>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cracovia(1 -2) Gornik Z. 3.03.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
-----


Kursy według STS : 1-1.45 X-3.60 2-6.10 1X-1.05 X2-2.26

Analiza : Pojedynek będzie emocjonujący albowiem obie drużyny zmieniły trenerów jak i zawodników na pewno Trenerzy jak i zawodnicy będą chcieli się pokazać jak najlepiej w tym meczu można przewidywać sporo walki , Na pewno spotkanie nie będzie łatwe dla obu 11 ponieważ to jest 1 kolejka w rundzie wiosennej czyli na początku będzie dużo chaosu na boisko ostatnie spotkanie obu drużyn wygrał Zabrzański Górnik aż 3 : 0 dlatego zespół Cracovi ma w pamięci tą porażkę i na pewno będą chcieli zagrać o niebo lepiej i wsiąść rewanż za tamtą porażkę mój typ na to spotkanie to 1 czyli wygraną zespołu Cracovi
 
G 0

gorzo

Użytkownik
Z tego co słyszałem Cracovia ma problemy z graczami stawiam tutaj na X licze, że Górnik sprawi nam niespodziankę ???? ????
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
W Tym Meczu Spokojnie Mozna Upatrywać Niespodzianke... Po Przyjściu Trenera Mikulskiego Cracovia Nie Najlepiej Sie Spisywała w Sparingach... Chociaż To Tylko Sparing... Do Tego Dochodzi Skład - Problemy Cracovii... Górnik Gra Bez Obicązeń Chłopaki Potrafią Sprawić Niespodzinke (Groclin)... Spokojnie Mozna Postawić X2..
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Tutaj zgodze się z Pewniaczkiem. Craxa w sparingu z Polonią nie pokazała dobrej piłki, podobno sytuacja w zespole po zmianie trenera jest nieciekawa. Dodam jeszcze, że Cracovia ani razu nie wygrała z Górnikiem u siebie, myślę że tak będzie i dzisiaj.

Mój typ: X2
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja stawiam na remis. Nie patrzyłbym na sparingi, bo to przeciesz gry kontrolne, a mecze ligowe żądzą się swoimi prawami. Gospodarze mają lepszy skłąd niż Górnik. Cracovia nigdy u siebie nie wygrała z Zabrzańskim klubem. Moim zdaniem, lepiej poukładanym i w lepszej dyspozycje są gospodarze.

Mój typ: 1x
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom