>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar krajowy Coppa Italia (Puchar Włoch) - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Parma
Typ: powyżej 4.5 kartek
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betfan
Analiza:

W środku tygodnia rozgrywane są zaległe mecze bądź też krajowe puchary. Dzisiaj wieczorem zawitamy do Włochy na kolejny mecz w ramach pucharu Włochy. Tu wpadły mi w oko kartki. Bezpośrednie spotkania nie przynosiły ich za wiele, bowiem ostatnie dwa spotkania to zaledwie jedna i dwie kartki w meczu. Dużo wcześniej było ich zdecydowanie więcej osiem żółtych i dwie czerwone. Dużym argumentem żeby dzisiaj pograć kartki jest sędzia. Alessandro Prontera, młody 36-letni sędzia w tym sezonie ma naprawdę kosmiczne statystyki jeśli chodzi o kartki:

Pokaż załącznik 25796

W poprzednim sezonie wyciągał zdecydowanie mniej kartek, a teraz bierze chyba przykład z pana Lahoza. Myślę, że gdyby goście obieli tutaj prowadzenie to linia z pewnością zostanie pokryta. Parma musi się mocno postawić aby cokolwiek tutaj ugrać, a swoich szans na strzelenie gola spróbuje z kontr czy z stałych fragmentów gry, bo nie wydaje mi się żeby poszli tutaj na wymianę ciosów.
 
berserk 193,8K

berserk

Użytkownik
Inter - Parma

Patrząc na historie ostatnich spotkań pomiędzy zainteresowanymi to bardzo czesto pada w nich over 2,5 gola.
Parma spadła do Serie B. Przyjadą na San Siro po dobry wynik ale nie sądzę żeby tutaj wydarzyła się jakaś niespodzianka. Max co sa w stanie zrobić to może strzelić gola.
Inter sam powinien wykręcić over jeśli będzie się im tylko chciało. Pytanie tylko czy sie będzie chciało

powyżej 2,5 gola 1.47
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Wlochy, Puchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: powyżej 8.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:


Przegladajac dzisiejsze mecze od razu mi się nasunęło do głowy widząc to spotkanie pucharowe, że tu będą kartki .
To spotkanie można nazwać przedwczesnym finałem gry o Scudetto. Na zwycięzcę tego pojedynku czekać będzie wygrany z pojedynku Cremonese- Fiorentina. Więc sami już wiecie dlaczego to przedwczesny finał . W tym roku obu ekipom powinno zależeć jeszcze mocniej na sięgnięciu po to trofeum, gdyż gwarantuje ono grę w LE a ani Juventus ( próbujący odrobić odjęte punkty w lidze), ani Inter (który jest na miejscu gwarantujacym LM ale blisko za sobą ma Romę i Atlantę a trochę dalej właśnie Juventus ) nie mogą być pewni gry w lidze Europy.
Smaczek temu wszystkiemu dodaje to, że rok temu te ekipy mierzyły się ze sobą w finale Pucharu Włoch i po trofeum sięgnął Inter po dogrywce . Więc mamy tu pewne rachunki do wyrównania i jestem pewien, że powinno w tym meczu być bardzo ostro.
Teraz trochę o tym jak to było z kartkami w innych meczach i może najpierw to pucharowe z przed roku o którym pisałem wyżej . Tam kartek nie było dużo bo tylko 3 w regulaminowym czasie.
Natomiast ostatni mecz ligowy z przed raptem dwóch tygodni to 7 żółtek i 2 czerwienie poza boiskiem.
3 pozostałe ostatnie mecze to odpowiednio : 4, 8 ( w tym jedna czerwień ) i 2 kartki ( w tym meczu akurat kartki zaczęły padać s dogrywce więc ich nie liczę ) .
Widać, że są między tymi drużynami mecze w których kartek jest naprawdę dużo . Myślę, że tym razem ich liczba może być dwucyfrowa... Tak jak pisałem wcześniej: rachunki do wyrównania za zeszłoroczny puchar Włoch, niepewne w lidze pozycje, a także osoba sędziego którym jest Massa który pokazał 127 kartek w 24 meczach w tym sezonie i jest bardzo overowym sedzia, to wszystko powinno sprawić, że kartek będzie dużo a w meczu będzie bardzo ostro.
Proponuję wszystkie inne mniejsze linie kartkowe dodatkowo oraz czerwień .
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Wlochy, Puchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: powyżej 8.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:


Przegladajac dzisiejsze mecze od razu mi się nasunęło do głowy widząc to spotkanie pucharowe, że tu będą kartki .
To spotkanie można nazwać przedwczesnym finałem gry o Scudetto. Na zwycięzcę tego pojedynku czekać będzie wygrany z pojedynku Cremonese- Fiorentina. Więc sami już wiecie dlaczego to przedwczesny finał . W tym roku obu ekipom powinno zależeć jeszcze mocniej na sięgnięciu po to trofeum, gdyż gwarantuje ono grę w LE a ani Juventus ( próbujący odrobić odjęte punkty w lidze), ani Inter (który jest na miejscu gwarantujacym LM ale blisko za sobą ma Romę i Atlantę a trochę dalej właśnie Juventus ) nie mogą być pewni gry w lidze Europy.
Smaczek temu wszystkiemu dodaje to, że rok temu te ekipy mierzyły się ze sobą w finale Pucharu Włoch i po trofeum sięgnął Inter po dogrywce . Więc mamy tu pewne rachunki do wyrównania i jestem pewien, że powinno w tym meczu być bardzo ostro.
Teraz trochę o tym jak to było z kartkami w innych meczach i może najpierw to pucharowe z przed roku o którym pisałem wyżej . Tam kartek nie było dużo bo tylko 3 w regulaminowym czasie.
Natomiast ostatni mecz ligowy z przed raptem dwóch tygodni to 7 żółtek i 2 czerwienie poza boiskiem.
3 pozostałe ostatnie mecze to odpowiednio : 4, 8 ( w tym jedna czerwień ) i 2 kartki ( w tym meczu akurat kartki zaczęły padać s dogrywce więc ich nie liczę ) .
Widać, że są między tymi drużynami mecze w których kartek jest naprawdę dużo . Myślę, że tym razem ich liczba może być dwucyfrowa... Tak jak pisałem wcześniej: rachunki do wyrównania za zeszłoroczny puchar Włoch, niepewne w lidze pozycje, a także osoba sędziego którym jest Massa który pokazał 127 kartek w 24 meczach w tym sezonie i jest bardzo overowym sedzia, to wszystko powinno sprawić, że kartek będzie dużo a w meczu będzie bardzo ostro.
Proponuję wszystkie inne mniejsze linie kartkowe dodatkowo oraz czerwień .
Typu nie neguję, ale należy wziąć pod uwagę, że to pierwszy mecz. Jest jeszcze rewanż. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom