>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter Striker 2

N 48,7K

nafciarz1995

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Party Astronauts - sunday school -19,5 rund w 1 mapie @ 1.98 forbet forbet 13:1

sunday school totalne ogorki, nie ma ich nawet uzwglednionych w rankingu i wczoraj jak patrzylem na ich mecz z Apeks to nie ma co sie dziwic. Amerykanie maja 58 miejsce i mimo ze sa polke nizej od Apeks to raczej wygranie 13:6 z takimi ogórkami nie jest czyms trudnym do wykonania nawet jak na druzyne z taka pozycja w rankingu jak Party Astronauts. Wedlug Mnie niepokrycie tego undera to bedzie wstyd dla Amerykanów.

PS. Bez analizy 2 luźny typ

TYLOO @ 1.84 forbet 2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1469
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Męczarnia dla oczu od dwóch, gdy ogląda się francuskie G2. Czuję że to pora na zmiany, zmiany tego typu że zostanie tylko monesy, albo pójdzie do lepszej innej formacji. Tam totalnie nic nie gra od dłuższego czasu. Od takiego zespołu jak G2 na pewno są wielkie oczekiwania. Ja uważam że TaZ Polak który jest trenerem totalnie się do tego nie nadaje, a na pewno nie na takim szczeblu. Trener trenerem, ale jeśli chodzi o zawodników? Wrócił nexa gdzie kilka lat grał w jakiś tr2 a nawet 3. NiKo w CS2 to żaden gracz, Żaden został tylko nick. Hunter podobnie bardzo w kratkę. Ciekawy jestem meczu dziś z Falcons, który właśnie się zaczyna. Ja myślę że szybkie 0.3 G2 i zacznie się robić w mediach głośno o przebudowach zmianach transferach.
 
N 48,7K

nafciarz1995

Użytkownik
M80 - TYLOO (16:30)
Typ: handicap mapy +1,5 tyloo
Kurs:
1,83
Bukmacher: fortuna

Mecz za niedlugo, wiec krotko i na temat. Przegrany odpada, wiec jest to mecz o wszystko. Amerykanskie M80 zajmujace miejsce 42 kontra Chinskie TYLOO z miejscem 61. Wczoraj Chinczycy pokonali nizej notowane Sharks 2:0, natomiast M80 pokonalo G2, 2:1. Ogladalem mecz gospodarzy i oni fakt grali dobrze ale to bardziej G2 bylo bezsilne niz oni pokazali jakiegos super cs'a, gdzie G2 jak by nie odwalalo mogloby spokojnie wygrac mecz. M80 na 4 mecze rozegrane w lidze 4 razy traciło mape, w tym np z Sharks ktore chinczycy ograli. W historii pomiedzy nimi TYLOO wygralo w wrzesniu wlasnie w ramach ESL Pro League 2:0 (ale to bylo ponad pol roku temu to bym na to nie zerkal). Podsumowujac, Chińczyków stać na ugranie, zwłaszcza ze M80 non stop traci mapę a że jest to mecz ostatniej szansy myśle ze to nie jest nic trudnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1221
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Aurora - Rebels @ 3.50
Wygrana Rebels
Betclic

Bardziej patriotycznie, Polacy są w roli doga i to sporego. Kilka dni temu również byli przeciwko MIBR czy Rooster. Dzisiaj Aurora, którą każdy chwali i mówi że to drużyna przyszłościowa. Nie dla mnie. Weszli dobrze w CS2, ale też nie mierzyli się z topowymi drużynami. Deko który miałbyc gwiazda CS go. Oni grają agresywnego csa, a ja zauważyłem że Rebels po stronie broniącej na prawdę gra statycznie więc w mojej ocenie jest to kontra. Dla polskiej formacji na pewno nie można odmówić mentalu w drużynie, to widać czuć jak ci Panowie są zżyci i zgrani. Łysy robi przewagę na trybunach. W mojej ocenie ciężko będzie na Aurorę, ale Rebels pokazało na IEM że potrafi zagrać w ważnym meczu. Kursy na pewno przesadzone to raz, a dwa uważam że mapa w zasięgu Polaków jest jak najbardziej.

Mecz startuje 8.30
 
Ostatnia edycja:
N 48,7K

nafciarz1995

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
vitality - mongolz 13:30. 2:0
Typ: vitality handicap -1,5 mapy
Kurs: 1.86
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza: 6 w rankingu Vitality kontra 21 Mongolz. Vitality na tym turnieju ma 2 mecze ktore wygrali 2:0 z Sharks oraz Betboom, Mongoly natomiast wygraly 2:0 z g2 oraz 2:1 z falcons. Wygrane ich nie przekonują Mnie bo wygrali z zespolami ktore teraz maja lekki dolek natomiast Vitality jest to scisla czolowka. Nie gralbym jednak tego typu za wysoka stawke bo Vitality czasami lubi odwalic a Mongolz takie cos lubi wykorzystywać, ale jesli podejda do tego meczu odpowiednio i złapią rytm mysle ze 2:0 nie bedzie problemem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2095
N 48,7K

nafciarz1995

Użytkownik
Dynamo Eclot @ 2.16 godz 17 fortuna 2:0 :oops:

Dynamo z miejscem 60 podejmuje 1WIN zajmujace miejsce 75. Typ do zagrania za mała stawke poniewaz szanse obu ekip oceniam 50/50, daje ta z wiekszym kursem ktora nie jest bez szans. Oprocz Vertigo wszystkie mapy z wiekszym procentem wygranych sa po stronie Eclot a w dodatku 1WIN czasami potrafi przegrac z duzo gorszymi rywalami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2077
donald-young 19,5K

donald-young

Użytkownik
Ence vs GamerLegion
typ: Dycha więcej fragów niż Goofy @2.25 LVBet 24:21 Dobrego meczu Ence nie było, Pawła również, ale na Goofiego wystarczyło.

Po wczorajszym wywiadzie z dychą muszę spróbować tego betu. Jak wiemy po zmianach w Ence Paweł jest cieniem samego siebie, z potencjalnej gwiazdy stał się najgorszym graczem i jak sam mówił, miał ochotę rzucić nawet csa na jakiś czas ponieważ był w takim dołku mentalnym. Wzięło się to z tego, że został obarczony rolami, których zwyczajnie grać nie potrafił i spirala przygnębienia przez to się nakręcała. Jednak od jakiegoś czasu po rozmowie drużynie jego role zostały przywrócone do jego starych, optymalnych. Dzisiaj pierwszy sprawdzian w związku z tym i liczę, że zgodnie z jego słowami wygląda to o wiele lepiej. Goofy jak to Goofy. Solidny gracz i nic więcej. Jak Dycha zagra poziom z Ence jeszcze międzynarodowego to powinien spokojnie zdobyć więcej eliminacji od swojego rodaka. Ten typ to jest dla mnie kierunek na ten turniej, bo jeśli tutaj Dycha nie odpali to ze składem się najzwyczajniej pożegna. Gram to za średnią stawkę i czekam na kolejne mecze, bo czuję, że to może być wielki powrót Pawła, który przecież jeszcze pół roku był nazywany najlepszym polskim graczem. Powodzonka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1692
N 48,7K

nafciarz1995

Użytkownik
Godzina: 16:30 2:0
compelxity - pera
Typ: handicap map complexity -1,5
Kurs: 1.7
Bukmacher: fortuna
complexity miejsce 13 kontra Pera z miejscem 97. Jak widac roznica klas ogromna gdzie w dodatku pera na 10 meczy wygrala tylko jeden. Jedynie czego sie obawiam to jak zagra compelxity bo ostatni mecz zagrali 5 tygodni temu w dodatku sa w sredniej formie, co mnie przekonuje to normalne podejscie do meczu przez Amerykanow i to ze przerwa nie wplynie znaczaco na sprawienie niespodzianki w stylu stracenia mapy, bo jak widac ich przeciwnicy rowniez nia nie blyszcza w dodatku przegrywali z duzo gorszymi rywalami. Zagraja na swoim poziomie, to powinen byc to szybki mecz.

drugi typ bez analizy: Eyeballers @ 1.73 godzina 17 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1951
N 48,7K

nafciarz1995

Użytkownik
V1dar - B8 godz 17 0:2
Typ: handicap map B8 -1,5 @ 2.14 fortuna

V1dar miejsce w rankingu 140, kontra B8 z miejscem 49. Patrzac po statystykach na HLTV, rozegrali 6 meczy na ktore wygrali dwa (w tym jeden mecz gdzie gralo sie tylko jedna mape), co widze dobrze graja na overpassie gdzie maja 3 razy wygrana. B8 natomiast przeplata dobre momenty z słabymi, potrafia wygrac kilka meczy pod rzad a potem przegrac. Wczoraj pokonali Sinners zajmujace miejsce 47 wynikiem 2:0 oraz wczesniej z Alliance z miejscem 64. Mysle ze stac B8 na wygranie 2:0 bo na wygrana w meczu dla Mnie kurs jest zbyt mały, jedynie czego sie obawiam to jak V1dar wezmie overpasa ale jednak lekka roznica klas wedlug Mnie jest i jak B8 skupi sie na grze to powinno nie stracic mapy.

2 typ bez analizy za mala stawke bo ENCE gra mega slabo ale mam nadzieje ze na Australijczykow to wystarczy GODZINA 16:30
1mapa -19,5 rund @ 1.96 fortuna 13:6, ale niestety jak sie nie ugrywa 3 na 2, przy 1 na 1 wyciaga sie noz zamiast trzymac broni lub przy 12:5 gra force zeby potem miec runde z pistoletami no coz nie polecam grania na ENCE :cautious:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1684
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
BNK vs Ence
Kylar powyżej 31.5 eliminacji (1 i 2 mapa ) @1,85 betfan
Dycha powyżej 29.5 eliminacji (1 i 2 mapa ) @1,85 betfan


Jeśli nasi Panowie tego nie wygrają w dwóch mapach to w moich oczach będzie gwóźdź do trumny, ale osobiście uważam że powinni wygrać bez straty mapy mimo tego co prezentują, ale kurs jest zbyt niski i idę w stronę fragów Kylara. Nie ma co ukrywać, że gdyby nie Kylar to ja nie wiem jakimi wynikami kończyły by się spotkania na przestrzeni ostatnich tygodni a właściwie to miesięcy. Jeśli mówić o formie Kylara czy dychy to niebo a ziemia, ale tak jak już ktoś wspomniał wyżej, Paweł wraca do swoich zadań i to powinno na pewno dać jakieś rezultaty. Wykręcił wczoraj w tym tragicznym choć to i tak lekko powiedziane spotkaniu, 24 fragi a dziś może być podobnie co do ilości rund, ale na pewno te statystyki powinny być odwrócone a nie na minus jak każdy z naszych. Będzie pewnie trochę tych rund eko czy force, gdzie będzie sporo szans na łatwe fragi dla naszych i Paweł na pewno będzie chciał się pokazać. Kylar liczę, że zagra swoje a Paweł będzie chciał coś udowodnić i oby mu się to udało. Z pozoru łatwe zwycięstwo może chłopaków podnieść na duchu w obecnym czasie, choć rywal jest jaki jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2362
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs Monte / Ence wygra @ 2,00 pinnacle 🇵🇱

Witam, czy jestem samobójcą? Grając ten typ może się wydawać że jak najbardziej tak. Zmiany w Ence nadchodzą wielkimi krokami i już pewnie nie zobaczymy tylu Polaków w czołowej ekipie Europejskiej, choć Ence można śmiało rzec, że przestało nią być kilka tygodni po transferach. Obecnie nawet GamerLegion czy inne NN ekipy się naśmiewają z Ence, więc co? Więc pora coś w końcu pokazać. Co moim zdaniem może uratować tą ekipę? Na pewno dobry wynik tutaj, nie tylko gra podkreślam ale również wynik bo skończyło się już dawno patrzenie tylko na to, że zagraliśmy dobre spotkanie mimo że przegraliśmy. Potrzebne są wyniki wyniki i jeszcze raz wyniki i jeśli my polecimy z tego ESLa to zostanie tylko pył po naszych. Trzeba zacząć wygrywać seriami spotkania i to jest jedyne wyjście, aby tutaj ktokolwiek mógł myśleć nad tym, że z tego może coś jeszcze być. Ence wczoraj bez zmian czyli bardzo słabo i nikt mi nie wmówi, że to był dobry mecz bo przecież wygraliśmy trzecią mapę do zera, szkoda że wiele osób zapomina o tym, że wg granie tej mapy już powinno być wstydem i jednym wielkim nieporozumieniem. Dlaczego gram dziś Ence? Raz, że trochę życzeniowo bo liczę że to w końcu choć w małym stopniu jakoś zagrać i Panowie dosłownie w każdym meczu mają coś do udowodnienia. Zagrali słabo z tragicznymi kangurami, dziś powinno być jeszcze gorzej, ale ja idę na przeciw i myślę że są szanse na lepsze spotkanie. Dwa to rywal czyli Monte które również nie wygląda dobrze, ale na pewno lepiej niż my. Oglądam Monte z Liquid i owszem powalczyli ostro nie można im tego odmówić, ale Liquid....to obecnie tylko nazwa ekipy z potężnymi gwiazdami w składzie, którzy na europejskiej scenie nie potrafią nic grać, tylko jeden wielki piach i pytanie kiedy i czy w ogóle to zacznie funkcjonować jak należy, przypomnijmy że Liquid to miało być przyszłe top1 a jest...no właśnie. Dali się ograć OG które jest jedną z najbardziej niestabilnych ekip w Europie i wszyscy czekają aż odpalą a im się siarka kruszy i kruszy. Pamiętam ich spotkanie z naszym Rebels, które wygrali w trzech mapach po na prawdę bardzo zaciętym meczu, w którym mogło to pójść w każdą stronę. Monte nie jest solidne tak jak miesiące temu, oczywiście również nie grają w dokładnie takim samym składzie, więc poniekąd jest to usprawiedliwienie. Monte gra mocno w kratkę, jest tam również sporo błędów i myślę że Hades będzie chciał pokazać Krasnalowi kto z Polaków jest górą. To może być zwariowany mecz, obie ekipy mają ostre przestoje, obie zawodzą choć to Ence zdecydowanie gorzej wypada w tej kwestii. Osobiście liczyłem na to, że Monte będzie wyraźnym faworytem i kursy na nich będą w okolicach 1,60 ale ja mimo to spróbuję zagrać naszych. Nie jest to żaden pewnik, mecz może pójść w każdą stronę i prawda jest taka, że nie będzie wielkiego zaskoczenia obojętnie, która ekipa by to spotkanie wygrała. Ja osobiście liczę w końcu na spotkanie z naszej strony, w którym nie będę musiał łapać się za głowę czy słuchać wręcz wyśmiewania się zagranicznych komentatorów z naszych chłopaków. Pokażmy w końcu, że potrafimy zagrać równe dobre spotkanie. Jeśli nie z totalnymi slabiakami jak wczoraj to może z lepszym Monte. Tak jak mówię, typ trochę życzeniowy.

E: kto wie czy nie podzielimy losu Apeks, które wystawiło wszystkich zawodników i trenerów na listę transferową, od fundamentu wszystko, choć wątpliwe aby wszyscy zawodnicy Ence mieli podzielić ten los, ale w dzisiejszych czasach to wszystko jest możliwe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2313
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs GL / Ence wygra @1,85 pinnacle
jak oni te rundy na 2 mapie przegrali w końcówce..


Witam, uważam że chłopaki pójdą za ciosem. Przede wszystkim nie lubię tego typu, zresztą jak każdego w którym gram przeciwko Snaxowi, którego darzę dużą sympatią. Pisałem wczoraj odnośnie tego co trzeba, aby można było wierzyć, choć nie tyle co wierzyć bo wiara zawsze jest, ale widzieć realne szanse na utrzymanie tej formacji. Bez dwóch zdań trzeba serii zwycięstw i dobrego występu. Dziś trzeba kontynuować to co na dobrą sprawę zaczęło się jeszcze w środę. Świetna okazja do rewanżu sprzed kilku dni, gdzie to właśnie GamerLegion zmiótł naszych chłopaków z powierzchni, wręcz ich kompromitując w świecie csa. Ja uważam, że dziś to będzie zupełnie inną gra bo widząc to w jakiej dyspozycji byli chłopaki z Ence właśnie w tym meczu i porównując to z dniem wczorajszym to na prawdę niebo a ziemia. Strzelecko wczoraj wyglądaliśmy super, po prostu totalne przeciwieństwo tego do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić w ostatnich tygodniach. Gla1ve trochę nie dojeżdżał, ale jeśli ma tak prowadzić grę to niech sobie tam zamyka, byle te pomysły były równie dobre jak z Monte. Jeśli chodzi o GL, już odcinając się od tego pierwszego spotkania to Panowie zbyt długo ze sobą nie grają, w wywiadzie Snax to podkreślał. Tam jeszcze nie gra wszystko jak należy, tam na wieku mapach Panowie nie znają siebie i swoich zachowań na tyle dobrze, aby móc liczyć na jakieś większe sukcesy na chwilę obecną. Uważam, że zdecydowanej wystarczy zagrać tak jak wczoraj, aby dziś wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Liczę na to, że nie był to żaden wypadek przy pracy ze strony naszych chłopaków i liczę w końcu na kilka dobrych a zarazem wygranych spotkań z rzędu. Dziś jest świetna okazja, aby go kontynuować. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ence - Furia

Mecz dwóch ekip z problemami, które zawalczą dziś o życie w ramach EPL. Brazylijczycy przegrali wcześniej 1-2 na Liquid i 0-2 na FORZE a my dwukrotnie 0-2 na GamerLegion

Oczy bolały oglądając wczoraj Ence. Co raz głośniej mówi się o bardzo słabej formie dyszki. Ciężko powiedzieć kto mógłby go zastąpić ? Obie drużyny są w kryzysie i nie zapowiada się żeby coś miało się w tym kierunku zmienić. Jedyne co może trochę napędzić ekipę Fallena to ich nowy zawodnik czyli kye. Bardziej w stronę Furii bym się kierował.
 
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs Furia / Ence @1,91 pinnacle
Na 1 mapie prowadzili 8-1 --> 9-13
Na 2 mapie 8-4 --> 8-16...


Witam, postanowiłem znów zagrać na naszych chłopaków a bardziej przeciwko Furii o której już pisałem wiele razy szczególnie odnośnie ich transferów, które moim zdaniem były jedną wielką pomyłką i to się sprawdziło idealnie. Ściągnięcie dziadka Fallena czy chelo kosztem Saffe czy dropa, którzy grają sobie w Mibr było błędem bo Furiia nie gra od tego czasu zupełnie nic z jakimiś tak przebłyskami. Dołączył kye, ale na niego też trzeba czasu. Oczywiście śmiało można powiedzieć, że zarówno Brazylijczyków jak i Ence można wrzucić do jednego worka z napisem "odpad". Nie dałp się patrzeć na to co my wczoraj robiliśmy w końcówkach rund, szczególnie w sytuacjach gdzie rywal musiał odbijać. Fajne przejścia czasem a później totalna panika, zero spokoju w takich momentach był, mijanki 2na1 że Snaxem, gla1ve, który myślał że gość fejkuje, gdzie na to już nie było czasu i to w kluczowych momentach wszystko. Można by wymieniać i wymieniać. Na pewno potrzebujemy dziś lepszego Duńczyka. Sl3nd wczoraj zagrał świetnie na awp, trzeba mu to przyznać.
Furia tutaj zaczęła od meczu z TL, który przegrała w trzech mapach, ale trzeba powiedzieć że kye zagrał bardzo słabo i gdyby tak nie oddawał to mogło by się to skończyć zupełnie inaczej. Swoją drogą wiemy w jakiej formie jest Liquid, czekam aż pokażą o ile to się wydarzy, coś w Europie bo na swoim podwórku wygrywać to oni sobie mogą a cele zespołu są zupełnie inne. W spotkaniu z Forze...ugrali 7 rund na dwóch mapach, przegrywając overpassa 13:0. Wyglądali tak, jak by pierwszy raz grali od lat, choć oczywiście poniekąd o chłopakach z Ence również możemy to powiedzieć. Uważam, że bardzo dużo będzie zależeć od dyspozycji dychy i gla1ve bo reszta zagra swoje nawet bez wywyższania się i będzie dobrze. Brazylijczycy na pewno liczą na chelo i Kye bo oni niewątpliwie odstają a szczególnie 19 latek, dla którego to będzie siódme oficjalne spotkanie w tym zespole i nie ma co ukrywać, że nie wygląda to póki co dobrze. Owszem, wczoraj najwięcej fragów przeciwko Kangurom, ale rywal wiaodmo jaki i dali młodemu trochę postrzelać. Z Forze najgorszy 11-26, Liquid 26-42, Mibr 17-34, nie wygląda to dobrze i moim zdaniem nie zapowiada się nagle na lepszą postawę z lepszym zespołem. My mamy gla1ve czy dychę oni mają młodego, ale to zdecydowanie większe szanse są na to, że Duńczyk czy Polak odpalą niż właśnie Brazylijczyk. Sporo osób gra na zwycięstwo Brazylijczyków, ja spróbuję naszych chłopaków bo uważam, że nie ma tutaj znacznego faworyta i obie ekipy są obecnie tak nieprzewidywalne, że chyba nic nas tutaj nie zdziwi. Koniec z końców liczę na to, że to Ence zakwalifikuje się do tych PO. Trzymamy kciuki za naszych!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
N 48,7K

nafciarz1995

Użytkownik
B8 - Enterprise godz 15 2:0
Handicap map -1,5 B8 @ 2.60 fortuna

49 zespol kontra 95. Wedlug Mnie dobry kurs, poniewaz mimo ostatnich 2 wygranych meczow przez Enterprise nie ma wedlug Mnie to znaczenia bo grali z slabymi rywalami, a ogolnie sa ciency, B8 wedlug Mnie polka wyzej ktora czasami ma jakies potkniecia ale sa one w miare rzadko i czesto lubia wygrywac 2:0. Na sama wygrana jest niski kurs a tutaj jest dobry kurs i wart zagrania. Podejda normalnie do spotkania to typ powinen sie zaswiecic na zielono.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
Do góry Bottom