>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] CEVO Gfinity S9 finały

Status
Zamknięty.
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
VP - Splyce / Vp wygra 2-0 @1,66 B365 ⛔⛔⛔

Mało co tłumaczyć. Splyce bardzo przeciętna drużyna kalibru amerykańskiego, a kwalifikacja do majora wydawała mi się totalnym przypadkiem. VP mimo, że jeszcze nie grają najlepiej to zawsze VP ON LAN&gt;VP OFF LAN. Zawsze dobrze sobie radzili z amerykańskimi drużynami i myślę, że tu nie będą mieć żadnych kłopotów z poradzeniem sobie ze Splyceami. Ta drużyna w ogóle nie powinna być na tym turnieju, C9 odpuściło mecz na Splyce w kwalifikacjach, a TSM odpuściło w finałach.
 
dreamgrinder 0

dreamgrinder

Użytkownik
VIRTUS PRO - HELLRAISERS +1.5 ✅ (2-0 dla HR też ✅)

W dzisiejszych zmaganiach ewidentnie wypadałoby zagrać po kursie wynoszącym ok. 1.4 w Pinnacle na HR z handicapem +1.5. VP to nie ta sama drużyna, nawet tier2, zaryzykowałbym wręcz stwierdzenie tier3 team jakim jest Splyce było w stanie urwać mapę Polakom, mało tego, niemal zwyciężyli w tym BO3. TaZ jak zwykle zamyka, Snax otwiera pozostała trójka gra przeciętnie (co w przypadku pashy oznacza poprawę) Jeśli roster się nie zmieni to niestety nie wróżę im sukcesu w jakimkolwiek majorze.
HellRaisers posiada w swych szeregach Oskara, który sam jest w stanie wygrać mecz, a z pomocą bondika mogą zrobić nawet szybkie 2;0. Po tym co zobaczyłem wczoraj, jestem przekonany że jedna mapka to minimum dla HellRaisers. Dla odważnych można lekko próbować czysto HR po 2.4 w Pinnacle, przy obecnej formie VP jak najbardziej realne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom