>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter strike

paint12 130

paint12

Użytkownik
Kto jest wyznawcą takowej gry ? ^^ grałem w nią 5 lat i wiem ze gra cieszy się bardzo duża popularnością wśród młodzieży jak i osób troszeczkę starszych ???? mam 20 lat i nawet teraz lubię sobie czasem popykać w wolnym czasie ???? jeśli ktoś da serwer można razem pograć :]
 
radditz 17

radditz

Użytkownik
Jeżeli miałbyś ochotę pograć to codziennie w godzinach wieczornych (21/22) Zapraszam! Oczywiście w popołudnie też gramy ????
 
M 0

mazine

Użytkownik
Da rade grać na piracie ?
kiedyś pykałem u kumpla...
Tak, da radę, ale lepiej wydać te 10 zł na klucz i gracz na Steamowych serwerach gdzie jest znacznie mniej cheaterów i internetowych trolli. Osobiście grałem w nią dosyć długo, ale już mi się znudziło, wg. mnie najlepszy FPS ever, COD i inne Battlefieldy to przy CSie całkiem inne gry, mimo że są zaliczane do kategrii FPS. CS grywalnością zabija konkurentów, przynajmniej w mojej opinii.
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Toż to stare jak świat :p Ja już nie gram od dobrych 5-6 lat więc nie wiem, ale ponoć scena już powoli upada
 
hellu 0

hellu

Użytkownik
ja grałem prawie 3 lata tyle chyba wystarczy :p
patrząc na inne gry fps i patrząc na cs&#39;a płakać się chce, counter strike stworzyli w 1999r. i to daje do myślenia bo to właśnie valve zapoczątkowało szał na gry typu fps, cs jest klasykiem ale szybko się nudzi przynajmniej mi :eek:
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Też pogrywam w kantera ;) Oczywiście na steamie.
Macie jakieś opinie odnośnie CS:GO ? Warto spróbować ?
 
T 0

technik

Użytkownik
Grało się w tą grę grało ???? ostatnio z kolegami nadal zaczęliśmy grać myślimy nawet nad zrobieniem własnego serwera.
może ktoś by chciał pograć z nami?;p
 
W 9

walczacy

Użytkownik
CS: Go to nie ten klimat co 1.6 , inaczej sie gra nie ma tej dynamiki co w 1.5 i 1.6 , pograłem 30 minut w cs go i dla mnie starczy , nie zrezygnuje z 1.6 chodz te update steama maja chyba na celu zniechęcić graczy 1.6
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
COUNTER STRIKE 1.6 TO JEST KLASYKA

COUNTER STRIKE SOURCE - uważam, że najlepszy CS jaki wyszedł (przynajmniej dla mnie....)

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE - Odgrzany kotlet z ładniejszą grafiką i dopracowaną fizyką.... JEDNAK Dużo łatwiej jest trafić przeciwnika niż w poprzednich wersjach....


POSIADAM WSZYSTKIE NA STEAM i obecnie czasami gram w GO gdyż po prostu lubię ładną grafikę ???? Grywam tylko rekreacyjnie bo w poprzednie się już ograłem....


Osobiście uważam, że i tak nic nie przebije serii BATTLEFIELD.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Raz na jakiś czas pykam w GO ;) Dawno temu grałem w 1.6 i wymiatałem ???? Teraz już nieco gorzej po latach przerwy. Niemniej rekreacyjnie warto zagrać. Oczywiście Steam.
 
Do góry Bottom