>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Fnatic - SK SK wygra przynajmniej 1 mapę - TAK @2.50 ✅✅✅ nie wiem co się dzieje z fnatic na tym turnieju. Może i wygrają ten mecz, ale z NiP-em będzie ciężko z taką grą

Wczoraj słaba postawa Fnatic, bo inaczej przegrania cobblestona na NiP, który tej mapy nie potrafi grać nie można nazwać. Do tego dołóżmy słabą dyspozycję olofa, który jak nie strzela Fnatic ma duże problemy. Sk z drugiej strony wczoraj zagrali naprawdę fajnego Countera, nie zgodzę się z opinią, że ex-TSM grało słabo dla mnie to SK grało po prostu bardzo dobrze, dlatego dziś spodziewam się że wygrają oni przynajmniej jedną mapę. Oczywiście typ ryzykowny gram go za małą stawkę.

Po cichu też liczę że olof się dziś obudzi, wygrają oni z SK i będzie można po fajnym kursie pograć w finale na fnatic z NiP-em, gdzie ekipa foresta będzie miała przewagę w wyborze map, co powinno zdecydowanie polepszyć kursy na fnatic
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś polecam diginitas -1.5 @2,06 pinnacle lub nawet -2.5 mapy. Ostatnio nie mieli problemów by pokonać HR 2-0 w finale innego turnieju. Tym razem BO5, ale diginitas mi się bardzo podoba w nowej formie. Nadal są mocni i może nawet są gdzieś obecnie w top10. HR ostatnio dużo gorsza forma, nie potrafią się odnaleźć po swoich roszadach. Mecz o 19:00.
⛔ Co za komedię grają.
1-0 w mapach i spora przewaga w drugiej i powinno być 2-0, ale przegrywają końcówkę, tak samo w 3 mapie, nawet w dogrywce polegli. 15-12 mieli, 12-3 do przerwy. Katastrofa dziś diginitas.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
FlipSid3 vs. Vexed @ 1.363 marathonbet / 1.425 pinnek ⛔ może jednak coś w tym jest co piszą ludzie, że Kebaby odpalone latają... bo jeden mecz całkiem różny od drugiego
F3 w dobrym składzie razem z S1mplem. Polacy przegrali dziś 2-0 z Tureckim Space Soldiers w bardzo słabym stylu... Jako stand-in grał repo.
Mecz rozgrywany systemem bo3.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Transferów ciąg dalszy:
Świeże info sprzed 2 godzin #potwierdzone
S1mple dołączył do liquid

http://www.hltv.org/news/16706-liquid-sign-s1mple
Niestety ale to prawda. Cenię S1mpla za jego bardzo dobrą grę ale on tam nie pasuje... Sprawą pierwszorzędną jest niski poziom jego angielskiego, minie dużo dużo czasu zanim się zgrają jeśli w ogóle wytrzymają ???? Ukrainiec to bardzo toksyczny gracz, jeżeli ktoś z drużyny popełni prosty błąd to zaczyna się z jego strony drama. Jest on tzw wolnym strzelcem, robi co chce, nie słucha się igl&#39;a. Liquid to poukladana, taktyczna drużyna. Niby mówią że przeciwieństwa się przyciągają ale tu to chyba nie zadziała. Daje S1mplowi góra 3 miesiące gry w Liquid ???? moim zdaniem zmiana zdecydowanie na duży minus.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Niestety ale to prawda. Cenię S1mpla za jego bardzo dobrą grę ale on tam nie pasuje... Sprawą pierwszorzędną jest niski poziom jego angielskiego, minie dużo dużo czasu zanim się zgrają jeśli w ogóle wytrzymają ???? Ukrainiec to bardzo toksyczny gracz, jeżeli ktoś z drużyny popełni prosty błąd to zaczyna się z jego strony drama. Jest on tzw wolnym strzelcem, robi co chce, nie słucha się igl&#39;a. Liquid to poukladana, taktyczna drużyna. Niby mówią że przeciwieństwa się przyciągają ale tu to chyba nie zadziała. Daje S1mplowi góra 3 miesiące gry w Liquid ???? moim zdaniem zmiana zdecydowanie na duży minus.
Do drużyny dołączył w 2015 roku Hiko który też był uważany za dość toksycznego gracza, typowy wolny elektron co lata i zabija ???? ale wpasował się w zespół i z nim zespół Liquid notował dobre wyniki. Zobaczymy co czas przyniesie.

Jest też znany już oficjalnie cały skład NiP-u:

Adam &quot;friberg&quot; Friberg
Richard &quot;Xizt&quot; Landström
Jacob &quot;pyth&quot; Mourujärvi
Patrik &quot;f0rest&quot; Lindberg
Christopher &quot;GeT_RiGhT&quot; Alesund

Björn &quot;THREAT&quot; Pers (coach)

http://www.hltv.org/news/16702-nip-sign-threat-as-coach
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Liquid to poukladana, taktyczna drużyna.
Chyba lekka przesada ????.

Liquid z taktyką nie mają nic wspólnego. Przypominam sobie ich mecze, np. z Navi na którymś z LANów: pierwsza mapa Cobblestone non stop raszowali na B (po stronie terro), po CT również tragedia i ugrali tam około 4 pkt. Druga mapa Dust 2 ich taktyka to rasz długą co do jakiegoś momentu przynosiło efekt, ale i tak górą było Na`Vi. Ten mecz to tylko jeden z wielu przykładów.

Ogólnie Liquid kojarzy mi się z drużyną, która najmniejszą wagę przykłada właśnie do taktyki, bardziej opierają grę na indywidualnym skillu, zwłaszcza Hiko.

Czy tutaj będzie miało znaczenie znajomość angielskiego przez Ukraińca? Mimo wszystko wydaje mi się, że nie do końca. Zawodnicy znają mapy turniejowe na pamięć i raczej na tym najwyższym poziomie nie muszą non stop rozmawiać podczas rundy, a raczej używają prostych komend. Polecam obejrzeć kilka meczów Virtus Pro z zarejestrowanymi rozmowami na TeamSpeaku (np. Finał IEM Katowice 2014 przeciwko NiP).
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Chyba lekka przesada ????.

Liquid z taktyką nie mają nic wspólnego. Przypominam sobie ich mecze, np. z Navi na którymś z LANów: pierwsza mapa Cobblestone non stop raszowali na B (po stronie terro), po CT również tragedia i ugrali tam około 4 pkt. Druga mapa Dust 2 ich taktyka to rasz długą co do jakiegoś momentu przynosiło efekt, ale i tak górą było Na`Vi. Ten mecz to tylko jeden z wielu przykładów.

Ogólnie Liquid kojarzy mi się z drużyną, która najmniejszą wagę przykłada właśnie do taktyki, bardziej opierają grę na indywidualnym skillu, zwłaszcza Hiko.

Czy tutaj będzie miało znaczenie znajomość angielskiego przez Ukraińca? Mimo wszystko wydaje mi się, że nie do końca. Zawodnicy znają mapy turniejowe na pamięć i raczej na tym najwyższym poziomie nie muszą non stop rozmawiać podczas rundy, a raczej używają prostych komend. Polecam obejrzeć kilka meczów Virtus Pro z zarejestrowanymi rozmowami na TeamSpeaku (np. Finał IEM Katowice 2014 przeciwko NiP).
1. Liquid z taktyką nie ma nic wspólnego? Śmiem stwierdzić, że nie zbyt wielu ich spotkań. Mecz z Navi (bodajże IEM San Jose) - ukraińska formacja gra ciężkiego countera do rozczytania, nawet topowe drużyny z nimi przegrywają, bo nie wiedzą jak się na nich przygotować. Cobble to najlepsza mapa Navi, nic dziwnego że dostali srogie &#39;lanie&#39;, na duście terro bardzo dobre, jeżeli coś wychodzi to należy grać to do skutku, strona ct - początek okej, rundy bliskie jednak potem zaczęły się problemy z ekonomią, navi złapała momentum i już było po meczu. Bardzo podoba mi się gra Liquid na overpassie, granaty rzucane perfekcyjnie, jedno z najlepszych wejść taktycznych na B. Inne mapy również rozgrywają taktycznie, oczywiście zdarzają się wyjątki jak wszędzie i wtedy robią co chcą - w wyniku czego przegrywają. Liquid nie wypuszcza na każdą miejscówkę po jednej osobie, grają drużynowo - w razie śmierci jednego, drugi odpowiada. Nie wiem dlaczego uważasz, że Liquid nie ma nic wspólnego z grą taktyczną, opierasz to tylko na meczu z Navi? Błąd.

