz kurs 4,67 z bonusem 1,14.

Już nie spamując dodam, że gram Under killi na Pana Jackza. Jest on żenujący na tym turnieju, nic mu nie wychodzi, gra jako baiter i nic ciekawego nie pokazuje. Jak dobrze wejdzie w mecz i rywal ma kilka rund eco to coś tam pozabija i to w miarę wygląda. Tutaj raczej ciężka przeprawa, kto chcę niech sobie sprawdzi jego statystyki na tym turnieju, ja niestety nie mam czasu teraz. Także polecam Under 34,5 killa Jackza w meczu G2-OG. Kurs 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
G2-OG
over 2.5 @1.87 totalbet
close, ale issa sam wykerował 2 mape :(
G2 ostatnio jak na siebie gra całkiem dobrze, za to OG tak średnio bym powiedział. Wydaje mi się, że jak to bywa między nimi skończy się na 3 mapach.
G2 @2.19 totalbet
Mnie za to nie przekonuje OG ostatnimi czasy:) G2 jak mówię gra nieźle, ugrywa mapy dużo lepszym i gdyby troszkę więcej koncentracji w kluczowych momentach i nie podpalania się przy prowadzeniu to wygraliby chociażby z BiG. Jeśli nexa dojedzie na mecz, a kennyS utrzyma formę, to wydaje mi się że G2-1OG.

Co do Faze, też wydaje mi się, że to wygrają. NIP jakoś tak słabo, wygrali na słabe ENCE i przeciętne SPROUT.
Do tego gram, Forze +1.5 i over 2.5 z VP. Navi 2-0. Spirit 2-0. Nemiga-Gambit o2.5
Z fartem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Wczoraj 2/4. GODSENT podjęło przynajmniej jakąś walke, ale Navi przegrało 2:0 niestety.

Dzisiaj widze to tak:
Astralis + OG + FaZe Clan
@3.66 eWinner


Jeżeli ktoś ma inne zdanie bardzo proszę się wypowiedzieć, może uchroni to innych użytkowników przed przegranym kuponem :D
Ale po kolei zaczne dlaczego chciałbym tak obstawić.
Astralis mimo, że z es3tag'iem - wygrywa wszystko. Powinni dzisiaj zdominować Szwedów. Uważam, że jedyną szansą dla fnatic jest mapa inferno a na innych to ekipa Astralis prezentuje się lepiej.
G2 - OG. Oczywiscie typuje OG bo tak jak mówiłem G2 Esports mnie nie przekonuje i z góry obstawiam przeciwko im.
Ostatni mecz stawiam na FaZe. Ale FaZe musi zagrać tak jak podczas IEM New York. Udowodnili wówczas, że ciągle mają mega potencjał. DreamHacka natomiast zaczęli z problemami ale myślę, że z NIP'em powinni sobie poradzić. Szwedzi wczoraj przeciwko Vitality zagrali tragicznie.
Tragiczne to Faze, na pierwszą mapę nie dojechał broky. Potem 2x 3v2 after plant loose w dogrywce. 100% zasłużona porażka. Jak widać IEM New York był tylko wypadkiem przy pracy :D Jutro będziemy mięli kompletny clash of trash g2-faze :D
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Tragiczne to Faze, na pierwszą mapę nie dojechał broky. Potem 2x 3v2 after plant loose w dogrywce. 100% zasłużona porażka. Jak widać IEM New York był tylko wypadkiem przy pracy :D Jutro będziemy mięli kompletny clash of trash g2-faze :D
no niestety. Ale nie traciłem nadziei , cały czas myślałem ze Faze jest w stanie ugrac tego overpassa. To jak rain z brokym ugrali runde na 21:21 przeciwko 4 graczom z NIP'u czułem że juz ich mają. Ale skończyło się 25:22. Wiecie co, ja osobiście odpuszczam G2 vs FaZe natomiast jeżeli już musiał bym pograć to zastanowiłbym się nad FaZe bo mimo wszystko kurs 2.0 na nich nie wygląda tak źle.

Kupon na dzisiaj:
Vitality + Heroic + North handicap +1,5 mapy + NIP handicap +1,5 mapy
AKO: 4.34 eWinner


Po wczorajszym meczu FaZe ręce mi juz opadły :D Wszystko ładnie powchodziło oprócz tego ostatniego meczu. Trudno, taka jest bukmacherka. Jadę dalej, może dzisiaj się uda :)
Będę konsekwentnie grał na Vitality. Są faworytem nie ma co sie oszukiwać. Nie wykluczam tutaj 3 map, jednak przewaga jest po stronie francuzów.
Heroic to całkiem inny zespół niż GODSENT. Jeszcze raz zagram przeciwko Sporut. Ostatnio dycha zagrał kosmiczny mecz a w kluczowym momencie czyli na ostatniej mapie de_nuke pokazał swój potencjał. Dzisiaj będzie zdecydowanie trudniej więc stawiam na Duńczyków.
North ma mocne vertigo a GODSENT powinni wywalić najpierw dust2 więc licze na to, że ekipa North wygra przynajmniej jedną mape.
NIP mnie pozytywnie zaskakuje na tym turnieju. Również powinni ugrać jedna mape na OG, które gra raz lepiej raz gorzej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ktoś mógłby wytłumaczyć czy mecz G2 vs Faze ma jakąś wartość wysoką? Jednym słowem czy ten mecz jest o pietruchę czy jednak jest dosyć ważny?
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Ktoś mógłby wytłumaczyć czy mecz G2 vs Faze ma jakąś wartość wysoką? Jednym słowem czy ten mecz jest o pietruchę czy jednak jest dosyć ważny?
Grają o punkty RMR i kwalifikacje do majora w RIO. https://liquipedia.net/counterstrike/Regional_Major_Rankings/2020/Rio/Europe
Tu masz aktualną tabelę punktów. Za 9 miejsce jest 1250 pkt, za 12 miejsce 781. Powinno im zależeć, żeby ugrać jak najwięcej, więc raczej odpuszczania nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Jakieś rozkminy na dziś? Ja bym szedł coś w stronę Heroic, NiP, Astralis i Godsent. Do tego grają Forze-Nemiga i Navi-Gambit w IEM NY.
W Navi Perfecto ma covid i nie czuje się najlepiej od kilku dni, ale z Espadą nie zagrał najgorzej. Nemiga ostatnio w formie, a Forze lubi dropnąć mapkę. Coś w stylu +1.5 w stronę dogów i ewentualnie o2.5 w tych meczach wydają się prawdopodobne. Podoba mi się jak NiP zaczęło grać. Mają dużą szansę na fnatic +1.5 powinno wejść napewno. Big słabo, Heroic ma problemy z wygrywaniem własnej mapy, ale tu oba teamy mają duży potencjał i może iść 2-0 0-2. Jeszcze pomyślę i dam znać w co idę razem z kursami :)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzień dobry!
Kolejny dzień DH przed nami a co za tym idzie, czas na kolejne typy. Dzisiaj troszeczkę trudniejsze mecze do obstawienia więc na pewno nie dam wszystkich do jednego kuponu. Napisze co gram w danym meczu a kupony będą w moim temacie, max 2-3 spotkania w jednym AKO.

BIG - Heroic
tutaj zgadzam się z bukmacherami i również uważam, że Heroic jest faworytem. Podnieśli się po niespodziewanej porażce z G2 i wygrali kolejno z North i Sprout. Byli też bliscy pokonania Astralis, o tym nie można zapominać. Za to BIG obniżyło troche loty. Wczoraj próbowali coś ugrać na Vitality, mieli dobre momenty ale to nie wystarczyło. Uważam, że na ten moment Heroic gra lepszego CS'a i ma więcej jakości w tym co robi.
typ: Heroic @1.70 STS

fnatic - NIP
Szweckie derby, to co bardzo lubię oglądać :) Idę w stronę fnatic. Okej, może NIP zaczęło grac lepiej ale to fnatic ich ostatnio zdominowało podczas ESL Pro League. Porównując składy obu drużyn uważam, że fnatic ma bardziej skillowych zawodników. Dodatkowo lepiej grają inferno i jeśli je wygrają to juz bedzie połowa sukcesu a ta mapa powinna zostać wybrana.
typ: fnatic @1.70 STS

North - FaZe Clan
Duński zespół chyba się w końcu obudził. Uważam, że Faze nie będą miec z nimi łatwego meczu dlatego poszukam wygranej mapy przez North. FaZe gra mocno w kratkę.
typ: North handicap (+1,5) mapy @1.50

Astralis - Vitality
odpuszczam. Dlatego, że z założenia gram w stronę Vitality ale przeciwko Astralis wolę sie wstrzymać.

GODSENT - G2 Esports
jak już ostatnio pisałem gram przeciwko G2 Esports. Kto pograł wczoraj Faze (ja sobie dałem spokój) moze byc mega zadowolony bo kurs 2.0 wszedł. Jest to dość spore ryzyko ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)
typ: GODSENT @2.40 STS
 
Ostatnia edycja:
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Znów zgodzę się z Tobą ze wszystkim może oprócz tego, że liczyłem na większy kurs na NiP i wtedy wolałbym chyba +1.5 mapy NiP niż cały mecz Fnatic. G2 oglądam od początku i są oni żenującą drużyną. Gdyby nie popisy Huntera na kilku mapach to by było naprawdę słabo. KennyS bez formy, nexa raz 7 killi raz 20. Zaskoczył mnie Dust2 na Astralis, powiem szczerze, że troche zainwestowałem a Francuzi tam zgnietli najlepszy skład w historii. Ale to tylko chwilowe wybryki jak dobrze się mecz zacznie. 50/50 z Godsent także +1.5 mapy pobiorę :)
Odnośnie killi polecam granie przeciwko Tabsenowi z Syrsonem lub po prostu under 39.5 killa na ewinnerze.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
fnatic - NIP
Ja za to muszę się nie zgodzić. 16-14 i 16-11 na ESL Pro League to dla mnie nie jest dominacja, szczególnie że NIP grało z trenerem, który zrobił 18 fragów na 2 mapy. Za niego wrócił nawwk, który jak odpali to nie będzie co zbierać. Moim zdaniem właśnie to NIP ma bardziej skillowy team i idę w ich stronę w tym meczu.
NIP @2.15 totalbet

GODSENT - G2 Esports

Tutaj myślę podobnie, ale bezpieczniej
Godsent +1.5 @1.4 totalbet

Astralis - Vitality

Oba teamy w formie, będzie ciekawy meczyk. Mają dośc podobny map pool i wydaje mi się, że to pójdzie do 3 mapy.
Vitality +1.5 @1.45 totalbet
o2.5 1.95 @ totalbet


Dodatkowo gram Gambit +1.5 z Navi.Electronic wykerował 2 mapke :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Astralis - Vitality - DW 2:1 3,30
Obie drużyny są w naprawdę dobrej formie. Można powiedzieć, że Astralis wraca na swoje dobre tory i ponownie niszczy rywali. Jednakże dzisiaj mają ciężką próbę przeciwko Vitality. Na pewno w szeregach francuzów bardzo nierówno gra Zywoo. Powoli się obawiam, że spada w cień swojej dawnej równej i wysokiej formy. Jednakże to nadal Zywoo, zawodnik który może wystrzelić i pokazać klasę. W barwach Astralis mamy równy i solidny skład. Mimo wszystko mappool sprzyja Astralis, ale są mapy gdzie faworytem będzie Vitality. Myślę, że swoją mapę powinni Francuzi ugrać, co daje nam szanse na wejście typu, czyli wygranie Astralis wynikiem 2:1.

GODSENT - G2 Esports - G2 1,57
Fatalna forma G2 Esports, ale nadal uważam ich za dużo lepszą drużynę od Godsent. Ci są ostatnio w fajnej formie, ale KennyS i Hunter jak zagrają na 80% mogą wygrać to spotkanie. Ja gram czysty Win G2

Fnatic - NIP - Więcej niż 2,5 mapy 1,95
Derby Szwecji. Fnatic doświadczona drużyna, ale nie uważam ich za super kocurów. Krimz i Brollan to najsilniejsze punkty Fnatic, natomiast NIP posiada skład który uważam za naprawdę mocny, ale nierówny. Spodziewam się wyniku 2:1 dla którejkolwiek z drużyn, dlatego idę w więcej niż 2,5 mapy.

Faze - North oraz Heroic - BIG
Uważam za mecze bez głębszej analizy. FaZe powinno pokonać North (Ci są fajną drużyną, ale tylko na papierze) natomiast w meczu Heroic - BIG zbyt dużo leży w rękach BIG. Jeżeli Syrson, Xantares i Tabsen zagrają na wysokim poziomie (a na to ich stać) to powinni wygrać. Jeżeli nie będzie ich (a grają nierówno) to Heroic to weźmie. Ryzykowałbym powyżej 2,5 mapy, ale to tylko strzał.
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Astralis - Vitality - DW 2:1 3,30
Obie drużyny są w naprawdę dobrej formie. Można powiedzieć, że Astralis wraca na swoje dobre tory i ponownie niszczy rywali. Jednakże dzisiaj mają ciężką próbę przeciwko Vitality. Na pewno w szeregach francuzów bardzo nierówno gra Zywoo. Powoli się obawiam, że spada w cień swojej dawnej równej i wysokiej formy. Jednakże to nadal Zywoo, zawodnik który może wystrzelić i pokazać klasę. W barwach Astralis mamy równy i solidny skład. Mimo wszystko mappool sprzyja Astralis, ale są mapy gdzie faworytem będzie Vitality. Myślę, że swoją mapę powinni Francuzi ugrać, co daje nam szanse na wejście typu, czyli wygranie Astralis wynikiem 2:1.
Astralis wraca na właściwe tory, a zaraz znowu będą musieli ogarniać wszystko jakby od nowa bo estag odchodzi. Ciekawe jak się ogarną po tym.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Heroic - NIP
typ: Heroic
BIG - fnatic
typ: BIG
Sprout - OG
typ: OG

AKO: 4.58 ( to jest wczorajszy kurs, dzisiaj juz AKO wychodzi 5.05)
kurs z STS


nic innego dzisiaj chyba nie wymyśle. Teoretycznie każdy mecz ma swojego minimalnego faworyta i na tym sie opieram. Najmniej jestem pewny ostatniego meczu czyli Sprout vs OG bo OG trochę obniżyło loty. Jednak fakt, że OG zbanuje jako pierwsze vertigo przekonało mnie żeby ich obstawić. A paradoksalnie z tych trzech meczów na OG jest najmniejszy kurs. Trudno tu chyba coś więcej analizować. Ale chetnie poczytam co Wy o tym wszystkim myślicie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Vitality - Heroic
(BO5)
no i dotarliśmy do wielkiego finału. Potrafi ktoś wytypować zwycięzce? Bo ja się poddaje.
Z jednej strony Vitality wygląda na bardzo mocny zespół, w którym każdy gra dobrze a na czele stoi oczywiście ZywOo. Po drugiej stronie jest Heroic, które też pokazało kawał dobrego CS'a.
Jeżeli miałbym coś grać, to najlepszą opcją wydaje się być powyżej 3.5 map ale jest bardzo mały kurs.
Fajnie jakbyście napisali swoje przemyślenia to może udałoby się wspólnie coś ugrać :)
 
Ostatnia edycja:
J 0

jAnik09

Użytkownik
Vitality - Heroic
vitality 1,78 BETCLIC

Shox
- cadiaN 1,85 HEAD TO HEAD ZABÓJSTWA
Idę w stronę francuzów , po pierwsze prezentują mega równego i dobrego cs i przyjemnie się na nich patrzy , po drugie serducho od początku za Team Vitality , ten pojedynek z pewnością nie skończy się na 3 mapach. Osobiście uważam ze bedzie 3;1 na korzyść trójkolorowych .Heroic również pokazało kawał Cs'a aczkolwiek uważam ze w tych decydujących momentach będą się spalać..
Dlatego gram Vitality dla lepszego oglądania .
Shox - w ostanich 3 spotkaniach z duńczykami zdecydowanie lepszy w statystykach od cadiaNa , ale mecz meczowi nie równy. Ciężkie spotkanie do typowania tak jak husarz22 napisał wyżej .Mnie osobiście te dwa typy wpadły w oko i gram je ;)
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Vitality - Heroic
Vitality (-1,5) 2,61 sts

Ja próbuję w ekipę z Francji. To jest finał, a w finale często liczy się dyspozycja gwiazd. Po stronie Heroic ciężko szukać kogoś super. Cała drużyna gra naprawdę dobrze i sprawnie i wygrywają mecz za meczem. Jednakże to we Francji jest Zywoo, to Vitality wygląda dla mnie bardziej pewnie jeżeli chodzi o wygrywanie stykowych map i wydaje mi się, że są oni lepiej dopasowani jeśli chodzi o mapy. Stawiam na wynik 3-1 dla Vitality.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jesteśmy po dwóch mapach. Na obu zostały rozegrane dogrywki. Wynik 1:1. Super się ogląda taki mecz. Nie można powiedzieć, że któraś drużyna przejęła inicjatywę. Nadal jest to 50/50 zobaczymy co będzie dalej. Teraz czas na inferno :)
@edit: 2:1 dla Heroic, teraz grają vertigo
@edit: Heroic wygrywa 3:2, brawo
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom