>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Cracovia Kraków 1-1 Wisła Kraków 12.03.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Cracovia Kraków - Wisła Kraków -&gt; 2 (Expekt: 3.85 3.20 1.90 1.75 1.20)
Cracovia rozpoczęła rundę wiosenną niezbyt dobrze, przegrywając u siebie z Górnikiem Zabrze, któremu mało kto dawał szansę na wywiezienie z Krakowa choćby punktu. Wisła natomiast dosyć pewnie pokonała Groclin i choć może wynik o tym nie świadczy (2:1), to jednak przez cały mecz była drużyną zdecydowanie lepszą. Wiadomo, że derby rządzą się własnymi prawami, jednak od momentu powrotu Cracovii do Ekstraklasy jednym z głównych praw derbów Krakowa jest korzystny wynik Wisły, gdyż w rozegranych w tym sezonie i poprzednim derbach Wisła wygrywała dwukrotnie i tylko raz zremisowała. Tak więc widać, że mecze z Wisłą nie wychodzą Cracovii najlepiej, choć ambicji i walki nie można tej drużynie odmówić. Myślę, że w niedzielnym meczu będzie podobnie tzn. po ciężkiej walce zwycięży Wisła, która jest obecnie lepszą drużyną od sąsiada zza miedzy i nie ma tylu problemów z kontuzjami. Cracovia gdzieś straciła swoją świetną formę z zeszłej rundy i jak na razie nowy trener nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Będzie to dla obydwu drużyn prestiżowy mecz, w którym będą chciały się pokazać i zagrać na całego i jeśli to zrobią, to jako zwycięzcę tego meczu widzę Wisłę. Kurs na zwycięstwo Wisły jest bardzo zachęcający i myślę, że warto spróbować zagrać ten typ.
 
J 0

jterry

Użytkownik
Moim zdaniem Wisełka nie powinna przegrać. Mają bardzo wyrównany skład. Z tego co widziałem Kryszał się obudził. Obrona jak zwykle dno, ale Kraksa ze swoimi technikami nie powinna zrobić im krzywdy. Mój ytp x2.

Jak jeszcze raz zobacze ze reklamujesz , to dostaniesz ostrzezenie..../damian77
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gospodarze ostatnio nie grają najlepiej. Moge powiedzieć, że mają lekki kryzys. Nie takiego rozpoczecia rundy spodziewali się kibice. Porażka w ostatniej kolejce 2-1 z Górnikem Zabrze i z Polonią Warszawa (sparing) daje wiele do myślenia. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach &quot;pasy&quot; zdobyły zaledwie 1 punkt. Natomiast goście od 5 spotkań są niepokonani. W meczu z Groclinem pokazali, że będą groźni w tej rundzie. W ostatnich meczach między tymi drużynami Wisła wyraźnie była zespołem lepszym. Tym razem będzie podobnie, bo gospodarze nie posiadają w tej chwili żadnego atutu, nawet własnego boiska...

Mój typ: 2
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Stawiajcie na WISŁE jak nic.... pressing im wystarczy w tym meczu i na bank 3pkt zgarną..... Mój typ oczywiście 2!!!!!!!! 3:0 będzie!!!!!!!!!!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Wisła i moim zdaniem wygraja tutaj, poniewaz walcza o mistrzostwo i chca tego dokonac. Legia jest caly czas blisko i dlatego Wisla powinna tutaj wygrac.

Moj typ: 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom