>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Cristiano Ronaldo laureatem Złotej Piłki

gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Cristiano Ronaldo z Manchesteru United zdobył Złotą Piłkę - nagrodę dla najlepszego piłkarza w Europie przyznawany przez prestiżowy magazyn &quot;France Football&quot;.

Portugalczyk zdobył 446 punktów i wyprzedził Argentyńczyka Lionela Messiego z Barcelony (281 pkt) oraz Hiszpana Fernando Torresa (179 pkt) z Liverpoolu.

Co sądzicie o tym wyborze? Czy rzeczywiście to on zasłużył w tym roku na miano najlepeszgo piłkarza globu, czekam na Wasze opinie.

Źródło: http://www.sport.pl
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Taki wybór to przeważnie formalność...
Jest to z reguły lider drużyny która zdobyła ME, MŚ, a jak brak jest takich imprez w roku to lider drużyny która wygrała LM.
Sądzę, że mało kto odpowie obiektywnie na Twoje pytanie:
Co sądzicie o tym wyborze? Czy rzeczywiście to on zasłużył w tym roku na miano najlepeszgo piłkarza globu, czekam na Wasze opinie.
Ja obiektywnie i subiektywnie zarazem (trochę to nielogiczne) ale powiem, że NIE.
Argumenty na NIE takie same jak każdy kto jest na NIE.
Nie podoba mi się jego styl gry, zachowanie, itp.
Już wolałbym Messiego. No a najbardziej z tej 3ki pasowałby mi Torres ;)
Grzesiu czekam na Twoją wypowiedź :spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Vader obiektywnie to można powiedzieć że ziemia jest okrągła. Moje pytanie dotyczy właśnie subiektywnych opinii użytkowników bo takie są najciekawsze i taka też jest idea założonego przeze mnie tematu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak dla mnie najlepszy z możliwych wybór ;) Strzelil przecież ponad 40 bramek w sezonie co zdarza się bardzo rzadko. Pokazywał swoje nieprzeciętne umiejętności na każdym kroku gubiąc rywali przy tym ich wręcz ośmieszając. Owszem może charakter i styl jego bycia jest &quot;czasami&quot; nie do zaakceptowania ale przecież nie to było oceniane .
Nie wyszły mu ME z tym się zgodze, ale w lidze i LM grał wspaniale. W finale w Moskwie strzelił gola.
Messi hmm podoba mi się styl jego gry i umiejętnosc grania z klepki, no i ta jego szybka noga. Może kiedyś spotkają się w jednym zespole , to uważam że ich gra wyglądała by bardzo ciekawie;)

A co do Torresa to jakoś mi nie pasuje w tym gronie :p hehe ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z tą ziemią i okrągła to też tak niesprecyzowane... Bo okręgiem idealnym nie jest.
Tak coś kiedyś słyszałem ;)
Jak się mylę to wyskoczę może do Planetarium bo już dawno nie byłem...
A jak chcesz subiektywne odczucia to wystarczy, że ktoś wpisze Ci się tutaj z nickiem coś MU, albo avatarem MU i będzie wiadomo że Ronaldo zasłużył.
Zaraz przyjdzie ktoś z avatarem Chelsea i powie że nie zasłużył. Bo Lampard powinien dostać.
Mi nie podoba się, że Ronaldo - tej klasy zawodnik zachowuje się czasami jak baba.
Choć wszyscy pamiętają ile bramek ( karnych itd.) zdobył w &quot;ważnych meczach&quot;...
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
A moim faworytem był dla odmiany Xavi. Był on moim zdaniem najlepszym obok swojego kolegi z reprezentacji Hiszpanii Marcosa Senny zawodnikiem Euro 2008. Xavi jest typem prawdziwego przywódcy na boisku. Jest mózgiem zarówno reprezentacji jak i Barcelony, może nie zawsze jest na pierwszym planie, ponieważ nie jest snajperem strzelającym dużo goli, ani nie jest też boiskowym showmanem tak jak Ronaldo, ale w swoim fachu jest prawdziwym wirtuozem i królem środka pola grającym dla zespołu. Bez niego ani Barca ani reprezentacja Hiszpanii nie miałaby takiego polotu w grze. Dlatego też to on był moim faworytem do Złotej Piłki chociaż nie łudziłem się ani przez chwilę, że może zostać doceniony podobnie jak to wcześniej było z zawodnikami jego pokroju takimi jak Lampard czy Gerrard, którzy byli nominowani do tej nagrody, ale jej nie dostali.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Moim zdaniem z tej trojki zdecydowanie Ronaldo byl najlepszy w tym sezonie. Jego gra byla czesto efektowna ale tez najzwyczajniej efektywna. Jego duet z Rooneyem poprowadzil ManU do tytulow. Messi w tym sezonie oprocz kilku ladnych rajdow i bramek nie byl tym kim jak np Ronaldinho w ubieglych latach w Barcie. Wyszlo mu kilka meczow a w niektorych byl niewidoczny. Mysle ze gdyby Fernando Torres strzelil tyle bramek co Villa w ME to on powinien dostac Zlota Pilke, a tak to byl jakby &#39;gorszy&#39; od Villi. A wracajac do zachowania Ronaldo, mnie takze czesto nie podobaja sie jego strojenie min, jego pewnosc siebie, ale to nie powinno umniejszac jego umiejetnosci ktore sa wysokie. A ta jego wrodzona pewnosc siebie itd tylko pozwala mu grac na wysokim poziomie, bo wie na co go stac...
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
&quot;Świetny zwykle w spotkaniach z Wigan, Hull i Stoke Portugalczyk po raz kolejny udowodnił, że w meczach o stawkę zagrzewa mu się pod żelem.&quot;
Przytoczyłem tą wypowiedź, bo uważam, że Portugalczyk nie zasłużył sobie na tę nagrodę. Co prawda w meczach ze słabeuszami grał pięknie, ośmieszał rywali ,itp. Wystarczy, że zagra już z mocniejszymi rywalami i staje się nieporadny. Wykonuje wprawdzie sztuczki, tricki, ale nie robią na rywalu większego wrażenia. Ronaldo taką właśnie grę pokazał w meczu z City, gdzie wystarczyło, że Richards koło niego stanął i nie dawał sobie z nim rady.
Na nagrodę zasługiwał Messi bądź Torres ze wskazaniem na tego pierwszego.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cóż: rywali było w zasadzie tylko dwóch- Ronaldo &amp; Messi. Jeśli miałbym głosować, wybrałbym Lionela. Podobnie jak Vaderowi, nie podoba mi się jego &quot;sztuczne&quot; kombinowanie na faul. Oczywiście technikę, drybling, szybkość ma niesamowicie opanowane - jeśli można tak to nazwać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Za Cristiano nie przepadam osobiście. Chociaż faktycznie w ubiegłym sezonie strzelił ok. 50 goli miał kilka świetnych spotkań. i może mu się należała ta nagroda.
Jego charakter i czasami złe zachowanie na boisku jest dla mnie żenujące i osobiście chciałbym aby odszedł z mojego ukochanego klubu, bardziej pasuje do Realu. Wtedy United znów kupiłby jakiś talen i git ????

Dla Vadera ---&gt; ZASŁUŻYŁ :!: ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Osobiście nie nawidze C.Ronaldo, ale trzeba przyznać, że sezon w Premiership i LM miał bardzo udany i jak się ogląda mecze z udziałem ManU to aż miło popatrzeć. Dzięki nie mu w głównej mierze ManU sięgnął po triumf LM i Premiership. Na minus niestrzelony karny w finałe LM, gra w reprezentacji, gdzie o &quot;piekło&quot; gorzej gra (eliminacje, ME).
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Musze przyznać że pokazał się z najlepszej strony i należy mu się ta nagroda obojętnie jaki by nie był pewnie większośc zaczniesz przypominać ostatni mecz jednak zawodnika się rozlicza z całego roku , a Co np, MEssi robił nie dawno też dostawał głupie kartki ale do rzeczy Cristiano otrzymał to co mu się należało takie jest moje zdanie. Był najlepszym strzelecm Premiership co jest bardzo ciężkie i najlepszym graczem
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja też się zgadzam z tą decyzją, jak dla mnie Ronaldo był najlepszy w tym roku i nie ma co gadać ... ;] Messi ? Może w przyszłym roku ;] Torres oby bo bardzo go lubię ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jak dla mnie to totalny ŻAL, przez ogromnie Ż, ogromne A i ogromne L.
&quot;Nagrodę dla najlepszego piłkarza w Europie&quot; pffff typowa nagroda pod publikę dla najpopularniejszego piłkarza..

Owszem nie da się ukryć że strzelił sporo bramek oraz wygrał z klubem ligę i LM, ale te bramki strzelał głównie z jak ja to nazywam &quot;leszczykami&quot;. W każdym poważniejszym meczu zawodził, ile to razy popłakał sie jak nie strzelił karnego albo sędzia nie gwizdnął faulu na nim :| Jeśli chodzi o reprezentacje to pisać nie ma co bo po prostu nie ma o czym. W lecie media dmuchały na prawo i lewo o nim bo chciał przejść do Realu ale ManU go nie pościło. Chcąc nie chcąc zrobiono z niego gwiazdę i ta nagroda niejako z urzędu. Pozostała dwójka również bez rewelacji, mieli lepsze spotkania ale nagroda jest za cały rok a nie za 4-5 meczy.

Zamiast robić całą tą szopkę wolałby żeby organizatorzy dali na biedne dzieci lub coś. Bez komentarza..
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Można go lubic bądź nie, tak samo szanowac. Ja jako fan ManU powiem że go nie lubię za to co się dzieje w okół niego w okienkach transferowych czyli jego wypowiedzi itp. Ogólnie jest bardzo, bardzo arogancki co także nie tylko mnie denerwuje bo żeby mówic że najlepszym piłkarzem jest Ronaldo drugim Ronaldo i trzecim również Ronaldo to na prawdę trzeba miec tupet. Jednak czy się to komuś podoba czy nie to jednak patrząc na samą tylko i wyłącznie gre to zasłużył w 100% bo grał najrówniej przez cały rok. I wypowiedzi że jest to wybór najpopularniejszego jest trochę nie na miejscu bo Ronaldo ma tylu fanów ilu wielkich przeciwników a Messi uważany za grzecznego chłopczyka jest znacznie bardziej lubiany ... (no może nie przez nastolatki ale to nie one dokonały wyboru ... )
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Postaram sie odciac od zachowan pozaboiskowych i skupic tylko na grze...
Nagroda ta powinna byc przyzanawana za osiagniecia z calego roku, po finale Ligi Mistrzow C. Ronaldo zagral tragiczne ME a w rundzie jesiennej wcale nie zachwyca, inna sprawa ze Messiego w przekroju calego roku zabardzo przesladowaly kontuzje, w mojej opini najlepszym pilkarzem roku byl Xavi ktory caly sezon w klubie zagral na rownym wysokim poziomie a ME byly wrecz koncertowe w jego wykonaniu (choc tak jak Gutkowi bardziej podobal mi sie Senna ale to chyba dlatego ze Xavi juz byl &#39;marka&#39; w Europie a ten drugi byl do ME ceniony glownie w Hiszpani i byl takim odkryciem tych mistrzostw dla mnie) i rowniez swietny rok mial Puyol (dla scislosci powiem ze w Hiszpani kibicuje Valencji :] ) niestety musze sie zgodzic rowniez z tym ze jest to bardziej wybor Mistera Popularnosci i zawodnicy przeze mnie wymienieni sa za malo medialni, zeby oni wygrali musieli by naprawde dokonac jakiegos cudu, podsumowujac, moim zdaniem nie zasluzyl ale znajac realia tego konkursu bylem pewien ze to wygra.


dodam jeszcze ze wielkim nieporozumieniem dla mnie jest brak w czolowej 10 (a nawet top 5) tego plebiscytu Alexa Del Piero
 
L 0

lutkowskiw

Użytkownik
Musze przyznać racje tym, ktorzy twierdzą, ze CRon otrzymał ta nagrode nie do końca słusznie. Ale pada w tym miejscu pytanie - ilu bylo takich, którzy otrzymali ją slusznie ? Większość z nich to owszem, gwiazdy, ale bardziej od strony medialnej. Tak, grac w pilke potrafią, potrafią zaskoczyc, potrafią sami (może przesadzam) wygrac mecz, a juz napewno zmotywować zespół do gry. Ale czy tak naprawde te osoby przez cały sezon spisywaly się tak jak nalezy i zasłużyly na Zlota Pilkę ? Pytanie pozostawię bez odpowiedzi...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Cristiano to niewątpliwie wielki piłkarz. Jego szybkość, finezja zasługują na ta nagrodę, gdyby miał być wybierany &quot;twardziel boiska roku&quot; to wiadomo że ciężko by było go wybrać. Jednak za styl i finezję moim zdaniem należy mu się to wyróżnienie.
 
Do góry Bottom