2. Hiko - clutcher, last men standing. Zawodnik bardzo dobry, Liquid gra pod niego. Jeżeli grają tylko na wyciąganie fragów to powinien być entry fragerem, jednak tak nie jest. Wiedzą, że Hiko jest topowym zawodnikiem w ich drużynie, nie wypuszczają go jako pierwszego - jeżeli wejście na dany bombsite po stronie tt się nie udaje to Hiko zostaje sam i próbuje ugrać runde - co dość często mu się udaje. Jest to więc także taktyka.

3. Znajomość języka na najwyższym poziomie nie jest ważna? BŁĄD!!! Na amatorskim poziomie można grać sobie mixem, podawać najważniejsze miejscówki jednak gdy przychodzi coś wytłumaczyć, sprawdzać każde miejscówki, wychylać stosując ogień krzyżowy to pojawia się problem. W drużynie trzeba mieć zaufanie do drugiej osoby. Minie dużo czasu zanim osiągną poziom taki jak z Fugly&#39;m. Wystarczy spojrzeć na G2. Na początku przegrywali z jakimiś drużynami T5-T4, jednak gdy pograli ze sobą, polepszyli angielski (w którymś z wywiadów maikelele o tym wspominał) to osiągnęli wysoki poziom T1.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
CSGL - OpTic @ 1.83 bet365 ; @ 1.86 betsafe ⛔ na swojej mapie (train) nie było tragedii małe błędy i rundy 1v2 przegrane przeważyły szalę, a cobble to całkowita dominacja
Turniej ELEAGUE Road to Vegas są to kwalifikacje do bardziej prestiżowego turnieju z pulą nagród 1.2 mln $. Lecz niech to nikogo nie zwodzi gdyż wygrany tego meczu inkasuje 35 000 $, przegrany zaś 15 000 $. Czyli niebakatelne pieniądze, których w Polsce na &quot;kwalifikacjach&quot; się nie zarobi. Wczoraj na snapchacie Szpero pokazywał jak z lotniska odbierała ich czarna limuzyna. Widać było że są zachwyceni z hotelu, atmosfera w zespole też była dobra. Chłopaki z CSGL dość często wylatują na turnieje do Stanów, myślę że nie powinna stwarzać im problemu podróż czy strefa czasowa.
Co do formy Polaków to śmiem twierdzić że prezentują się bardzo dobrze ostatnie wyniki: wygrana z Dignitas 2-1 ; wygrana z Vexed 2-0 ; wygrana z mousesports 2-0. Widać było że przygotowywali się grając mniejsze internetowe takie jak chociażby:
- D!ngIT $2000 Weekly Cup #28
- Game Show Global eSports Cup
- Acer Predator Masters powered by Intel
- D!ngIT $2000 Weekly Cup #30
- Event filter: ELEAGUE Road to Vegas Closed EU Qualifier
To wszystko było zagrane od 1 do 18 grudnia.
Co do zespołu zza Oceanu, jest to ex-conquest. Nie są to pionki do bicia mecz będzie raczej 60/40 na korzyść CSGL, nie ma ogromnego value. Raczej nie polecam grubo w to wchodzić, ale mecz ciekawy.
Dzisiejszy mecz rozgrywany będzie w formacie bo3.


Ilość przegranych godzin na ostatnie 2 tyg. graczy CSGL:
mouz 46.1 - https://steamcommunity.com/profiles/76561197998730533
szpero 51.2 - https://steamcommunity.com/id/szpero
innocent 40.4 - https://steamcommunity.com/id/innocent-
michu 27.3 - https://steamcommunity.com/id/szeef
oskarisch 39.0 - https://steamcommunity.com/id/oskarish
Ilość przegranych godzin na ostatnie 2 tyg. graczy OpTic:
shahzam 32.1 - https://steamcommunity.com/id/shahzamofficial
naf-fly - 44.9 - https://steamcommunity.com/profiles/76561198001151695
rush private - https://steamcommunity.com/profiles/76561198023592320
stanislaw private - https://steamcommunity.com/profiles/76561197981849043
daps 38.6 - https://steamcommunity.com/id/daps
Więcej informacji można sobie poczytać w newsie na HLTV.ORG LINK
 
uzytkownik-24118 2,1K
CSGL - OpTic

Wg mnie zapowiada się wyrównany mecz, nie widzę specjalnego value w typach na Polaków. Nie pamiętam specjalnie dobrych występów CSGL w różnych turniejach lanowych. Dodatkowo ostatni ich wylot do Stanów przy okazji RGN Pro Series nie okazał się zbyt udany (w innym składzie, ale jednak odpadli po fazie grupowej). OpTic to nie są chłopcy do bicia ale też nie jacyś dominatorzy ze światowego topu. Gdyby to był mecz internetowy lub rozgrywany gdzieś w Europie skusiłbym się na granie na Polaków, natomiast w opisanych wyżej warunkach uważam to za typowe 50-50, które powinno się toczyć na styku, duże znaczenie może mieć tryb banowania map. Tak czy inaczej patrząc na kursy bardziej podoba mi się typ na over 2,5 mapy. To oczywiście nie jakiś pewniak, prawdopodobieństwo wejścia oceniam podobnie jak typu na Polaków, dodatkowo nie będę przesadzał ze stawką

Over 2,5 mapy @2,00 Bet365 ⛔ ⛔

Kolejny świetny LAN CSGL, jak pisałem w analizie oni jakoś nie umieją grać offline&#39;ów. ???? CT na cobblu ???? Może następnym razem będzie zielono

E. Spadło do 1,9, ja złapałem po 2,00
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
CSGL - OpTic - OpTic @2.0 bet365 ✅ ✅ CSGL pokazało że nie potrafi grać na Lanach mam nadzieję, że to tylko przez za krótki trening, bo chciałbym, aby kolejna Polska drużyna coś wygrywała, ale becik na plus ????
Mecz jak dla mnie 55-45 ze wskazaniem na OpTiC i miałem go odpuścić, ale po zmianach w kursie postanowiłem pograć lekko w stronę OpTic, grają u siebie, wydaję mi się, że będą bardzo dobrze przygotowani, ostatnio fajnie poczynają sobie w internecie, pokonali wielu dużo lepszych przeciwników w drodze do finału tego turnieju i wydaję mi się, że udowodnią Swoją dobrą dyspozycję na LAN-ie. Wszyscy również mówią o super grze CSGL, ale przypominam, ze gdy wygrywali z dignitas, to brakowało tam dwóch postawowych zawodników, a pokonanie mousport czy Vexed to nie jest jakieś super osiągnięcie. Warto również pamiętać jak CSGL słabo prezentuje się na Lana-ch ich wyprawy do Ameryki czy na Europejskie turnieje w większości przypadków kończyły się klęską. Z tego co wynika z wpisów innocenta na FB to przed turniejem trenowali tylko 2-3 dni, a wydaję mi się, że ich przeciwnicy, którzy są praktycznie na miejscu i nie musieli odbywać długiej podróży więcej czasu poświęcili na trening. Nie ma co szaleć ze stawkami, ale przy takich kursach value widzę w OpTiC
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Train i Cobblestone - świetne mapy do grania na live przy wyrównanych teamach.
Ja już zakład co prawda zamknąłem z zyskiem, ale pamiętajcie że cobble to mapa TT. Jak zobaczycie że OpTic zacznie po tej stronie zagrajcie na nich wynik będzie na pewno korzystny i przed drugą pistoletówką zamykanie. Na bet365/całoroczniaku można grać jak coś LIVE ????
Taka sama zasada tyczyła się na train po stronie CT gdzie jest łatwiej, na HP dawałem typy jak ktoś skorzystał to fajnie ????
@EDIT
Złapałem tylko 1.66 (po pistoletach wygranych) znów przyspałem ;/
Ta sama zasada przy 14-1 zamykam z 97% zyskiem ✅
Przy bardzo wyrównanych teamach mapy: cobble i strona TT oraz train i strona CT mogą dać zarobić ????
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Dzisiaj moge polecic na szybko bez analizy bo zaraz musze wyjsc. Dignitas 2:0 BX3 po 1.60 w pinku oraz tsm 2:0 na pente 1.46 tez pinek. Moim zdaniem warto oba mecze powinny byc czysta formalnoscia na bardzo slabych ostatnio przeciwnikow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom