>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Corners by ziroxXx

ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
23.02.2021 Liga Mistrzów
Lazio - Bayern Monachium
40# Typ: Bayern Monachium liczba rzutów rożnych - over 5,5 @ 1.69
50j Betsson
41# Typ: Bayern Monachium liczba rzutów rożnych - over 6,5 @ 2.28
30j Betsson
42# Typ: Bayern Monachium liczba rzutów rożnych - over 7,5 @ 3.25
20j Betsson

Analiza:

Bayern w ostatnich kilku tygodniach miał natłok meczy. Klubowe Mistrzostwa Świata, Liga, a teraz Liga Mistrzów. Bayern nie jest tą samą druzyną co w tamtym sezonie. Popełniają więcej błędów i do tego jeszcze dochodzą absencje tj. kontuzje lub kwarantanny. Ostatnia porażka w lidze z Frankfurtem tylko potwierdza słabszą dyspozycje Bawarczyków. Dziś spotkanie z Lazio, które wedlug mnie postawi wysoko poprzeczkę na swoim stadionie. Uważam, że Bayern będzie miał trudno wygrać ten mecz, a co za tym idzie.. będzie się starał ciągle atakować a to spowoduje nabicie rożnych. Linie przestawione przez buki często są pokrywane przez Bayern. Siła ofensywna m.in. szybkie skrzydła i zagrywanie piłek wzdłuż bramki powodują nabijanie wielu rożnych. W przypadku niekorzystnego wyniku dla Bayernu az się nie moge doczekać spotkania rewanzowego i zagranie na rożne. Tylko obawiam się, że linie będą wysokie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
25.02.2021 Liga Europy
Villarreal - Salzburg
43# Salzburg liczba rzutów rożnych - over 4,5 @ 1.87
50j Betsson
44# Salzburg liczba rzutów rożnych - over 5,5 @ 2.85
30j Unibet
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
25.02.2021 Liga Europy
45#
Villarreal - Salzburg, Salzburg over 4,5 RR
Ajax - Lillie, under 9,5 RR
Milan - Crena Zvezda, over 10,5 RR
Ako: 6.44
10j pzbuk
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Projekt powoli kończę bo ostatnie miesiące pokazały, że to nie ma sensu. Dobrze, że miesiąc temu wygrałem cashbacka i mój minus nie jest aż tak duży. Z każdym miesiącem selekcja była według mnie coraz lepsza, ale niestety liczy się minus na koncu, który jest fatalny. Starałem się wzorować na typach "Waldi1979" i "Ranczo0123". Pokazali mi dobre kierunki na co zwracać uwagę. Teraz robię przerwę, żeby przemyśleć swoje błędy i znaleźć swój system. Gram jeszcze kilka kuponów aby ten minus w lutym był mniejszy.

46#
Manchester City - West Ham
Typ: over 10,5 RR @ 2.0
20j Unibet
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
47# 27.02.2021 Liga Polska, Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Typ: over 10,5 RR @ 2.02
20j Unibet

48# 28.02.2021 Liga Francuska, Ligue 1
Marsylia - Lyon
Typ: over 11,5 RR @ 3.40
100j Unibet

49# 28.02.2021 Australia, A-League
Newcastle Jets - Wellington Phoenix
Typ: over 12,5 RR @ 2.70
100j Unibet

50# 28.02.2021 Australia, A-League + Liga Francuska, Ligue 1
Marsylia - Lyon, over 10,5 RR @ 2.45
Marsylia - Lyon, Lyon over 5,5 RR @ 2.00
Newcastle Jets - Wellington Phoenix, over 11,5 RR @ 2.07
Newcastle Jets - Wellington Phoenix, Newcastle Jets over 5,5 RR @ 1.64
Ako: 7.29
50j Unibet

Koniec projektu :)
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Projekt skończyłem z -1000j

Po 6 miesiącach wracam do projektu. Z świeżą głową, z większym dystansem i mam nadzieję lepszą selekcją. Zaczynam grę od nowa.

Na początek zaczynam od mojej ulubionej drużyny pod względem rożnych.

1# 06.08.2021 Ekstraklasa
Lech Poznań - Cracovia
1. over 10,5 RR @ 1.87 5
2. Lech Poznań over 5,5 RR @ 1.48 4
Ako: 2.08
50j Unibet

-50

2# 06.08.2021 Ekstraklasa
Lech Poznań - Cracovia
1. Lech Poznań over 6,5 RR @ 1.93 4
2. Lech Poznań więcej RR @ 1.30
Ako: 2.02
30j Unibet
-30

3# 06.08.2021 Ekstraklasa
Lech Poznań - Cracovia
Typ: over 2,5 gola @ 1.95 2
30j Unibet
-30

Analiza:

Lech pokazał w pierwszych kolejkach, że nabijanie rożnych nie jest obce. Podobnie było w poprzednim sezonie. Dlatego ja bez zastanowienia ponownie stawiam na rożne, za równo over 10,5 jak i konkretnie overy na RR gospodarzy. Wiele sytuacji podbramkowych, wiele dośrodkowań. Dominacja w grze na połowie przeciwnika, wiele strzałów. Polot młodych zawodników, jakość i siła zespołu. Wszystkie argumenty przemawiają za tym, że Lech jest dobrze przygotowany do sezonu. Niestety kuleje skuteczność, która przemawia za moim typem. Lech nie wykorzystuje wielu sytuacji a to powoduje, że wielu zawodników podłącza się do ataku, zapominając często o obronie. W ten sposób mecze Lecha stają się otwarte i wiele jest dziur i pustych przestrzeni na boisku a to powoduje, że drużyny nie mają problemu zeby szybko przemieszczać się między jedną a drugą bramką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
10.08.2021 Liga Mistrzów - kwalifikacje
Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb
5# Typ: Dinamo Zagrzeb over 5,5 RR @ 2.35 5 (szybka bramka dla gości :( )
50j Unibet
-50

6# Typ:
1. Dinamo Zagrzeb over 4,5 RR @ 1.67 5
2. Dinamo Zagrzeb więcej RR @ 1.75 7:5
Ako: 2.12
30j Unibet
-30

7# Typ: Dinamo Zagrzeb handi - 1 RR @ 2.23 7:5
30j Unibet
-30

8# Typ: over 9,5 RR @ 2.00
30j Unibet
30


Analiza:
Typ ma mniejsze szanse powodzenia w przypadku szybkiej bramki gości. Dinamo pokazało w eliminacjach do LM, że jest maszynka do rożnych. Ostatnie ich wyniki:
Z Omonią u siebie 12 rożnych i wynik 2:0. Na wyjazd teoretycznie jadą z dobrym wynikiem i mimo to na wyjeździe nabijają 11 rożnych. Teraz mecz z Legia. U siebie wbijają 8 rożnych i przyjeżdżają do Warszawy z niekorzystnym wynikiem 1:1. Od początku Dinamo będzie dążyć do strzelenia bramki. Liczne ataki, szybkie skrzydła i dośrodkowania spowodują, że Dinamo według mnie nabije wiele rożnych. Widzę dziś dobra okazję do zarobku.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
9# 12.08.2021 Piłka Nożna - Polska 1 Liga
Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
Typ: over 10,5 RR @ 2.23 12
30j
Unibet
36,9


Analiza:
Resovia dobrze rozpoczeła sezon zdobywając 4 pkt, wygrana u siebie z GKS Tychy, który walczył w tamtym sezonie o awans do ekstraklasy może robić wrażenie. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania dzisiaj są gospodarze. Goście natomiast nie zdobyli żadnego punktu i można się spodziewać, że będą się bronili przed spadkiem. Warte zauważenia to są liczby zdobywania rzutów rożnych przez te obie ekipy. Mimo, że dopiero to druga kolejka to można już jakieś małe wnioski wyciągnąć ze statystyk z pierwszych meczy.

Korona Kielce - Skra Częstochowa 7:6
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa 8:7
Mimo dwóch ciężkich wyjazdów drużyna z Częstochowy nabiła średnio 6,5 RR/mecz

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 4:6
Resovia Rzeszów - GKS Tychy 8:3
Średnia rzutów rożnych drużyny z Rzeszowa wynosi 7 RR/mecz
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
13.08.2021 Piłka nożna - Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
10# Typ: over 10,5 RR @ 2.12
50j Unibet
56


Analiza:
Mój tradycyjny bet w kierunku roznych w meczu Lecha Poznań. Konsekwentnie bez zmian over 10,5 RR. Trzymam się tego i uważam, że regularne granie tego betu może dać zyski. Wszystko spowodowane dyspozycją i aktualną formą Lecha, który dobrze rozpoczął sezon. W dwóch pierwszych meczach musieli się bardziej namęczyć aby zdobyc punkty a to skutkowało pokaźna liczbą rożnych. W ostatniej kolejce Lech wygrał u siebie z Cracovią 2:0 i już ta liczna cornerów nie była wielka i niestety minus. Dziś wyjazdowe spotkanie z Termalicą, która mimo słabego początku może postawić ciężkie warunki Lechowi. Na papierze wygląda, że goście powinni bez problemu wygrać, a niestety takie spotkania nie należą do łatwych z beniaminkami. Uważam, że Lech wezmie dziś swoje, ale trochę się namęczy a to spowoduje, że liczba rożnych pokryje moje przestawione linie. Do konkursu i typu dnia wybieram ciutkę pewniejszy bet czyli over 5,5 RR. Jeszcze skorzystam ze statystyk, Lech po 3 kolejkach robi średnio 8,33 RR/mecz

11# Typ:
1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań, Lech Poznań over 5,5 RR @ 1.67 8
2. Stal Mielec - Wisła Kraków, Wisła Kraków lub remis @ 1.35 2:1
Ako: 2.25
30j Unibet
30

13.08.2021 Piłka nożna - 2 Bundesliga
FC St. Pauli - Hamburger SV
12# Typ: Hamburger SV over 5,5 RR @ 2.08 3
30j Unibet
30
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Podsumowanie po 12 typach:
-103,60


Post automatycznie złączony:

14.08.2021 Piłka nożna - Premier League
Manchester United - Leeds United
13# Typ: Leeds over 4,5 RR @ 2.30 4 (do 20 minuty 4 rożne, a pozniej nic..)
30j Unibet
30

Analiza:

Typowanie pierwszej kolejki to trochę loteria, ale aż szkoda nie spróbować rożnych na Leeds. Patrze na ten zakład przez pryzmat tamtego sezonu i ilości wbijanym rożnych przez gości. Leeds charakteryzowało się ofensywnym polotem, agresywnościa, licznymi podaniami a także długim posiadaniem się przy piłce. Leeds wiele punktów zabrało drużynom z top6. Myśle, że Bielsa wzorcowy taktyk dobrze przygotował swój zespół do sezonu. Pierwszy mecz od razu starcie z Manchesterm. Uważam, że swoją agresywnościa, pressingiem, taktyką mogą sprawić niespodziankę w pierwszej kolejce. Stawiam na rożne bo Leeds naprawdę wyróżniało się w tej kwestii, wiele ich wbijało i mam nadzieję, że dalej tak będzie.

14.08.2021 Piłka nożna - Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Cracovia
14# Typ: over 10,5 RR @ 1.87 6
30j Unibet
30

15# Typ:
1. Manchester United - Leeds United, Leeds United over 3,5 RR @ 1.60 4
2. Lechia Gdańsk - Cracovia, Lechia Gdańsk over 5,5 RR @ 1.73 3
Ako: 2.77
30j Unibet
30

14.08.2021 Piłka nożna - 2 Bundesliga
Sandhausen - Karlsruher
16# Typ: Sandhausen over 5,5 RR @ 2.55 3
20j Unibet
20
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
16.08.2021 Piłka nożna - Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
18# Typ: under 9,5 RR @ 2.38 9
30j Unibet
41,4


Analiza:

Obie drużyny charakteryzuje fakt, że mało nabiły rożnych w dotychczasowych pierwszych 3 kolejkach. Górnik średnio robił 3,33 RR/mecz, a Jagiellonia 2,67 RR/mecz. Bardzo słabe statystyki. Jest to zależne od wielu zmiennych, ułożenie meczu, taktyka, przeciwnik itd. Górnik na dzień dzisiejszy nie wygląda dobrze. Wymęczona wygrana z Stalą Mielec pozwoliła złapac oddech, ale gra nie wygląda dobrze. Teraz jadą na ciężki teren do Białegostoku i wywiezienie jakiegokolwiek punktu będzie bardzo trudne. Nie spodziewam się ze strony Zabrzan pressingu od początku spotkania, raczej będzie cofnięcie zespołu i ustawienie na kontratak. Remis 0:0 dla Górnika wziąłbym w ciemno. Gospodarze natomiast lepiej rozpoczęli z sezon, mając na koncie 7 pkt. Ale trzeba zwrócić na fakt, że wszystkie mecze rozgywają u siebie. Jagiellonia w trzech pierwszych meczach nie miała za bardzo okazji do odrabiania strat i efektem tego są małe ilości rzutów rożnych. Uważam, że w przypadku objęcia prowadzenie przez gospodarzy, Zabrzanie będą mieć problem z nabiciem wielu rożnych. Te argumenty przekonują mnie do zagrania na under rzutów rożnych. Rzadko gram takie typy, ale uważam że w poniedziałkowy wieczór z grą Górnika jaką zaprezentował to jest bardzo prawdopodobne.

P.S. Nie wiem czy Jagiellonia tak słabo zagrała czy Górnik tak dobrze, zdziwko :)
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
17.08.2021 Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Sheriff Tiraspol - Dinamo Zagrzeb
19# Dinamo Zagrzeb over 4,5 RR @ 1.58 50j Betsson
20# Dinamo Zagrzeb over 5,5 RR @ 2.10 30j Betsson
21# Dinamo Zagrzeb over 6,5 RR @ 3.00 10j Betsson

90

Analiza:

Ostatnio pisałem, że Dinamo wyróżnia się rzutami rożnymi w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Bramka w pierwszej połowie z Legią troche mi pokrzyżowała plany i w efekcie Legia nabiła więcej rożnych. Mimo prowadzenia spotkania, drużyna z Chorwacji potrafiła w drugiej połowie nabić 5 rożnych. W kolejnej rundzie trafiają na drużynę z Mołdawii. Na papierze wyglądają lepiej i są faworytem w tym dwumeczu. Myślę, że z wyjazdu Dinamo będzie chciało przywieźć korzystny rezultat, a by być pewniejszym awansu. Ostatnie mecze wyjazdowe Dinama kończyły się zdobyciem 5,10 oraz 11 rzutów rożnych. Myśle, że z Sheriff Tiraspol nie będą mieć problemu z pokryciem przedstawionych przeze mnie linii. Tak dla porównania Betclic i Betfan na over 5,5 RR @ 1.70
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
20.08.2021 Piłka nożna - Ligue 1
Brest - PSG
22# Typ: Brest over 3,5 RR @1.89
30j
Unibet
-30


Analiza:

Brest zmierzy u siebie się z najlepszą drużyną ligi czyli PSG. Linie na przeciwników PSG na rzuty rożne automatycznie się obniżaja oraz kursy wzrastają. Ja dzis wykorzystam tą sytuację, ponieważ Brest jak spojrzymy na statystyki (patrz poniżej) wygląda bardzo solidnie jeśli chodzi o nabijanie rzutów rożnych. Najpierw skupie się na dwóch pierwszych kolejkach: 4 RR z Lyonem na wyjeździe, 6 RR z aktualnym liderem Ligue1 czyli Angers. Średnia 5 RR/mecz. Następnie zaczerpne troche statystyk z rzutów rożnych jakie padały w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami. Brest zdołał wbić w ostatnich czterech meczach z PSG odpowiednio: 5,9,4 oraz 5 RR. Kolejnym argumentem to jest aktualna dyspozycja PSG. Wszyscy wiemy jaka jest teraz silna ofensywa PSG, dlatego nie spodziewam się, że goście będą się męczyć aby objąć prowadzenie w meczu, a to zwiększy szanse to częstsze ataki Brest. PSG w dwóch pierwszych kolejkach traciło gole z Troyes i Strasbourg, a to oznacza, że przeciwnicy dochodzą do sytuacji podbramkowych. Te wszystkie argumenty skłaniają mnie aby pograć, że Brest dziś zdobędzie minimum 4 rzuty rożne.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
21.08.2021 Piłka nożna - Premier League
Leeds United - Everton
23# Typ: over 10,5 RR @ 1.82 13
50j Unibet
41

Analiza:

Leeds drużyna mająca swój styl, grająca ofensywnie, często atakując zapominając o obronie. W ich meczach często w poprzednim sezonie padał over 10,5 RR, ba nawet byli najlepszą ekipą pod tym względem. Trzymam się tego i gram regularnie ten bet. Główny argument to statystyki i styl Leeds. W ostatnim meczu ManU vs Leeds po 20 minutach było juz 8 RR i kwestią czasu było kiedy pojawi się dwucyfrowa liczba, a tu jednak szok, przez resztę meczu pojawił się tylko jeden rzut rożny. Manchester dobrze wykorzystał błędy Leeds i ustawił mecz, mimo ciągłego dążenia do strzelenia bramki, Leeds nie potrafiło nabić więcej rożnych. Starcie z Everton czyli drużyną z trochę niższej półki powinno zagwarantować nam bardziej wyrównane spotkanie. Everton Beniteza pokazał w ostatnim meczu, ze kiedy dąży do odrobienia strat to potrafi nabić wiele rożnych. Do przerwy Everton przegrywał u siebie z Southampton 0:1 (1:2 w rzutach rożnych), koniec meczu 3:1 (6:8 w rzutach rożnych).

22.08.2021 Piłka nożna - Ekstraklasa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
24# Typ (zbuduj zakład):
1. over 10,5 RR 17
2. każda z drużyn over 2,5 RR 7:10
Ako: 2.05
50j Betsson
52,5

Analiza:

Hit 5 kolejki Ekstraklasy. Lider z vice liderem. Dwie drużyny, które nie przegrały meczu i wyglądają dobrze na początku sezonu. Drużyny, które charakteryzują się duża ilością nabijania rzutów rożnych i teraz spotykają się ze sobą. Szykuje się naprawdę dobry meczyk.
Jak drużyny wyjdą ofensywnie nastawione, mecz będzie otwarty, powodując wiele sytuacji podbramkowych, strzałów, akcji a to będzie wróżyć wiele cornerów. Poniżej przesyłam statystykę rzutów rożnych dwóch najlepszych drużyn Ekstraklasy po 4 kolejkach dotychczasowego sezonu.
1629462614176.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
25.08.2021 Piłka nożna - Liga Mistrzów
Dinamo Zagrzeb - S. Tiraspol
26# 1 połowa over 5,5 RR @ 2.55 (2.24) 6
30j Betclic
37,32


Analiza:
Dinamo musi odrobić straty. Od początku muszą ruszyć do ataku, do pressingu. Ataki przyniosą rzuty rożne. Strzały, dośrodkowania itd. Dodatkowy argument to dobre statystyki rzutów rożnych Dinama. Choć ostatnie dwa mecze poniżej swojej normy. Jak goście jeszcze dołoza jeden lub dwa rozne to nie powinno być problemów z wbiciem 6 rzutów rożnych w pierwszej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
26.08.2021 Piłka nożna - Liga Europy
FC Antwerp - Omonia Nikozja
27# Typ: (zbuduj zakład)
1. Over 10,5 RR
2. Każda drużyna over 1,5 RR
3. Antwerp over 4,5 RR
Ako: 2.60
30j Betsson
30


Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny z Nikozji. Spotkanie zagwarantowało aż 6 bramek, 22 sytuacji bramkowych, 14 strzałów na bramkę oraz 12 rzutów rożnych. Gospodarze muszą odrobić dwubramkowe stratę z pierwszego meczu a to znak, że od początku powinni wyjść ofensywniej ustawieni. Z nastawieniem na atak, pressing i odrabianie strat. Sądzę, że zobaczymy podobne widowisko z wysoką intensywnością od samego początku jak w przypadku pierwszego meczu. Myślę, że te argumenty skłaniają aby zagrać na rożne w tym meczu. Według bukmacherów gospodarze są faworytem spotkania i będą chcieli za wszelką cenę odwrócić losy awansu do fazy grupowej.
Proponuję zagrać over 10,5 RR, ale Betsson posiada ofertę polegająca na zbudowaniu zakładu. Dzięki czemu zdubluje typy na rożne i wychodzi kurs 2.60. Jeżeli typuje over 10,5 RR to ciężko żeby Antwerp uzyskało mniej niż 5 rożnych a typ na over 10,5 miałby wejść. W dodatku nie sądzę, że gospodarze sami nabija 11 rożnych, dlatego liczę na przynajmniej dwa cornery gości.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom