>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Nie wydaje wam sie to za potężna okazje? Jakim prawem taki duży kurs. Spirit ostatnio udowodniło ze skilowo są na bardzo wysokim poziomie. Do tego dołączenie Shiro jeszcze wzmocni ta drużynę. Uważam ze Liquid będzie potrzebować trochę czasu aby to kliklo. Ostatnio przegrali 2 razy z rzędu z M80. Jestem w ciezkim szoku jaki kurs zobaczylem na ten match up. Donki Zontexy jak sie rozkręca to headshoty latają po całej mapie. Kto oglądał ta drużynę ostatnimi czasy ten wie. Przed zobaczeniem kursow myslaem ze to Spirit bedzie faworytem xD
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Nie wydaje wam sie to za potężna okazje? Jakim prawem taki duży kurs. Spirit ostatnio udowodniło ze skilowo są na bardzo wysokim poziomie. Do tego dołączenie Shiro jeszcze wzmocni ta drużynę. Uważam ze Liquid będzie potrzebować trochę czasu aby to kliklo. Ostatnio przegrali 2 razy z rzędu z M80. Jestem w ciezkim szoku jaki kurs zobaczylem na ten match up. Donki Zontexy jak sie rozkręca to headshoty latają po całej mapie. Kto oglądał ta drużynę ostatnimi czasy ten wie. Przed zobaczeniem kursow myslaem ze to Spirit bedzie faworytem xD
Spirit dla z 2 stand-inami. Trenerem i jakimś chłopem z Akademii. Analiza raczej nietrafiona.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Nie wydaje wam sie to za potężna okazje? Jakim prawem taki duży kurs. Spirit ostatnio udowodniło ze skilowo są na bardzo wysokim poziomie. Do tego dołączenie Shiro jeszcze wzmocni ta drużynę. Uważam ze Liquid będzie potrzebować trochę czasu aby to kliklo. Ostatnio przegrali 2 razy z rzędu z M80. Jestem w ciezkim szoku jaki kurs zobaczylem na ten match up. Donki Zontexy jak sie rozkręca to headshoty latają po całej mapie. Kto oglądał ta drużynę ostatnimi czasy ten wie. Przed zobaczeniem kursow myslaem ze to Spirit bedzie faworytem xD
To sprawdź jakim składem gra Spirit😀
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
No to byla moja 1 mysl ze nie graja pelnym skladem. Tylko ze jezeli druzyna gra ze stand inami to na HLTV w match upie jest to prawie zawsze podane.

Tutaj nic o tym nie ma dlatego mnie to zmylilo. Oczywiscie nie postawilbym bo pierw bym sie doinformowal.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
No nie sprawdzilem tego bo dla mnie to oczywiste bazujac na ostatnich doswaidczeniach jak sledzilem HLTV z e na gorze zawsze pisalo ze tego i tego nie ma to nawet nie musialem patrzec w sklady. No faktycznie to zmienia postac rzeczy. W takim wypadku nie widze prawie zadnych szans na wygrana dla Spirit.
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Panowie pisałem kilka dni temu w jakim składzie gra tutaj Spirit. Czytajcie takie rzeczy bo są ważne jak widać. Po za tym, piszecie w złym dziale. Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom