>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

CS 0-0 + under1.5

mackso 10

mackso

Użytkownik
Witam,
żeby trochę rozruszać dyskusję w dziale, przedstawię strategię testowaną najpierw na papierze, teraz za małe stawki.
Gramy na rynku piłki nożnej, przed spotkaniem robimy LAY na under 1.5 bramki, gdzie kurs przed spotkaniem zazwyczaj wacha się w granicach @3-3.5.
Zdarzenie zabezpieczamy na CS 0-0, przy kursie w okolicach @8-10
Przykład:
Spotkanie Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Przed meczem robie BACK na CS 0-0 za @10.5 za 3euro. Daje mi to zabezpieczenie w razie braku goli.


Jednocześnie również przed spotkaniem biorę LAY&#39;a na under 1.5 za @3.35 za 7.3 euro.


Spotkanie układa się bardzo po mojej myśli, bo juz w 3. minucie gospodarze strzelają bramkę. Kurs na BACK under 1.5 wzrasta na @10 i kupuje go za 2.44euro, robiąc greenboka jak na załączniku wyżej.
Odejmując 3euro, które postawiłem na CS daje mi to na czysto 1.80-1.86 euro czystego zysku.
Co myślicie na temat tej strategii?
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
Wszystko zalezy do ktorego momentu czekasz. Jesli po polowie zrobisz back na under 1,5 i lay na 0-0 bedziesz kolo 0. Jesli nic nie zrobisz i bramka padnie ok 75 min masz problem bo back na under zdecydowanie nie pokryje Ci straty z 0-0
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Też tak czasem grałem, tyle że nie czekałem na 70 min. Jak do połowy będzie 0-0 to dajesz lay i robisz g. b. bo naturalne ze kurs spadnie, jednocześnie zamykasz zakład na back under1,5 i tutaj jesteśmy stratni kwestia czy zysk z rynki na DW pokryje to co sie tutaj straci ewentualnie czy da jakis zysk. Przy golu wiadomo że rynek DW nas juz nie interesuje, dajemy back na under1,5 i tutaj powinien być zysk bo kurs wzrośnie, pograj protestuj ????
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą w jakich granicach waha się kurs na &#39;back 0-0 ft&#39; w przerwie meczu przy stanie 0-0 ?
Wszystko zależy od danego spotkania, lecz z doświadczenia wiem, że kursy oscylują w granicach 4-5.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Jeżeli zamykać wszystko w połowie meczu to lepiej grać 0:0 ht podobno wychodzi sie na lepszym kursie, gdzieś czytam jak ktoś liczył
 
S 0

scoussie

Użytkownik
Wszystko zależy od danego spotkania, lecz z doświadczenia wiem, że kursy oscylują w granicach 4-5.
Dzięki ! Wczoraj grałem Stockport-Wrexham na under 1.5 lay oraz 0-0 ft. 0-0ft @13.5 za kwotę 3,25euro. Bramka padła (stety/niestety) w 23 minucie. W 20 minucie opcja CashOut przy 0-0ft proponowała zysk ✅0,82euro. Jak więc kształtowałby się ten zysk w przerwie spotkania przy ew. stanie 0-0, zagrany po wyżej wymienionej stawce? Z góry dzięki za pomoc.

Jeżeli zamykać wszystko w połowie meczu to lepiej grać 0:0 ht podobno wychodzi sie na lepszym kursie, gdzieś czytam jak ktoś liczył
Myślałem o tym, ale nie analizowałem. Trzeba spróbować!
 
S 0

scoussie

Użytkownik
scoussie podaj przykład swojej gry znaczy jakie stawki dobierasz.
Wedle życzenia :
Stockport - Wrexham - 20:45 - Blue Square Premier :
* @4.2 lay under 1.5 - stawka 12€ - zobowiązanie 38.40€ - pot. wygrana 12€
* @13.5 0-0 ft. - stawka 3.25€ - zobowiązanie 3.25€ - pot. wygrana 40.63€
Przebieg meczu :
- gol 23&#39; = ⛔3.25€ (0-0ft.); CashOut ✅7.20€ (lay under 1.5) = zysk ok. 4€ &gt; zostawiam zakład
- gol 25&#39; = CLOSE lay under 1.5 - ✅ 12€ = zysk 12€-3.25€= 8.75€

PS - dlatego pytam o ZYSK dla 0-0ft. w przerwie przy stanie 0-0. W oparciu o ten mecz - gdyby było 0-0 po 45&#39; to LAY UNDER 1.5 daję stratę około 45% z zobowiązania 38.4€. Ile zysku dałby 0-0ft? Kurs na 0-0ht przed meczem - @3.20.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam zmodyfikowałem troszkę strategie przykład na meczu Pogoń -Legia:
Lay under 1,5 - za 30€ kurs (3,50) zobowiązanie 75€
CS-0-0 za 11€ po kursie 11 + do tego 0-1 za 3€ po kursie 8,20 i 1-0 za 3€ po kursie 12.
Efekt taki że miałem dokupywać overa 1,5 za 10€ po upływie 20 minuty i 40 przy 0-0, ale jak wiemy mecz już jest wygrany . Ale przy wyniku 0-1 dla legi mogliśmy zrobić greena na rynku over 1,5 i przy końcowym wyniku 0-1 mielibyśmy 2 rynki zwycięskie tak czy siak z tego spotkania mamy zysk z over 1,5, 28,5€ i stratę z Cs 17€ co w sumie daje zysk na 11,5€✅.
Może na sevilli uda się coś jeszcze przetestować.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Narazie dobór meczy jest taki że wszystko ładnie wchodzi ale ciekawe z jak będzie jak wynik 0:0 dokupowanie poszczególnych rynków nic nie pomoże bo niestety wszystko od odbiciem lustrzanym, a co do pytania o kurs 0:0 w przerwie zazwyczaj spada do 4-5.
To ja już bardziej proponuje opcje gry kupić przed meczem lay under 4,5 bądź 3,5 po kursie 1.10/1.20-1.30 i do tego under 1,5 padnie gol odsprzedać under 1.5 dokupić za większą stawkę 2,5 i tak dalej i co najważniejsze odpowiednio rozłożyć stawki tak żeby się nastawić na to że w razie dużej ilości goli lay under 4,5 pokryje straty z 1,5 2,5 i 3,5
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
steven1986, na pierwszy rzut oka ciekawe rozwiązanie. Na jakiej podstawie planujesz dobierać stawki do CS-ów ? Ostatnio zrobiłem podsumowanie najczęściej typowanych lig w bieżącym sezonie m.in. pod kątem CS 0:0. Łącznie przeanalizowałem wyniki 473 spotkań, z czego 0:0 padło w zaledwie 24 spotkaniach (5,07 % wszystkich spotkań). Moim zdaniem spróbuj dać mniejszą stawkę na CS 0:0, a nieco większe na 0:1 i 1:0; stawkę na 0:0 ustalić na takim poziomie, aby zwróciła nam nietrafiony lay.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam od wczoraj testuje coś takiego: Mecz catani lay under 1.5 gola za 15€ zobowiązanie 44.30€ . Do tego CS 1-0 po kursie 7.80 za 7€ i CS 0-1 po kursie 19 za 3€ bramka padła w 41 minucie po odjęciu reda z CS ZYSK wynosi:4.60€✅.
Testuje dopiero 3 rynek i 3 rynek na plus zobaczymy co dalej. Na wieczór PSG-Porto lay under 1.5 za 19€ zobowiązanie 47€ i CS 1-0 i 0-1 odpowiednio za 8€ i za 6€.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Witam od wczoraj testuje coś takiego: Mecz catani lay under 1.5 gola za 15€ zobowiązanie 44.30€ . Do tego CS 1-0 po kursie 7.80 za 7€ i CS 0-1 po kursie 19 za 3€ bramka padła w 41 minucie po odjęciu reda z CS ZYSK wynosi:4.60€✅.
Testuje dopiero 3 rynek i 3 rynek na plus zobaczymy co dalej. Na wieczór PSG-Porto lay under 1.5 za 19€ zobowiązanie 47€ i CS 1-0 i 0-1 odpowiednio za 8€ i za 6€.
Na pierwszy rzut oka wygląda dosyć ciekawie, niestety po głębszej analizie okazuje się, że to nie ma żadnego sensu. Z tego co widzę tym sposobem jesteś w stanie uzyskać 10 % wkładu. W przypadku wyniku 0-0 przegrywasz. W związku z powyższym czy nie lepiej jest zagrać prosty zakład over 0,5 po kursie 1,10 ? Taki kurs można uzyskać już w 10 minucie (w polskiej lidze taki kurs już jest w 1 minucie). Zysk ten sam, ryzyko trochę mniejsze (chodzi mi o sytuację, w której nagle jedna drużyna strzela dwie bramki w 2/3 minuty - wbrew pozorom możesz nie zdążyć się wycofać), mniej kombinacji (czyt. wygoda). Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
 
Do góry Bottom