>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter Strike

szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Siemka. W poniższym temacie będę podawać typy z Counter Strike: Global Offensive. Moja przygoda z nową odsłoną serii Counter Strike zaczęła się zaraz po oficjalnej premierze. Grałem półprofesjonalnie i trochę doświadczenia mam. Oczywiście, w CS'ie zdarzają się czasami dość duże niespodzianki i ciężko je wytypować, ale postaram się opracowywać moje typy bardzo sumiennie.

Pod głównym typem z analizą będę zamieszczać jakieś luźne typy z aktualnej oferty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Godzina: 14:00
Spotkanie: Team Dignitas - Havu Gaming
Typ: Suma map powyżej 2.5
Kurs: 1.88

Bukmacher: FORBET
Analiza: Przed nami solidny mecz w turnieju FunSpark ULTI 2020 Europe Final. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest 150.000$, dlatego nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu. Wczoraj HAVU zagrało fenomenalnie na Virtus.pro, gdzie powrócili na pierwszej mapie (de_train) z wyniku 1:10. Na de_dust 2 zdeklasowali kompletnie Virtusów 5:16. HAVU jest solidną drużyną, opartą na dawnych członkach Ence - Aeriala i xsevena. Finowie mają na pewno lepszy map pool, ponieważ, co by Dignitas nie wybrało, będzie to mapa na której HAVU ma dobre wyniki. Gracze Dignitas są w zwyżkowej formie. Mają dobry zespół złożony z trzech doświadczonych zawodników: forest, lekro i friberg. HEAP wygląda dobrze aimowo, natomiast hallzerk swoją awp może na luzie samemu wygrać mecz, jeśli jest "on fire". Dużo zależy również od Lekro, który niewątpliwie jest najlepszym graczem w Dignitas i moim zdaniem stoi półkę wyżej od każdego z graczy szwajcarskiej organizacji. Wydaje mi się, że powinniśmy zobaczyć 3 mapy, mimo tego, że ostatnie dwa Bo3 skończyły się wynikiem 2:0. Powinien być to mecz zacięty i owocujący w dużą ilość "close" sytuacji.

Godzina: 15:00
Spotkanie: Izako Boars - Galaxy Racer
Typ: Wygrana Galaxy Racer
Kurs: 1.74

Bukmacher: FORBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 9:30
Spotkanie:
Young Ninjas vs. Lyngby Vikings
Typ: Young Ninjas wygra

Kurs: 1.60
Bukmacher:
STS
Analiza:


Mecz CS:GO z LOOT.BET Season 9 wydaje mi się być meczem prostym do wytypowania. Nie jest to jakaś topowa liga, ale gdzie zacząć wygrywać jak nie w takiej. Kursy są naprawdę zachęcające porównując obie drużyny. Young Ninjas posiada zdecydowanie lepszy skład patrząc na nicki oraz umiejętności. Wykazują się niezłym teamplayem. Jak każdej drużynie od czasu do czasu przytrafi im się wpadka. Ostatnio porażka w Bo1 z czeskim Sinners, którzy tak naprawdę oparci są na oskarze i NEOFRAG'u. Niecały tydzień temu Young Ninjas spotkało się właśnie z Lyngby Vikings w formacie Bo3 i Szwedzi wygrali ten mecz 2:0 (mirage 19:16; nuke 16:2). Po stronie Lyngby na wyróżnienie na pewno zasługują anarkez oraz raalz, lecz tak jak wcześniej zaznaczyłem, moim zdaniem, teamplayowo to właśnie młode talenty organizacji Ninjas in Pyjamas pokonają międzynarodowy zespół. Dla bardziej odważnych mogę polecić zagranie dokładnego wyniku w mapach 2:1 dla Young Ninjas po kursie 3.60.

Godzina: 14:30
Spotkanie: HAVU vs. BIG
Typ: HAVU wygra *1.84*
Typ: over 2.5 map *1.90*

Typ: HAVU dokładny wynik 2:1 *3.95*
Bukmacher:
STS

Godzina: 17:30
Spotkanie: forZe vs. Extra Salt
Typ: Extra Salt wygra *1.90*
Bukmacher:
STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 17:00
Spotkanie:
forZe vs. BIG
Typ: Dokładny wynik (w mapach) 2:1 dla forZe
Kurs: 4.70

Bukmacher: forBET
Analiza:


Przed nami finał drabinki przegranych turnieju FunSpark ULTI 2020 Europe Final, którego zwycięzca zamelduje się w finale turnieju, gdzie czeka na niego drużyna Extra Salt. Po sobotnich meczach można odczuć lekkie zaskoczenie. Łatwa przeprawa BIG z HAVU oraz wygrana raczej skazywanych na porażkę Extra Salt, którzy jak na razie grają naprawdę bardzo fajnego CS'a. BIG zaprezentowało się bardzo dobrze, ale głównym cudotwórcą był oczywiście xantares, który uzyskał 55 zabójstw na dwóch mapach. Wydaję mi się, że Finowie zostali strasznie stłamszeni od początku spotkania i potem po prostu mentalnie przegrali mecz. Rosjanie grali na ekipę sonica i Osee, którzy jak wcześniej napisałem grali bardzo urozmaiconego CS'a, który okazał się ciężkim orzechem do zgryzienia. Z moich osobistych odczuć, BIG jest zespołem bardzo niestabilnym. Jednego dnia grają bardzo dobrze, aby następnego totalnie odpuścić grę. Mam nadzieję, że xantares nie będzie w kosmicznej formie, ponieważ jest on głównym riflerem w niemieckiej organizacji. Kursy wydają mi się być mocno przesadzone ze względu na wygranie przez BIG 2:0 z HAVU. Rosjanie na pewno nie są tak słabą ekipą na jaką kreują ją bukmacherzy. Oczywiście można zagrać jakieś luźniejsze kursy, natomiast ja lecę po pełną pulę. Pamiętajmy, że forZe odprawiło z turnieju z kwitkiem takie zespoły jak Virtus.pro oraz Complexity. Na dodatek, na pewno chcą zameldować się w finale, aby zrewanżować się drużynie Extra Salt, ponieważ ostatnia mapa była naprawdę bardzo wyrównana i szale mogły przechylić się na każdą ze stron.

Godzina: 9:50
Spotkanie: Anonymo vs. SKADE
Typ: Handicap (+1,5) Anonymo

Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
Analiza:


Bardzo fajny kurs na handi w Anonymo. Mimo wszystko, że Bułgarzy są naprawde w imponującej formie, to stawiam na przynajmniej jedną mapkę Polaków. Anonymo zaliczyło udaną przygodę do zamkniętych kwalifikacji Flashpointa ogrywając takie teamki jak DBL Poney. W Lootbecie pokonali Endpoint, czyli zespół z pierwszej 30 rankingu hltv. Co tu pisać o Bułgarach - 14 wygranych z rzędu również z solidnymi ekipami. Ostatnio pokonali Anonymo 2:0 w formacie Bo3 i to dość gładko. Mimo wszystko, Anonymo wygląda co raz to lepiej. Grają razem ze sobą już trochę czasu. Mają za sobą bootcamp, który na pewno zluzował atmosferkę w teamie i dodał trochę spontaniczności.
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 15:00

Spotkanie: Extra Salt vs. BIG
Typ: Extra Salt wygra

Kurs: 1.80
Bukmacher: STS

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 12:00

Spotkanie: forZe vs. SKADE
Typ: forZe wygra

Kurs: 1.95
Bukmacher: STS

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 16:45

Spotkanie: FunPlus Phoenix vs. SKADE
Typ: over 2,5 map

Kurs: 1.95
Bukmacher: STS


Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 16:45

Spotkanie: mousesports vs. K23
Typ: handicap +1,5 K23

Kurs:1.51
Bukmacher: forBET
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 16:45

Spotkanie: FAZE vs. FURIA
Typ: FAZE wygra

Kurs: 2.00
Bukmacher: STS

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 13:30

Spotkanie: FunPlus Phoenix vs. BIG
Typ: over 2,5 map

Kurs: 2.00
Bukmacher: STS

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 16:45

Spotkanie: Movistar Riders vs. OG
Typ: over 2,5 map

Kurs: 2.02
Bukmacher: STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 13:30

Spotkanie: FAZE vs. G2
Typ: FAZE wygra

Kurs: 2.01
Bukmacher: STS


W dzisiejszym spotkaniu FAZE karrigana podejmie G2. Na podstawie ostatnich spotkań można wnioskować, że G2 jest w jakiejś kosmicznej formie, natomiast po oglądaniu ich wczorajszego meczu na mousesports jestem odmiennego zdania. Ich meczę są strasznie close, zazwyczaj udaje im się jakimś cudem prześlizgnąć i wygrać najważniejszą rundę grając force albo eco. Tak właśnie wczoraj było z mousesports na vertigo. Nadal nie pasuje mi niko grający awp. Moim zdaniem traci swój potencjał grając ze snajperką. Lepiej już to chyba wygląda jak amanek bierzę ją w swoje ręce. Wczoraj dobra forma huntera również pomogła wygrać z mousesports. Nie miałem przyjemności oglądać meczu z FunPlus Phoenix, który przegrali 2:1, ale nie wydaje mi się, że miałby być to dobry prognostyk na dzień dzisiejszy. FPX w ostatnim czasie strasznie rotowało składem i moim zdaniem nie jest to top jeśli chodzi o drużyny, natomiast jest to zespół solidny. FAZE w pierwszym spotkaniu przegrało na OG w odświeżonym składzie. Wymiana NBK'a i ISSA na flameza i niko było mega trafionym pomysłem. Widać, że OG odżyło i puścili w niepamięć mecze z przed kilku tygodni. Oglądając mecz FAZE vs. OG trochę zdziwiłem się, że FAZE tak gładko przegrali mirage, gdzie zawsze kojarzyłem sobie z nimi tą właśnie mapę. Moim zdaniem pierwsza mapa (de_nuke) powinna pójść na konto FAZE, natomiast zabrakło trochę szczęścia w końcówce i lepszego timingu. Wczoraj FAZE gładko ograło FURIĘ 2:0. Mają bardzo fajny skład złożony z doświadczonych graczy takich jak karrigan, coldzera i rain oraz młodych zawodników, ale mających oczywiście już swoją wyrobioną renomę - twistza i brokyego. Wczoraj grałem w stronę FAZE i dzisiaj również idę w ich stronę. Mam nadzieję, że karrigan poprowadzi to spotkanie bardzo dobrze i dołożą drugą wygraną z rzędu w tych zamkniętych kwalifikacjach na IEM Summer.

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 13:30

Spotkanie: Movistar Riders vs. mouseports
Typ: over 2,5 mapy
Kurs: 2.25

Bukmacher: STS

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 18:00

Spotkanie: Anonymo vs. Complexity
Typ: Anonymo wygra przynajmniej jedną mapę

Kurs: 1.98
Bukmacher: STS

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 18:00

Spotkanie: Sinners vs. EXTREMUM
Typ: Sinnes wygra

Kurs: 1.65
Bukmacher: STS


Poniedziałek był tragiczny, kompletnie nie trafione niespodzianki w meczach, natomiast wczoraj już dwa ładne kursy siadły. Szkoda trochę Movistar, ale jestem na maksa podjarany składem OG i mam nadzieję, że namieszają trochę na scenie.

Ja osobiście na kuponie zamieszczam FAZE i over mapy w Movistar vs. mousesports.
W meczu Movistar z mousesports znowu idę w kierunku overa w mapach. Wczoraj te same zespoły rozgrywały mecz i skończył się on wynikiem 2:1 dla mousesports. Myślę, że dzisiaj również spotkanie rozstrzygnie się na trzeciej mapie. Wątpię w to, że Movistar wygra ten mecz 2:0 i nie wierzę w to, że mouse nie ugra przynajmniej jednej mapy.

W końcu jakiś polski zespół zaszedł dalej w zamkniętych kwalifikacjach. Mam przeczucie, że Anonymo wygra ten mecz i zakwalifikuje się do Flashpointa. Może to być początek naprawdę dobrej przygody Anonymo i awansowania w rankingu HLTV. Dzięki temu dostaną jakieś invity na większe turnieje bez konieczności przechodzenia przez kwalifikacje. Jest to dla nich spora szansa, a complexity na pewno ma sporą tendencję do tego, żeby strollować mecz.

Co do Sinners to raczej czutka, mają fajny składzik, dobry firepower i powinno to wystarczyć na extremum.
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 16:40

Spotkanie: FURIA vs. Complexity
Typ: over 2,5 mapy

Kurs: 1.98
Bukmacher: STS


Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 19:55

Spotkanie: Virtus Pro vs. G2
Typ: over 2,5 mapy

Kurs: 1.90
Bukmacher: STS
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 20:00

Spotkanie: Astralis vs. Heroic
Typ: over 2,5 mapy

Kurs: 1.95
Bukmacher: STS



Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 20:00

Spotkanie: Vitality vs. FURIA
Typ: Vitality

Kurs: 1.72
Bukmacher: STS



Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 20:00

Spotkanie: Gambit vs. Natus Vincere
Typ: Gambit

Kurs: 1.65
Bukmacher: STS
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 16:50

Spotkanie: ENCE vs. SKADE
Typ: SKADE

Kurs: 1.60
Bukmacher: STS


Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 18:00

Spotkanie: Heroic vs. Sprout
Typ: Dokładny wynik 2:0

Kurs: 1.52
Bukmacher: STS


Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 20:00

Spotkanie: G2 vs. FAZE
Typ: G2

Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 13:20
Spotkanie: Entropiq vs. Fiend
Typ: Entropiq
Kurs: 1.42

Bukmacher: STS


Dyscyplina: E-Sport CS:GO

Godzina: 13:00
Spotkanie: Sprout vs. SKADE
Typ: Sprout wygra przynajmniej jedną połowę

Kurs: 1.47
Bukmacher: STS

Dyscyplina: E-Sport CS:GO
Godzina: 16:50
Spotkanie: Dignitas vs. ENCE
Typ: Dignitas
Kurs: 1.70

Bukmacher: STS
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom