>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO: DreamHack - Bukareszt

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Turniej: DreamHack Bukareszt
Gra: Counter Strike:Global Offensive
Rodzaj: LAN
Data: 17.09-19.09
Miejsce: Bukareszt, Rumunia
Pula nagród: 100.000$
Polski stream:
https://www.twitch.tv/izakooo
Drużyny biorące udział w turnieju:
VirtusPro
Gambit Gaming
Heroic
EnVyUs
Cloud9
Flipsid3
Team Dignitas
FaZe Clan
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
co myslicie o meczu virtus-gambit? polacy po forma, neo, byali slabo ostatnio
Radzę oglądać i czekać. Grają tylko jedną mapę, więc nie ma sensu po kursie ok. 1,30 się w to pchać. Virtus.pro to drużyna dość nierówna, ale zdecydowanie lepiej grają na lanach niż online, więc zapewne wygrają. Lepiej poczekać ze 2 mecze i ocenić formę, dopiero potem będzie można grubiej pograć.
 
P 60

provz

Użytkownik
a gdzie kolego napisalem, ze chce grac na vir.pro po 1.3? myśle nad hc na 1 mape +4.5 gambit, oni tez lepiej graja na lanach, a virtusi ostatnio cieniują, jeszcze trzeba na mapy poczekac, z dzisiejszych spotkan jeszcze interesująco wyglada cloud9 v flipside, 1.3 na chmurki to troche za malo, trzeba wejsc w hendi ptk. tak btw. widziaalem szpeca w temacie zakłady na żywo który pisał ze strona ct prawie zawsze pistole wygrywa po usp są silniejsze, więc z dystansem podchodze co tu ludzie piszą ????
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Gambit +5,5 @ 1,61 Bet365 ✅

Virtusi są w fatalnej formie.W Kijowie to była kompletna kompromitacja.Zbiło nas słabiutkie CyberZhen,zbiło nas Envy,które grało z sixerem w składzie co było sporym osłabieniem.Ostatnio oglądałem mecz z fnatic i szczerze mówiąc nie wiele się zmieniło,przegrane 2 mapy,na cobblu powalczyli jeszcze ale na duscie znowu kabaret.To co VP grają zwłaszcza po tt ostatnio to woła o pomstę do nieba,do tego skillowo cienko to wygląda,muwment drewniany,wychylają się bez sensu,słaba komunikacja,brak pomysłu na grę.Gambit nieobliczalna drużyna trochę,rzadko widzimy ich na lanach ale pamiętam ich choćby z esla w Kolonii,gdzie ograli Astralis i CLG czy na majorze w Columbus również zaprezentowali się przyzwoicie.Grę ciągną najczęściej AdreN,Dosia i mou z awki jak ma dzień to gra super.Virtusi będą chcieli zmazać plamę na pewno po ostatnich występach dlatego wolę tutaj zagrać takie handi bo nawet jak wygrają to Gambit spokojnie może powalczyć i ugrać te 11 rund zakładając oczywiście,że nasi coś zrobią ze swoją grą bo inaczej może być kolejna kompromitacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
dignitas vs FaZe @ 1,83 Marathonbet ⛔ 11:16 mapa dust2, beznadziejna gra dignitas po stronie terro
Patrząc na map pool tych drużyn wychodzi, że po procesie eliminacji będą grali dust2 lub mirage. Na jednej i drugiej mapie widzę zwycięstwo dignitas. Są oni w formie, może nie jest to światowy top, ale w top10 się mieszczą na ten moment. Dobry występ na ostatnim lanie, gdzie odpadli dopiero w półfinale z G2. FaZe ostatnio gra słabiej, choć na lanach to jest inna gra. Mamy więc jeden zespół, który dobrze zaprezentował się na ostatnim lanie, ma szerszy map pool i jest ogólnie w formie oraz zespół który grał słabiej online, a dyspozycja na lanie to niewiadoma. Po tym kursie spróbować warto.
 
P 9

plokin

Użytkownik
VP, to drużyna lanowa, co nie powinno dziwić mając takich weteranów w składzie. Obserwując pojedynek ich przyszłych przeciwników w kolejnym spotkaniu, większą szansę ma team Heroic, bo nV gra słabiutko. Dlatego też ciężko ocenić ich poziom, bo Francuzi mają tylko przebłyski.
VP zazwyczaj ma słabe początki, a z samymi Duńczykami raz wygrywają, a raz przegrywają (jak to w Internecie), więc nie warto się tym sugerować.
EDIT: Emocje może i były, ale poziom spotkania taki sobie. Bardzo pewna gra Apexa (grajek zawsze solidny) i spokój Happy&#39;iego kontra brak konsekwencji Heroic i niezwykłe carry Moddiiego. Liczę na profesorski oklep od VP.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Cloud9 @ 1,83 Bet365 ✅

Ciekawe spotkanie się nam zapowiada.FaZe pokonało Dignitas na duscie ale to raczej Duńczycy bardzo słabo weszli w mecz i przegrali po tt 13:2 a potem jak się rozegrali to blisko było comebacka ale przegrali ostatnią rundę gdzie Faze grało na eco.Faze ma dobrych graczy ale to jest tak nierówna ekipa,że masakra.U nich też ogromny problem to psychika i w ogóle organizacja gry bo często takie ffa grają bez pomysłu i opierają się na swoim skilu.Cloud bardzo podobało mi się już w Kijowie,odpadli dopiero z Nipem w półfinale,który był po za zasięgiem ale wcześniejsze mecze pokazały jaki mają potencjał.Są bardzo dobrze przygotowani taktycznie,dobry team play i grają na prawdę mądrze.
 
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
Cloud9 @ 1,83 Bet365

Ciekawe spotkanie się nam zapowiada.FaZe pokonało Dignitas na duscie ale to raczej Duńczycy bardzo słabo weszli w mecz i przegrali po tt 13:2 a potem jak się rozegrali to blisko było comebacka ale przegrali ostatnią rundę gdzie Faze grało na eco.Faze ma dobrych graczy ale to jest tak nierówna ekipa,że masakra.U nich też ogromny problem to psychika i w ogóle organizacja gry bo często takie ffa grają bez pomysłu i opierają się na swoim skilu.Cloud bardzo podobało mi się już w Kijowie,odpadli dopiero z Nipem w półfinale,który był po za zasięgiem ale wcześniejsze mecze pokazały jaki mają potencjał.Są bardzo dobrze przygotowani taktycznie,dobry team play i grają na prawdę mądrze.
Co myślisz o zagraniu -2,5 na c9 ?
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Cloud9 @ 1,83 Bet365

Ciekawe spotkanie się nam zapowiada.FaZe pokonało Dignitas na duscie ale to raczej Duńczycy bardzo słabo weszli w mecz i przegrali po tt 13:2 a potem jak się rozegrali to blisko było comebacka ale przegrali ostatnią rundę gdzie Faze grało na eco.Faze ma dobrych graczy ale to jest tak nierówna ekipa,że masakra.U nich też ogromny problem to psychika i w ogóle organizacja gry bo często takie ffa grają bez pomysłu i opierają się na swoim skilu.Cloud bardzo podobało mi się już w Kijowie,odpadli dopiero z Nipem w półfinale,który był po za zasięgiem ale wcześniejsze mecze pokazały jaki mają potencjał.Są bardzo dobrze przygotowani taktycznie,dobry team play i grają na prawdę mądrze.
Cloud9 grało dobrze w Kijowie? Pod jakim względem niby? Ze słabym nv, gdzie grali ze stand-inem i botem devilem? Z Cyberzen i słabym Flipside3, z którym i tak stracili mapę? Trafili na NiP i w ogóle nie dali oporu. Bet może i wejdzie bo to bo1, więc wystarczy wygrać 2x pistole i jesteś praktycznie w domciu ale fascynacji amerykańcami nie zrozumiem nigdy.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Dignitas - Flipside3
Typ: Dignitas -3.5 na 1 mapie @1.80, ✅ ✅ ✅
Dignitas -3.5 na 2 mapie @1.80 ⛔ ⛔ ⛔ każdy przegrał swoją mapę, śmiechu warte ^^
Godzina: 12:30
Powinno wejść gładko, różnica klas między zesłami, wczoraj Dignitas słabo przeciw faze weszli w mecz i już nie odrobili. H2h zdecydowanie na ich korzyść. Z całym szacunkiem dla flipów ale są oni najgorszym zespołem z całego zestawienia dreamhacka i nie widzę możliwości żeby wygrali chociaż mapy z dignitasami którzy będą chcieli zmyć plamę po wczorajszym meczu. Kolejna sprawa jaka dochodzi teraz będzie to bo3, według mnie skończy się 2:0. Zgaduje że jedną z map Będzie overpass na której flipy mogą mieć jakiekolwiek szanse, ale obecna ich forma i forma Dignitasów nakazuje mi grać handi na digow Zwłaszcza że handi to wynosi tylko -3.5
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Envyus- gambit gaming
Godzina 9:00
Typ: envyus -3.5 handi 1 mapa @1.72
⛔ ⛔ ⛔ 16:14 , a było 14:2 grając CT na cobblu i wygrywając pistoletówkę, to jest jakiś mało śmieszny żart...
Po pierwsze oba zespoły mają podobny mappool co znaczy ze czują się dobrze na tych samych mapach. Gram handi w stronę envyus z tego powodu że bardziej cenie ich umiejętności zarówno jako teamu oraz poszczególnych graczy. Jako team są bardziej ograni na LANach team gambit. Co do graczy Devil wyśmienita forma, apex także. W dniu wczorajszym głównym winowajacą przegranej jest dla mnie kenny. O ile NBK ma wymówkę że wraca po przerwie o tyle Kenny zawiódł na całej linii. Nie przypominam sobie meczu w którym grał równie słabo jak wczoraj. Myślę że grając z gambitem będzie się chciał zrehabilitować i znowu zobaczymy mistrza awp w akcji. Co do mapy to przewiduje że będzie cobblestone. Zdecydowanie za niska linia jak na ten mecz i trzeba ją atakować atakować. Jeżeli zobaczymy starego Kennego i jego chociaż przeciętną formę to ani dosia, ani adren, czy tym bardziej mou nie pomogą gambitowi.
Dodatkowo tego samego dnia gambit gra eliminacje z preparation w kwalifikacjach ecs
 
P 60

provz

Użytkownik
Dignitas - Flipside3
Typ: Dignitas -3.5 na 1 mapie @1.80, Dignitas -3.5 na 2 mapie @1.80
Godzina: 12:30

Powinno wejść gładko, różnica klas między zesłami, wczoraj Dignitas słabo przeciw faze weszli w mecz i już nie odrobili. H2h zdecydowanie na ich korzyść. Z całym szacunkiem dla flipów ale są oni najgorszym zespołem z całego zestawienia dreamhacka i nie widzę możliwości żeby wygrali chociaż mapy z dignitasami którzy będą chcieli zmyć plamę po wczorajszym meczu. Kolejna sprawa jaka dochodzi teraz będzie to bo3, według mnie skończy się 2:0. Zgaduje że jedną z map Będzie overpass na której flipy mogą mieć jakiekolwiek szanse, ale obecna ich forma i forma Dignitasów nakazuje mi grać handi na digow Zwłaszcza że handi to wynosi tylko -3.5
wez ty koleś skończ, różnica klas miedzy dignitas a f3? ty chyba zacząłes ogladac cs od wczoraj, to, że ostatnio digni skoczyło z formą nie oznacza, że tak łatwo ograją f3, w ogole co ty za argumenty podałes? ŻADNE, wczoraj z c9 ewidentnie zabrakło snajpera worldedita, tak jak czytałem gdzies twoją wypowiedz, ze ct przewaznie pistoletówki wygrywają, bo usp lepsze ... daj se koles spokój z takimi farmazonami
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Co do wypowiedzi odnośnie pistoletówek, napisałem że to moja opinia i żeby się tym nie sugerować, bo dużo zależy od mapy i od teamów które grają. Jak już się chcesz czepiać to czytaj najpierw ze zrozumieniem do samego końca. Poza tym dlaczego w takim bądź razie zawsze gdy ktoś z terro zabija gościa z ct to wymienia glocka na usp? Bo jest lepsze, a zwłaszcza na tym poziomie. Pograj sam się przekonasz, chyba że w silver elite będziesz grał to nie odczujesz różnicy.
Jeśli chodzi o Dignitas i flipside3, Jak widać ty interesujesz się cs-em od niedawna. Digi zawsze były groźne, od czasów gdy grał tam device, kerrigan, dupreeh, do tego dochodzi ostatnia forma. A flipside? powiedz mi co oni osiągnęli ? Nic co by znaczyło w świecie cs:go. Więc tak, jest to różnica klas
 
P 60

provz

Użytkownik
Co do wypowiedzi odnośnie pistoletówek, napisałem że to moja opinia i żeby się tym nie sugerować, bo dużo zależy od mapy i od teamów które grają. Jak już się chcesz czepiać to czytaj najpierw ze zrozumieniem do samego końca.
Jeśli chodzi o Dignitas i flipside3, Jak widać ty interesujesz się cs-em od niedawna. Digi zawsze były groźne, od czasów gdy grał tam device, kerrigan, dupreeh, do tego dochodzi ostatnia forma. A flipside? powiedz mi co oni osiągnęli ? Nic co by znaczyło w świecie cs:go. Więc tak, jest to różnica klas

no twoja opinia która jest zupełnie błędna, jeśli zaczynając po stronie z usp mamy wieksza szanse, co do digni, chłopie nie badz smieszny, ja tez moge napisać, ze luminosity było nr 1 na swiecie jakies pol roku temu jeszcze, bo grali tam brazylijczycy, co to za argument w ogole ? devajs, karigan dupri to wszystko teraz astralis wiec jaki ma sens porównywania? jak digni to etraz zupełnie inni ludzie, oj chłopie na siłe chcesz zabłysnąć, a z tymi usp zgasłeś b.szybko.
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
imo dignitas weźmie to 2:0, jest to zespół o klasę lepszy od flipsid3 czy komuś się to podoba czy nie. Grali ze sobą 3 tygodnie temu i skończyło się 16:9, 16:5 dla dignitas. Kursy dla mnie za niskie, więc nie gram tego. Będą dziś jeszcze okazje do zarobku.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
E, opowiadasz. Przecież dignitas nie jest o klasę lepszym zespołem. Co z tego że mają lepszych zawodników, wyższą aktualną formę i przede wszystkim znacznie większy map pool od flipsidów.
Obstawiam, że Flipy zbanują dusta 2 i prawdopodobnie cobbla- bo sa na tych mapach słabi.
Digi zbanują zapewne traina i cache&#39;a - tak jak zawsze to robią, ich 2 najgorsze mapy.
Zostają overpass,mirage i nuke. Flipy pewnie wezmą overpassa, digi zgaduje że nuke&#39;a albo cobbla (jeśli flipy zdecydują że cobble&gt;nuke dla nich)
Tak naprawdę flipy mają jedynie jakiekolwiek szanse na overpassie i mogą modlić się o to żeby dignitas nie zbanowało cache&#39;a. Ale wiadomo że tak się nie stanie i cache bedzie zbanowany. W każdym bądź razie czy to mirage, czy cobble, czy nuke to pewna wygrana dignitasów, oveprass jakieś 60%-40% dla digów.

ja nie mowie ze digni tego nie wezmie, bo sa teraz w mega gazie i 2:0 to raczej pefka ale róznica klas .. haha ludzie
Jak już tak się uczepiłeś tej różnicy klas, to daj jakiekolwiek argumenty za tym że flipside to zespół na równi z dignitasami. Jeżeli takich nie posiadasz to zamilknij na wieki i nie siej fermentu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom