>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

COVER BOOKER ebook

Status
Zamknięty.
K 0

konrad401

Użytkownik
witam wszystkich graczy
posiadam ebook &quot;COVER BOOKER&quot; ale niestety nie posiadam do niego hasła.Jeśli miałby ktoś to hasło do tego ebooka to bym prosił bardzo o nie.Oczywiście jeśli by ktoś chciał moge wkażdej chwili udostepnić tego ebooka lub inne stań sie postrachem bukmacherów czy tez zakłady kontra multilotek.No ale bez hasła cover bookera nie da sie oczywiście otworzyć.Posiada tkoś to hasełko
 
K 0

konrad401

Użytkownik
cover booker
niestety wasze prośby jak narazie nie są możliwe ponieważ sam nie mam jeszcze tego hasła do tego ebooka pan bandzbuch jeszcze nad nim pracuje puki co pozostaje tylko czekac ????
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Co za mendy już sie płaszcza jak cos za darmo
i bezczelnie odrazu meile podaja
a co do hasła to domyślam się że lekiego wała dostałeś tak jak z wpłatami na konto monebookers,ty mi wpłać pierwszy a ja ci póżniej
co za naiwne dzieciaki
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
BRINGANTOS, czy jak ci tam
świeżo co odbanowali Cię i już musisz wszystkich wnerwiać
wiesz... nie zniżam się do twojego niemalże zerowego poziomu i nie będę się z Tobą kłócił (chyba, że przegniesz pałę) ... cytuję: &#39;&#39;dzieciaki&#39;&#39; - ty się tak zachowujesz (sławne dzieci neo, o których wspominałem w poprzedniej potyczce z tobą) ... cytuję: &#39;&#39;mendy&#39;&#39; tu znów mówię Ci, że tak możesz sobie nazywać: mamusię, tatusia, kolegę, dziewczynę (o ile ich wszystkich masz)...ale broń Panie Boże nie nas, bo takimi tu gardzimy...
Proponuje BAN

pzdr.

ps. sorki za ot, ale gościu nietaki..
aha.... forum jest od tego, żeby sobie pomagać(między innymi)
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Gorgol jak bym cie spotkał to byś inczej mówił,śmieciu widać że jesteś dzieciak bo nikt konkretny nie wyjezdża na rodzine
kogo przepraszasz swoich jedynych wirtualnych kolegów buahahah
a bana za co za to że napisałem prawde
a może ty jesteś z kólka różancowego i sie bulwersujesz jak ktoś nie chodzi w mocherze i nie myśli tak jak ty
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
zjeżdżaj na drzewo banana prostować.... szmatłowcu, ja na ciebie żadnych obelg nie puszczam... może i jestem młody, ale za to jakoś się zachowuje, a nie jak ty, jakiś pies spuszczony ze smyczy......nie wiem jak ty, ale ja mam kolegów i to prawdziwych kumpli a nie jak ty swoich kumpli z bloków, którzy cię lubią za to, że dasz im po &#39;fajeczce&#39; ! ....
a.... poza tym widać, że nie jesteś dorosłym (albo dorosłym, który jeszcze nie dojrzał) po chociarzby twoim ostatnim zdaniu .... zero związku z tematem ... nie czaje o co ci chodzi człowieku(chciałeś być śmieszny,a le tylko ty się smiałeś chyba) ... &#39;&#39;gdybyś mnie spotkał na ulicy&#39;&#39; .... rozśmieszyleś mnie... myślisz (o ile ty w ogóle myślisz) że mnie zastraszysz ?? nie mam pięciu lat, żeby się takich gróźb bał
aha, nie najeżdżam na twoich &#39;starych&#39; tylko chodziło mi oto, że możesz sobie mówić tak na osoby które sobie na to pozwalają, ale na nas tak nie mów... dla mnie jesteś wielką kupą gówna...nic nie znaczącym zerem..... znalazł się jakiś wyrzutek, którego nikt nie chce i wielki kozok na forum
pzdr.

przyznam, że forum uczy mnie opanowywać nerwy ;-)
gdyby to nie było forum, użyłbym napewno gorszych słów
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
nie najezdzam na jego starych tylko mowie ze &#39;tak sobie moze mowic na innych ktorzy sobie na to pozwalaja, gdybym najezdzal na jego rodzicow powiedzialbym np.: &#39;&#39;twoj stary smierdzi&#39;&#39; a nie jestem taki uwierz mi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom